Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO 2008

Luinir

Öne çıkan mesajlar

eğer emre aşık ı gönderirse niye başta emre güngör ü almadı bu ne perhiz bu ne lahana turşusu 2 maçla fikir değiştirmemeli terim gibi bi adam
bana göre de güngör olmalı o kadroda da nese

tümer askerlik ayağına kalır milli futbolculara 38 yapmışlar askerlik yaşını...

kim gitsin bilmiorum da artık bi 11 belli olsun pls
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:
Yalnız Arda ile Nihat'a %1'lerde de olsa gitsin denmiş.

O da güzel.

Ben; Zan-Aşık-Tümer dedim Colin'den bir şekil bşi bekliyorum.
Benim de gönlümden geçen buydu ama 2 stoper yollamak saçma geldi.
Kazım gitmez yahu tek başına maçı değiştirme kapasitesi olan bir adam. Bu tip bir adamı yollayacağını sanmıyorum. Tam bir 12. adam kendisi dakika 60-70 gibi girip takımı hareketlendiriyor.

3. Adam olarak belki bir forvetten vazgeçer diye düşünüyorum. Mevlüt olabilir mi? Belki Topal-Ayhan ikilisinden biri?
Hiçbirinin gitmesini istemiyorum ama Terim'in kararı bu yönde olabilir diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

şu forumda bile ortak bir adam seçemedik sonuçta kimi gönderse bazıları mutsuz olacaktı bekleyip görmek lazım Fatih Terim boş adam değil kafasındakileri fln maçlar sırasında görecez. sonuçta düşündüğü taktiğe göre adam gönderdi, kimse seçim yapmak istemez buradan oturup konuşması kolay onu gönder bunu gönder diye kimse bize hesap sormicak :P
Sosyal ağlarda paylaş

- Volkan Demirel (Fenerbahçe)
- Rüştü Reçber (Beşiktaş)
- Tolga Zengin (Trabzonspor)
- Sabri Sarıoğlu (Galatasaray)
- Gökhan Zan (Beşiktaş)
- Emre Aşık (Ankaraspor)
- Servet Çetin (Galatasaray)
- Hakan Kadir Balta (Galatasaray)
- Uğur Boral (Fenerbahçe)
- Emre Güngör (Galatasaray)
- Mehmet Aurelio (Fenerbahçe)
- Mehmet Topal (Galatasaray)
- Emre Belözoğlu (Newcastle United)
- Tümer Metin (Larissa)
- Hamit Altıntop (Bayern Münih)
- Ayhan Akman (Galatasaray)
- Arda Turan (Galatasaray)
- Tuncay Şanlı (Middlesbrough)
- Kazım Kazım (Fenerbahçe)
- Gökdeniz Karadeniz (Rubin Kazan)
- Nihat Kahveci (Villarreal)
- Semih Şentürk (Fenerbahçe)
- Mevlüt Erdinç (Sochaux)

Evet EURO 2008 kadromuz bu. Bakalım nolucak.
Sosyal ağlarda paylaş

bir insanın halil ve yıldırayı çıkarması için aptal olması lazım. Zaten aptallığını kanıtlamıştı şimdi iyice pekiştirdi. Uzun boylu forvet yok Halil'den başka Halil'i kadrodan çıkarıyor inanılır gibi değil. Birde çok az forvet var. Yıldıray gibi adam nasıl çıkar bu kadrodan inanamıyorum hala. Aptal birşey biliğini sanıyor ama o futboldan anlıyorsa ben insan değilim. Böyle bir aptalı milli takımın başına getirende hata. Marjinal kararlar alıp ben çok biliyorum havası yaratmaktan başka hiçbir şey yapamayan biri bu adam ya. Hüsran olacak Euro 2008 terim sayesinde. Tek forvet Nihat oynasın iyice gülelim bari.
Sosyal ağlarda paylaş

ibrahim kaş zaten gidecekti.
yıldıray'ın gitmesine de hiç şaşırmadım. orta sahada ihtiyacımız olan bi adam değil. herkesin aksine iyi bi orta saha oyuncusu oldugunu bugune kadar hiç düşünmedim, hala da düşünmüyorum.
halil konusunda yanlıs yapmıs bana gore. tek forvetle oynasak nihat bişey yapamayacak. semih desen milli takımla 3 bilemedim 5 maça çıkmış daha. mevlük kimdir nedir, tam bir kapalı kutu. gökdeniz de forvet değil. o zaman tek care ilerde tuncay.

ben olsam soyle kadro dizerdim, su anki oyunculara gore.

volkan

sabri gokhan servet hakan

hamit aurello mehmet/emre arda

nihat tuncay
Sosyal ağlarda paylaş

Pallando said:
bir insanın halil ve yıldırayı çıkarması için aptal olması lazım. Zaten aptallığını kanıtlamıştı şimdi iyice pekiştirdi. Uzun boylu forvet yok Halil'den başka Halil'i kadrodan çıkarıyor inanılır gibi değil. Birde çok az forvet var. Yıldıray gibi adam nasıl çıkar bu kadrodan inanamıyorum hala. Aptal birşey biliğini sanıyor ama o futboldan anlıyorsa ben insan değilim. Böyle bir aptalı milli takımın başına getirende hata. Marjinal kararlar alıp ben çok biliyorum havası yaratmaktan başka hiçbir şey yapamayan biri bu adam ya. Hüsran olacak Euro 2008 terim sayesinde. Tek forvet Nihat oynasın iyice gülelim bari.
Ben daha çok bu yoruma güldüm ahah =)
Fatih Terim dediğin adam daha ne yapsın kendini kanıtlamak için? Ben de oyuncu tercihlerini yanlış buldum da bu kadar cüretkar davranmadım bir bildiği vardır dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...