Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Transferler 2008-2009

fizban

Öne çıkan mesajlar

bebbe şaka olsun yani cidden. böyle birşeye inanmak bile istemiyorum. olamaz yani. olmamalı.

kezman hakkında birşeyler yazılmış. kezman psv den sonra hiç iyi olamadı yani alışamadı hiç biryere ama fb de gol atamadı belki ama kötü de oynamadı. defansları gayette güzel yıprattı. hoş hollanda liginde de gol atmak kolay yani.

klasniç gelirse bjk ye efsane olur. ama gelmez bence..

Muslu naltantoğlu, agahowa, biri daha --> kayserispor

ivankov'da kayseride kalmicak gibiymiş. çok para istiyormuş, bir haftaya belli olucakmış. ivankov yerine suleymanou'yu alıcaklarmış büyük ihtimalle. kayseri yöneticisi bugün radyoda dedi bunları.

geçen lig radyo'da şöyle bir yorum yapıldı. manisa'nın bir çok oyuncusu 1. lige geri dönücek dediler. takasla gençleri alıp 1. lige çıkmak için kasımpaşa ile kapışır diyorlardı.
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:
Odeon said:
kezman gg hocam kapasitesini belli etti artik onun uzerine cikabilecegini zannetmiyorum.
ben biraz farkli dusunuyorum ronaldinho olayinda.
barca takimi milyon dolarlari reddederek forma reklami almayan bir klup.e boyle bir klubunde ronaldinhoyu kac paraya sattiginin bir onemi yoktur bence.onemli olan bu etkili silahi dusmanlarinin eline vermemektir.bence barca bunun icin cabaliyor.
adini kendi kendimizie sesli telaffuz ettigimde inanasim gelmiyor ama, never say never :)

abi Kezman'nın kapasitesini ben sana göstereyim mi ?

http://www.mackolik.com/Player/Detail/default.asp?Id=6495&yil=2002/2003

2002/2003 : 34 Gol
2003/2004 : 32 Gol

2 senede 66 gol atmış adam.

Bu adama kapasitesiz denilmez.Kezman kalite bir forvet ama yalnız oynayamıyor.Yanına kalite bir forvet şart.

psv kariyeri 122 maç 104 gol mü ne.nerdeyse %100 lük bi oran var.aslında inanılmaz iyi bi adam da yardım edicek,beslicek bi forvet lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:
E her maç bol gollü geçiyo diye kezman kötü forvet mi demek oluyo yani =) anlamadım ki..
66 Gol atmış 2 senede.Yani bişeyler var bu adamda ki o sistemde PSV'de iyi bir grafik çizmiş.Şimdi Hollanda'da 2 senede 66 gol atan bir forvet gösterilicemisin bana.
Gösterirsen haklısın derim.

hollanda da bi dolu var böle adam, tam isim veremem ama var yani.
Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:
sen kezmanın yanına uzun boylu ona top indircek bi forvet daha koymazsan hiç bi işe yaramaz anca defans oyuncuları onun büyük oyuncu olduğu bilir onu tutmak için çok çaba sarf eder bu sırada deived falan gol atar.
yanlış biliyo olabilirim chelseade drogbayla oynamadı mı?
Sosyal ağlarda paylaş

hollanda liginde ben şu halimle 20 gol atarım.

kalburüstü bir futbolcunun hollanda liginde o kadar gol atması çok normal ki, huntelaar kezman'dan çok daha iyi bir adam. kezman chelsea'ye gitti, yapamadı. atletico madridde yapamadı en son kariyeri biterken fenere geldi yine yapamadı.

yok yani bu adam futbolcu değil. bir kere topla koşarken gözünü toptan ayıramayan futbolcuya futbolcu demem ben. adam sanki boynu felçliymiş gibi koşuyor. ne kaleye bakıyor ne arkadaşlarını görüyor.

vagner love o adamın adı. wagner değil. vagner love keşke beşiktaş'a gelse diyorum hep. fener alır bu sene. eto falan yalan yani gereksiz şeylerle doldurmayın burayı hakikaten. ronaldinho'ymuş oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...