Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pve - Crom Sunucusu

tunch

Öne çıkan mesajlar

Crom serverıyla alakalı muhabbetimizi bu topic altında devam ettirebiliriz diye düşündüm. diğer arkadaşlarda kendi serverlarının topiklerinin açarlarsa derli toplu olur sanırım forumumuz.

dark templar olarak başladım ama beceremiyorum sanırım , barbar deniyorum şu anda , dertsiz başıma dert aldım conana başlıyarak onu bilir onu söylerim :)
Sosyal ağlarda paylaş

bunun orneklerini cok gorucez ama daha cok yabancilarda olucak..

FFA pvp hangi mmo da vardida herkes ffa pvp diye bagiriyor sasiriyorum ya bi gank in kralini yesinlerde gorsunler.. Official forumlarda yaklasik 2007 basindan beri not aldigim bazi nickler var onlarin aglamasini bekliyorum ve aglayacaklar adim kadar eminim..

Unofficial pvp server ruleset diye topicler cikmaya baslar oyunun cikisindan sonra :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya oyun oynuyoruz neyin yetenegiymis..

yani toplamda 5 tusa sirayla ve degisik sekillerde basmanin neresinde bir yetenek var birisi bana aciklasin onu..

dedigin gibi tamamen zevk alma bicimiyle alakali vede ffa pvp roll on pve n00b13 diye bagiran tiplerin yarisi 2 hafta icinde forumlari aglama duvarina cevirecekler..

cunku pvp olayinda bir fark yok borderline zaten kocaman bir alan gibi duruyor pvp server ile pve arasindaki tek fark neutral zone da olduremiyorsun..

Bence bu ruleset sadece rp-pvp de yapilmaliydi.. Ama sirf ezik kalmayim diye ffa pvp holiganligi yapanlara dayanamadi funcom ki bencede dogrusunu yapti cok fazla hardcore oyuncu cekti bu sayede..

hammerheart i suanda bitirdi bence o oyun cikmaz bile :)
Sosyal ağlarda paylaş

gellidus said:
ya oyun oynuyoruz neyin yetenegiymis..

yani toplamda 5 tusa sirayla ve degisik sekillerde basmanin neresinde bir yetenek var birisi bana aciklasin onu..

dedigin gibi tamamen zevk alma bicimiyle alakali vede ffa pvp roll on pve n00b13 diye bagiran tiplerin yarisi 2 hafta icinde forumlari aglama duvarina cevirecekler..

cunku pvp olayinda bir fark yok borderline zaten kocaman bir alan gibi duruyor pvp server ile pve arasindaki tek fark neutral zone da olduremiyorsun..

Bence bu ruleset sadece rp-pvp de yapilmaliydi.. Ama sirf ezik kalmayim diye ffa pvp holiganligi yapanlara dayanamadi funcom ki bencede dogrusunu yapti cok fazla hardcore oyuncu cekti bu sayede..

hammerheart i suanda bitirdi bence o oyun cikmaz bile :)

pvp daha cok skill istiyor. sonuc olarak karsındakı mob deil insan, pve temel olarak daha cok vakit istiyor...

fury de millet ganklemeyi kesti biraz.aklında suphe olanlar icin soyliyim insanlar oyle 100 kisi falan gezmiyor.
dun 2 kisi quest yaptık 5 saat boyunca sadece 1 kez olduk.
sonucta herkes isine bakmak istiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...