Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

You Don't Mess With the Zohan

eregorn

Öne çıkan mesajlar

Filmin absurd komedi oldugu basindan beri belliydi. Tarziniz degilse, gulmuyorsaniz boyle filmlere niye gittiniz ki ?

Gelip bi de bok atiyorsunuz felaketti diye.

Hani bir yere kadar zevk meselesidir eyvallah da, filmi kendi komedi begenilerinizle, zevkinizle ayni sinifa alip degerlendirmek cok sacma yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

strangegoodby said:
film güzelde oyle eski adam sandlar filmleri gibi değilmiş gibime geldi

bunun sebebi bence zohanla alakalı bişey yani sandler'ın diğer bütün filmlerine baktığınızda bütün karakterler biraz daha kendi halinde, bu kadar popüler karakterler değil fakat zohan da ise durum tam tersi, o yüzden sandler için de iyi bi deneyim olsa gerek diye düşünüyorum.bende dün gittim acayip eğlendim, tavsiye ediyorum kesinlikle.

ayrıca şuraya feci güldüm altyazı da becerememişler diye kimsede gülmeyince salonda tek kahkaha atan insan olarak öne cıktım :)

oğlan community night watch dediğinde zohan "what? communist tight crouch" demesi süperdi (tu)

Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:
.Altıma sıçtım gülmekten gari.Salon da boştu gerçi.
sıçmadan önce mi sonra mı?-pardon bu espiride kendimi tutamadım-
film bana sanki daha önce izlediğimiz şeyleri sunuyormuş gibi geldi, eski filmleri harmanlayıp yeni usluba sokmak olarak da açıklayabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
büyük beklentilerle filme gidenler hep beğenmeden dönmüşler. Klasik bir adam Sandler filmi değil, kendi başına takıl zayıf bir karakteri değil popüler bir karakteri canlandırdığı için size farklı geliyor. Ayrıca İsrail-Filistin çatışması gibi bir konusu olduğundan herkesi içine çekebilecek bir film değil.

Bence kaliteli bir yapım. Absürd komedi sevenler gidebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
Dün izleyebildim bunu anca. Adam Sandler hayranıyımdır ama bu sanırım en saçma Adam Sandler filmlerinden biri. Esprilerin %90'ı belden aşağı ve bana pek komik gelmedi açıkcası. Güldüğüm bir kaç yer vardı tabii ama aklımda kalmadı bile. Hizbullah telefon hattı iyiymiş ama. :)
Sosyal ağlarda paylaş

son zamanlarda izlediğim en komik film diyebilirim

adam sandlerin bütün filmlerini izledim.hepsinde de gülüyorum.bu da çok güzeldi.

sıkıcı geyik filmlerinden değildi.eglenceli hareketli.ve tam geyikti yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...