Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

Evet DK konuşalım tartışalım. Blizz 2hander tanking silahı ekleyecek mi? Yoksa bol agili kılıçları hunterlardan mı çalacaz.
said:
But here's the problem with those existing tanking trees: not many warriors or paladins want to go into those protection trees, so there are a lot of 4-player groups out there wishing they could run an instance but unable to find a tank. And even if there were a lot of prot warriors and paladins, there is a math problem because a 5-player run needs 1 tank but a 25-player run doesn't need 5 tanks. A potential prot warrior might not see the point of taking up the shield knowing that some percentage of prot tanks will have to give up that role in order to get into the raid.

We chose the death knight as the new class partially to address that tanking shortage. We feared that having Frost be a traditional protection tree might flood the realms with even more dps specs looking for groups.

Şimdi bizi 5-manlerdeki tanklığa attın da raidlerde bir palanın elinden tanklığı alabilcek miyiz çok merak ediyorum. Hani DPSimiz iyi olmazsa zaten fazla birşey de getirmiyoruz raide, e bi de sadece birkaç encounter tanklanabilir hale getirilirse. TBC Mageleri gibi olmaz mı DK'lar? :/.
Sosyal ağlarda paylaş

valla dk her specle 5 men tanklayabilcek dediler, 25 men içinse frost olman lazım
bu herkesteki paladin druid aşkı ne onu anlamıyorum, kimse warrior a yetemediğinden herkes easymode paladin druid mi seçiyor onu çözemedim, bütün content i yaptım bir kaç boss dışında feral druid yada prot paladin kullanmaya gerek görmedim açıkcası.
dk a geri dönersek birkaç önemli talent ı var acclimation gibi grubun resistlerini boostluyor vs vs

sonuç olarak dk daha yeni bir class olduğu için oturması baya baya bi sürecektir, bide nasıl tanklayacağı itemların nasıl yapılcağına bakar
Sosyal ağlarda paylaş

İnsanlar oynadıkları chardan sıkılmamak için değişik tatlar istiyor. Warriora sahip olmak işkence. Ya tanksın yada tank, belki birazda tank. Hadi ben sıkıldım az dps yapim diyemessin. Kim tank olacak olum derler geçerler.

Ama pala oynuyorsan healerada dönersin, gerekirse guildi kandırır retro bile oynarsın. Druide hiç girmeyelim zaten. Üstelik 25 man giderken tek tank yeten bosslarda giyer cicilerini heala yardım bile edersin icabında.

Bu sebeple insanlar pure charlarla oynamak istemiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sage said:
Sorun şu işte kaç tane caster tanklık encounter olur ki maksimum. :) Yani raidlere 1 DK alınması o da hani koskoca raid instanceda magic thrashleri tanklasın arada bir boss tanklasın diye durması kötü olur :p

blizz kendisi söyledi warrior: melee mt dknight: caster mt die

ona göre bi syıda caster boss koyarlar artık
Sosyal ağlarda paylaş

yalansa yalan de su mesajdaki şeyin aynısı olmadı mı? :D

Masquerade said:
bir de dps paladin versiyonu vardır onun. pvp set toplar her raide gelmek ister ama retri olarak. holy ol gel heal at dersin gearım yok der hem ben retri oynucam der. bir sürü yararını anlatır. adam eksikse mecburiyetten raide alırsın combatın ilk dakikasında nasıl beceriyorsa ölür. ^^
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:
yalansa yalan de su mesajdaki şeyin aynısı olmadı mı? :D

Masquerade said:
bir de dps paladin versiyonu vardır onun. pvp set toplar her raide gelmek ister ama retri olarak. holy ol gel heal at dersin gearım yok der hem ben retri oynucam der. bir sürü yararını anlatır. adam eksikse mecburiyetten raide alırsın combatın ilk dakikasında nasıl beceriyorsa ölür. ^^

aa evet olmuştu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...