Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlhan Mansız'a Vissel Kobe takımından 5m $

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Japon Vissel Kobe takımı Beşiktaş a İlhan Mansız için 5milyon $ teklif etmiş.
Yönetim "satmayı düşünmüyoruz fakat gitmek isterse masaya oturabiliriz" demiş.
İlhan giderse 3 yılda 10m $ + reklam gelirlerinden %50 kazanıcakmış.Klubun İlhanı istemesinin en büyük sebebi ise büyük bir hayran kitlesi olması.

İlhan Mansız ın gitmesi durumunda Ümit Karan ile masaya oturulucakmış ve Ahmet Dursun a da İstanbul a getirilmiş.

Bence yönetim ilhanı satsın yerine iyi bir golcü alsın.[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Şu an İstanbul a getirilmiş. Tekrar görüşülücekmiş.Dün tv de duydum ama karakartal.com da şöyle yazıyor.

Ahmet Dursun, sözlerini şöyle sürdürdü: "Beşiktaş için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırım. Sakatlığımdan eser kalmadı. Almanya'daki menajerim Abdullah Cila, birçok Alman kulübünün beni istediğini söyledi. Ancak ben, Beşiktaş'a dönmek istiyorum. Eğer yönetim kabul ederse seve seve gelirim." Almanya'da psikolojik tedavi gördüğünüde hatırlatan Ahmet Dursun, İstanbul'daki takım arkadaşları ile sürekli görüştüğünü ve moral verdiğini anlattı. Beşiktaş İkinci Başkanı Hüsnü Güreli ise, Ahmet’i affetmeyeceklerini ve bu oyuncunun takıma dönmesinin kesinlikle söz konusu olmadığını söyledi.

Bu gelişmelerin ardından Ahmet Dursun Türk Hava Yolları'na ait bir uçakla saat 20.30'da Düsseldorf'tan İstanbul'a geldi. Ahmet Dursun'un, eski kulübüyle görüşme talebinde bulunduğu, bunun üzerine İstanbul'a geldiği öğrenildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Beşiktaş Menajeri Sinan Engin, Ahmet Dursun'un kendileriyle görüşme talebinde bulunduğunu belirterek, "Bizi ziyaret etmek istediğini söyledi. Ne konuşmak istediğini bilmiyoruz. Kendisini affetmemiz söz konusu olamaz" diye konuştu.[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Nouma yı Serdar Bilgili sevmiyordu Nouma bunu açıkladı o hareketide Serdar Bilgili ye yaptım dedi.
Serdar Bilgili Seba dan daha beter olucak.İstediği gibi yöneticek klubu.Tamam başarıyor birşeyleri ama klubu istediği gibi yönetmemeli!
Çocukluk arkadaşlarını toplamamalı.Yönetim çok kötü çok.
Eğer sportif başarısı olmasaydı bjk nin bu yönetimin 2-3 yıl ömrü olurdu.[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
halan daha durması kabahat burda bi işe yaramıyoki sıradan bi futbolcu
oraya gidince baya iyi karizma yapar el üstünde tutarlar
valla ben onun yerinde olsam pat giderim :)[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Kampanya: lol yerine gyy (gülmekten yerlere yattım) kullanıyorus .
Yönetim iş başındadır olaylara zamanında müdahele eder
karakedi, 26 January 2004 17:47 tarihinde demiş ki:
kavga etmeyin bu konu başlığında.

karakedi, 26 January 2004 17:49 tarihinde demiş ki:
justin sende aşık olup durma zırt pırt :P

Sosyal ağlarda paylaş

ya bugun lig tvde seeyrettim mac baslioda ilhana teklif 4 milyon doalrmıs.. ama satmayı dusunmuyoruz dedi..
eger ilhan gitmek isterse bizde yonetim olarak msaya otururur karar veririzz dedi hüsnü güreli... Fakat ilhan gitmek istemezse ztn satmayız dedi....[signature][hline]Your death will be avenged !!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
LvL_Sabo, 01 February 2004 23:16 tarihinde demiş ki:
bence çok yararlı bi futbolcu ve futbolculuğunu çook seviyorum. izlemek isterim ilhanı ve gollerini
satmasınlar bence

cinsmisin
radikal mi olmaya calısıyon
de get len[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Kampanya: lol yerine gyy (gülmekten yerlere yattım) kullanıyorus .
Yönetim iş başındadır olaylara zamanında müdahele eder
karakedi, 26 January 2004 17:47 tarihinde demiş ki:
kavga etmeyin bu konu başlığında.

karakedi, 26 January 2004 17:49 tarihinde demiş ki:
justin sende aşık olup durma zırt pırt :P

Sosyal ağlarda paylaş

Japonya'nın siyah beyazlı kulübü Vissel Kobe, hem golcü futbolcuyla, hem de Beşiktaşla anlaşmaya vardı. İlhan, A.Gücü maçı sonrası siyah beyazlı takımdan ayrılacak.

İlhan Mansız, Beşiktaşa veda ediyor. JaponyaLigi takımlarından Vissel Kobe ile anlaşan golcü futbolcu, bu haftaki Ankaragücü maçından sonra siyah beyazlı takımdan ayrılacak. 2002 Dünya Kupasında Milli Takım forması altında sergilediği başarılı futbolla Japonlar;ın sevgisini kazananİlhanın transferi için İstanbula gelen VisselKobe yöneticileri, önce İkinci Başkan Hüsnü Güreli ile, ardından da futbolcuyla masaya oturdular.

İki gün süren pazarlıklar sonucunda hem İlhan, hem de Beşiktaş yöneticileri, Vissel Kobe ile anlaşmaya vardı. Siyah beyazlılar, bu transferin maliyeti hakkında bir açıklama yapmazken, Japonlar;ın yaklaşık 10 milyon dolar ödemeyi taahhüt ettiği belirtildi.
Kaynak:Hürriyet

Oleyyy oleyy içi boş 3-4 aydan beri BJKmizin hiçbir işine yaramayan bu adamdan 10M$ gelir elde atmekte büyük başarı...[signature][hline]_NoelBaba_ ''Orkidin şarkısını her akşam televizyonda dinliyorsam Ajdarı(Vatana millete mal olmuş şahsiyeti) hayli hayli dinlerim'' der.Nane nane nane nanna nanna ne!!! :)

[Bu mesaj _NoelBaba_ tarafından 02 February 2004 16:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 02 February 2004 00:18 tarihinde demiş ki:
said:
LvL_Sabo, 01 February 2004 23:16 tarihinde demiş ki:
bence çok yararlı bi futbolcu ve futbolculuğunu çook seviyorum. izlemek isterim ilhanı ve gollerini
satmasınlar bence

cinsmisin
radikal mi olmaya calısıyon
de get len

hıyar mısın?
mal mı olmaya çalışıyosun?
de get lan[signature][hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...