Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

N-c ye güvenebilir miyim?

Quibble

Öne çıkan mesajlar

Spastik_Serce said:
olm organ işini bu kadar ortaya dökmeyin. deşifre etmeyin semihi. kaç aydır kurban bulamıyor bizzat şahidim.

baluu vururum lan şişeylen !

küllen yalan izmirde hergün birilerini yollardık adamın ayana kadar ankarada işlerini bilmemde izmirde kafasını kaşıcak zamanı olmuyordu valla.dal, t*şşk, bögrek, dalak ne varsa topluyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgli baylar ve bayan, size kişisel olarak herhangi bi terbiyesizliğimi gördüyseniz bi lafım yok ama şu patide kimsenin hiçbişeyine karışmayıp insan gibi girip insan gibi okuyup yazıp çıkıyorum.

sizin bana terbiyesizlik yapma hakkınız nerden doğuyor anlayamadım doğrusu. kişisel bir probleminiz varsa mesaj atarsınız neyse konuşuruz çözebiliosak çözeriz çözemiyosak da o zaman durum nasıl şekillenir bilemiyorum. ama hiçbir durum yokken sizin böyle davranma sabebiniz ve dayanağınız nedir anlayamadım.

işin komiği bu esprileri benm arkadaşlarım yapsa iyi güzel geik yapıolar derim güler geçerim ama nerdeyse birer cümle etmişliğim bile yokken ortalıkta memelerini gösteriyo, kaşar vs gibi yakıştırmalar yapmanızın sebebini anlayamadım doğrusu. tamam iyi güzel geik yapıosunuz gülüosunuz. yapın ben sizin konuştuklarınıza zaten bi çözüm getiremem ama (belliki arkadaşsınız) kendi aranızda konuşun. msnden konuşun bişey yapın.

ne bu ooo N-c kaşarına laf soktum patide rencide ettim aferim bana +rep fln derdinde misiniz? lütfen biraz saygılı olun.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...