Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Transferler 2008-2009

fizban

Öne çıkan mesajlar

ula önder turacı her haliyle sabriden daha iyi maç çıkarır.

nese konu o değil de, defansda bu kadar sıkıntı vardı felan filan ondan merak ettim, kimse adını anmadı önder'in. oynayabiliyor olsa anarlardı diye düşünüp, acaba oynayamıyor mu sorusunu yönelttim dostum :D
Sosyal ağlarda paylaş

ilk inter maçında önder vardı. o zamanlar daha sakatlanmamıştı o yüzden formasını kaptırmamıştı henüz. ondan sonra kadıköy'deki chelsea maçında oynadı. ama yani çok çok az oynadı bu sene toggie haklı. uğur, kazım ve semih ile karşılaştırılmaz aldığı süre.

milli takımda olabilir miydi belçika olmasaydı, bence rahat olması gerekirdi. en azından sağ bek ve stoper olarak kullanılabilen bir oyuncu. ama tabi fenerbahçe'de oynayamaması en büyük sıkıntısı. bu sene içinde çok zor gözüküyor ilk 11 oynaması.
Sosyal ağlarda paylaş

forvetlerimiz: guiza, kezman, semih, ilhan, burak.

şimdi guizaya milyon dolarlar verilecek. onu zaten oynatacaksın. yanına da hem fenerbahçedeki hem milli takımdaki performansıyla göz dolduran semihi koyacaksın.

kezman, burak yedek. ilhan'ı da satacaksın, kiralayacaksın.

şimdi guiza-semih arkasına alex dersek, solda uğur, sağda deivid. önliberoda aurelio.. emre nerede oynayacak? devre arasında maldonado'yu aldık o nerede oynayacak? deniz çok iyi oyuncu o ne zaman oynayacak?
Sosyal ağlarda paylaş

tamam 2 tane 11 çıkarabilmek güzel birşey de şimdi 5-10 milyon euro masraf ettiğin adamın bölgesinde bir adam banko (aurelio). eğer tek ön libero oynarsa forma şansı bulması çok zor. eğer çift orta saha oynarsa devre arasında yine baya para verilen maldonado ne yapıcak? 2 orta saha yaparsan ileride aldığın yabancı forveti oynatmak için bu müthiş semihi nasıl keseceksin gibi gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...