Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

FreEmoon said:
Hiiiç yormayın kafanızı. En optimizeyi bulurlar sizde kullanırsınız. Çok boş zamanı olmayan biri için bu tarz şeyleri kendi başına öğrenmek akıl karı değil.

Orası öyle ama şu theory raftları yaparken nerdgasm'dan nerdgasm'a koşuyorum ben.

Çok üzgünüm.

Hatta yazamıyorum bile, o derece.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
WoLK'ta PvE olarak şuan yapılabilecek tek şey komikte olsa 4 mage full frost girip http://wotlk.wowhead.com/?spell=44545 bu talent alıp sürekli ice lance spam yapıp sürekli boss donmuş hesap yapıldığı için paso critleye critleye instant olarak 4-5k vurup durmak :D

Eğer öyle bi şey olurda mageler başlarsa ice lance spamlara lock ve bilimum dps classlar başlar QQya ama o dediğinde olursa mageler tekrar hayata geri döner gibi :P
Sosyal ağlarda paylaş

Talent orda olmayacak bişey yok. Ama süre 5 saniye bu sürede 1.5 sn GCD ile 3 tane ice lance atılabiliyor oran %10. Bu durumda 1 yada 2 mage olması hiç bişey ifade etmez bu debuff bossdan düşer. O sebeple en az 3-4 mage olması lazım debuffın hep kalması için.

Kusura bakmada bu saaten sonra kimse 4 mage almaz raide. Olmuş 10 tane class nereye 4 mage :D. O sebeple bu dps şekli tutmaz pek.

Haa olurda bir guild 4 mage sokarsada şuanki duruma göre teroicraftı vardı bir yerde 2500-2600 dps çıkıyordu mage başına. Mageleri 2ye düşür yada 1e düşür o dps hop düşer 1500e :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...