Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nerden Alırım yada nasıl ?

ugurson

Öne çıkan mesajlar

Evet uzunca bir süredir oyunlardan uzak kaldıgım icin pek takip edemiyorum, nerden alırım, digital dl varmıdır gibi bilgi verebilecek varsa sevinirim. Tam bir newbie modundayım :)
Ayrıca aynı topicten daha öncede acıldımı bilmiyorum acıldıysa kusura bakmayın ;)

swg oynayanlar bilir ben : "ugur mistwalker" Herkese selamlar
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:
Saniye başı topic açmak yerine bir 2 dakika bak bakalım etrafına neler konuşulmuş veya konuşuluyo..

Tamam çıkıyo oyun iyi güzel de bi sakin olun.

Seviyene inemem

Yardım edenlere teşekkürler, shewky hatırlıyorum tabi seni zaten herkesi nickinden hatırlıyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

gamersloot'tan aldıgımız zaman cep telefonu verebiliyo muyuz? ayrıca iki item görünüyo pre-order ve normal, normalde "bu sadece pre-order yapanlar içindir" diyo? with 9 dolar fee fln.. ama pre-order zaten 45 dolar? aklım karıştı. ayrıca oyunu sitesinden fln mı cekiyoruz key i alıp? ve hangi pakette early access var? :) teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

ugurson said:
Eternal said:
Saniye başı topic açmak yerine bir 2 dakika bak bakalım etrafına neler konuşulmuş veya konuşuluyo..

Seviyene inemem

ayni zamanda arkadasin zeka seviyesine de cikamazsin belli ki.

2 satir asagi baksan, cok detayli, milletin yorumlariyla alim thread ini gorebilirdin !

*sansür sansür /dark*
Sosyal ağlarda paylaş

draedan said:
ugurson said:
Eternal said:

Seviyene inemem

ayni zamanda arkadasin zeka seviyesine de cikamazsin belli ki.

2 satir asagi baksan, cok detayli, milletin yorumlariyla alim thread ini gorebilirdin !

boşa kürek çekmeyin sökmez bana muhatap bile almıyorum, okumazsın bu başlıgı derdin kalmaz yok dahada varsa oda beni ilgilendirmez. Bu şekildeki alıntılara cevap vermeyecegim.

Bilgi veren arkadaslara cok tesekkür ediyorum.

*sansür sansür /dark*
Sosyal ağlarda paylaş

yaw bişi derimde neyse, coluk cocukmu dadandı buraya ya, gencler okumayın baslıgı bırakın asagıya gitsin rahatlayın kendinizi huzura verin ne derdiniz var hayret bişey

ben istedigim bilgiyi aldım kasmayın, "yok bi başlık daha vardıda yoktuda" zaten en üstede yazdım başka başlık varsa kusura bakmayın diye, cok okuyamadım bunu yazarken, yav neyin acıklamasını da yapıyorsam size anlamadım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Kötü bir niyet yok ortada. Forumu temiz tutmaya çalışmamızı anlayışla karşılayacağını umuyordum.

Forum polisliği ne demek. Herkes iki dakika bakınmadan aynı başlığı açıp ilk satıra "Açıldıysa kusura bakmayın" yazsa tamam mıdır yani? Her mesajda "Gençler", "Seviyene inemem" gibi laflar vurgulanınca, "Ben yaşlayım, forum etiklerine uymam gerekmiyor" mesajı mı veriliyor? Hemen saldırmadan önce biraz da siz anlayış gösterin yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

Biliyorum ne işe yaradığını. Bir işe yaramıyor. Donanım & Yazılım bölümününde moderatörlük yapıyorum. Daha bir kere şikayet gelmedi, gelmiyor çünkü.

Sufi sana saygım sonsuz. Ama benim derdim şikayet etmek değil. ugurson'un da iyi niyetli olduğunu biliyorum. Aslında daha çok yazacaktım ama uzamasın hakkaten diye susuyorum.

Sadece şu uyarının iyi niyetli olduğunu bilin: Lütfen, ama lütfen iki dakika bakının yeni başlık açmadan.
Sosyal ağlarda paylaş

forumun eski bir üyesine mevcut bir konuyu tekrar açtığı için böyle bir sert hatta öküzce bir çıkış yapılabilir, anlarım (senin mesajını kastetmiyorum, diğer 2 arkadaşım mesajlarının iyi niyet taşınığını düşünsek bile üsluplarına dikkat etmeni rica ediyorum). ancak forumu az kullanan birinin uyarılması bu yolla olmaz. yaptığı yanlışsa bile yanlışı söylenir, açılmış başlığın linki verilir. ama uygun bir dille. ben buraların efesiyim ağzıyla değil. kötü üslup peşinden kötü üslubu getirir. kabadayılık yapan birine "seviyene inenmem" diyen birisine gidip de ilkokul tarzı konuşma diyemezsin. önce kabadayıya bi bakmak lazım.
edit: uzamasın dedikçe uzuyor, verilen tepkiye itirazımın sebebi yazdığımdan ibarettir. dahası kendimi tekrar olur. konu da amacından iyice sapmıştır. ama açanın açma amacına da çok önceden ulaşmıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...