Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Transferler 2008-2009

fizban

Öne çıkan mesajlar

uefada başarı için klasniçin alınması ve düzgün bir yabancı kaleci alınması şart. sol kanada sylvinho şart. göbeğe süper ötesi bi adam şart.

demirörenin son şansı artık bu transferler kendisi de farkındadır. ona göre hareket eder diye umuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:
BiTcH_oFBaT said:
gençlerbirliğinden Tuna bjk ye transfer oldu 2+1 yıllık sözleşme ile.

Artık Beşiktaş'a sinirlenme boyutundan çıkıp utanç duyma boyutuna geçtim abi. Sen İbrahim Kaş'ı elinden kaçır sonra git Tuna Üzümcü'yü al , olacak iş değil. Yazık

İbrahim Kaç bir pazarlama taktiğidir...BJK'de adam gibi forma şansı bulamazken,Terim tarafından Milli yapılınca birden spotları üzerine çekti ve daha bi istim üzerinde tutularak Getafe'ye pazarlandı.Kendisi Demirören'den çok fazla bir ücret talep etti ve anlaşılamadı...Tuna iyi bir oyuncu gibi duruyor,zaten onun tranfsferinin yapıldığı bölgeye iyi bir yabancı gelmeli Tuna da onun yedeği olmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:
çok pardon da ne yapalım mesela?
kapuskta linderot mu alalım?
sonrada övünür dururuz ooo paramız yok hauehea fakiriz biz diye.
abi kusura bakma ama linderhot çok iyi adamdır keşke FenerbahçeAurellio nun yanına öle bir adam alsa savaşan güçlü ve Appiah gibi(!)sorunsuz bir adam yani keşke öle bir adamımız olsa.

Bir de şu artık at gözlüklerini çıkarın be abi bizde Fenerbahçe'liyiz ama ebedi dostumuz Galatasaray'ın da Fenerbahçe'de oynayacak adamları var.
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:
bedavaya gidiyor yahu... ne pazarlanmasi. heh.

Adamı pazarladı Terim...Beşiktaş'a para kazandırdı demiyorum.Direk kritik bir dönemde Türkiye Milli takımına girmenin avantajıyla Getafe'ye pas attı,Getafe'de aldı,zaten Getafe'de birkaç futbolcunun ve teknik direktör Laudrup'un menajer Türk,ortak çalışma oldu;Bjk çok eleştirilmişti forma vermediği Fatih Sonkaya'nın Porto'ya gitmesinin ardından orda yıldız olacak diye,noldu 5 maç forma giydi sonra pilot takım Academica'ya şutlandı,Kaş da çok çalışmazsa benzeri başına gelebilir,Getafe'nin oturmuş bir defansı var.Kaş'ın başkandan istediği bedel basına yansıyan paralar ise yerli bir defans için çok uçuk bir maaş ki çok yönlü bir oyunu da yok.Gökhan Gönül falan hak eder ama Kaş ı ıh.
Sosyal ağlarda paylaş

Rus basını CSKA'nın yıldızı Vagner Love'un Sarı Lacivertli takımla anlaştığını ve ön protokol imzalandığını öne sürdü.
16.5.2008

CSKA Moskova formasını giyen Brezilyalı futbolcunun sarı lacivertlilerle anlaştığını duyuran Rus gazetesi "Sovsport" anlaşmanın kaç yıllık olduğu ve ödenecek para konusunda herhangibir bilgi vermedi. Haberde, yıldız futbolcunun önümüzdeki yıllarda Fenerbahçe’de forma giyeceği ve resmi açıklamanın da yapılacağı iddia edildi.

ne kadar doğrudur bilemem de benim tahminim gibi bir transfer oldu işte.

Mumu said:

vagner love o adamın adı. wagner değil. vagner love keşke beşiktaş'a gelse diyorum hep. fener alır bu sene. eto falan yalan yani gereksiz şeylerle doldurmayın burayı hakikaten. ronaldinho'ymuş oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
Laudrup gorevini bıraktıgını acıkladı. Laudrup'a teklif goturmeyi planlayan, onunla adı anılan butun kulupler de hocasını bulmus durumda. İnsallah Galatasaray'a gelir. Hagi gelmesin de, Lucescu, Laudrup veya Deschamps üçlüsünden biri çok güzel olur.

aynen ya 3 ünden biri gelirseki pek sanmıyorum müthiş olur.
Sosyal ağlarda paylaş

getiremez değil getirmeyiz zaten. öyle bi şart sundugunu zannetmiyorum. hadi 40 milyon euro butce istedin eyvallah, yabancılardan ne istiyosun? galatasaray'ı takip etmiş olsa istemezdi gönderilmesini zaten. ki bence yalan haber yani, yok oyle bi teknik direktor cıkacagını sanmıyorum ben. bize gelmezse acaba kime gidecek bu sartlarla merak ediyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Xo said:
fenerde ilk 11 çıkacak oyuncular gs den :

arda, ümit karan, linderoth, servet, emre veya song.

arda, ümit, song tamam gerisi olmaz servet zaten bizden gitti tamam geliştirmiş olabilir ama servet gs de iyi hakemlerle falan bizde kollanmaz linderotha gerek yok gitmezse appiah var deniz var aurelio var yine gitmezse arda tamam ama alınacak forvete bğlı olarak ümit karanı isterim her zaman su kadroda banko oynar
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...