Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

etkili yoketme sistemleri, saldırı taktikleri lazım

Spastik_Serce

Öne çıkan mesajlar

Benim bunlarla ilgili anım da var.Böceklerden oldukça huylanırım,görmek neyse de dokunmam hayatta.Her neyse, edremit yakınlarında dedemin evine gittik,gayet yeşillik yer vs,dedim kesin böcek vardır. Yolculuk üstüne yorgunlukla fazla düşünmedim ,direk yatağa zıpladım. Uykumda böyle bir kaşıntı hissediyorum,göğsümde göbeğimde, kaşıyorum aşağı yukarı gidiyor,kaşıntı geçiyor.Bu böyle 3-4 kere oldu ama uykudayım tınmıyorum.Her neyse kaşıntı bir ara fazlalaşınca elimi refleksle göğsüme doğru daldırdım. Işığı açıp tişörtü sıyırınca -evet tahmin edersiniz artık- 2 parça hamam böceği ölüsü çıktı. 5-6 cmlik bir şey bir de. Ondan sonraki 10 dk ve sabaha kadar ki halimi hiç sormayın =)
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:
elektrik süpürgesiyle höpürdet

mükemmel sonuç veren bir tekniktir. yazın en sıcak günlerinde evden çıkmak istemeyen birkaç hayvani sinek tarafımdan elektrik süpürgesi ile höpürdetilmek suretiyle pofenklendi.

o ucundaki kalın şeyi çıkarıcan sadece boru kalıcak, sonra höpürdeticeksin.

kimyasal radyasyon falan hikkaayeee.

ek olarak terlikle vurmak veya üstüne basmak geride kalan kalıntıları yüzünden oldukça iğrenç. üstüne bile basmak iğrenç ya kıtır kütür sesler geliyor. vıyy. tiksinç:
Sosyal ağlarda paylaş

2. sayfadan sonra okumadım da
eğer hala öldürmediysen cesaretini toplayıp
en kötü ihtimali düşün
ne olabilir
sen vurmaya çalışırken
PRR VİYK diye kanatlanıp
koluna konar
o ince ve minik tüylü bacaklarıyla yürür, kafasındaki o anten gibi iğrenç şeyleri oynatır
böyle yürür yürür omzuna gelir
bakar sana böyle, meraba dünyalı biz dostuz gibisinden
yani en kötü ihtimal bu
bi de en fazla omzundan da sıçrayıp burnuna konabilir
arka bacakları üst dudağına denk gelir filan
bence bu yeni bi dostluğun başlangıcı
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi öğlen olsun önce kapıcıya, ardında kapısının ustundekı hamamböceklerini tınlamayan yöneticimize gidicem. birde evi ilaçlatabilirsem onu yaptırcam. acil durumlar için detan falan fistan alıcam. süpürgeyide cıkariyim.

yerde filan değildi olsa basıp girişcektim, zor ulaşableceğim bir yerdeydi bok hayvan ya.

ulan nerden girdi bizim eve. 2 sene oluyor buraya taşınalı. geçen yaz evde 1 tane ufak görmüştüm o kadar. diğer türlü akşam binada milletin kapısının ustunde fılan görürdüm. bir tek bızım evın ve yandakı dişçinin orda görmemiştim. kesın balkondan fılan gırmıstır. geceleri eve bile girmeden kapının etrafına fılan 2 saat bakıyorum ya. girmesi imkansız kapıdan.
Sosyal ağlarda paylaş

Nick'ini bile okudmadim yazanin, sprey + cakmak kismini okuyunca direk gectim (nasil bir gerzeklikse yakmak, yakmayi dusunmek) ama sakin oyle birsey yapma. herseyden once canilik. bocekleri temizleyeceksen otur ilaciyla zehiriyle birseyiyle yap. hamambocegini yakan yarin oburgun onu bunu da yakar.

neyse bu saga sola yerlestirilen zehirli yemlerden var. raid'in falan olmasi lazim. onlar isini gorur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...