Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

scorch said:
Aluriel said:
neye verelim onun yerine ? ayrıca gorilla + volley ile aoe farm yaparken cok ise yariyo.

animal handler? pet +hit ratingini arttırmak anlamsız mı pve raid build icin.

valla su postun uzerine benim anladigim sen patchten sonra ne raid yapmissin, ne test yapmissin. hatta hatta huntera gelen degisiklikleri bile takip etmemissin. sonr agelip burda oneride bulunmussun.

ilk tbc ciktiginda Animal Handler kesin alinmali diye savunurdum millet gulerdi. Sonra simdi hit olayini degistirdiler, su anki haliyle bu talent ise yaramaz hale geldi. cunku sen hit capte oldugun surece pet misslemiyor. ama esseklik bende. sebebini aciklamadan direk gereksiz dedim talenta. ben saniyorumki herkes patch notlarini takip ediyor, degisik petlerle ve buildlerle test yapiyor. daha cok sey var soylemek istedigim ama hakli da olsam uzatmak istemiyorum tartismayi.

yine degistiriyorlar gelecek build ile. bu sefer hit yerine 5/10 expeertise vericek. iste o zaman dedigin dogru olabilir. dodge ve parryleri hittable dan silmek icin alinir.
Sosyal ağlarda paylaş

Thunderstomp'a gelen bufftan sonra gorillayi yeniden denemeye karar verdim. Raid icin falan degil, yanlis anlasilma olmasin. volley ile Aoe grind icin.

set bonusu icin 2 parca t5 giyip dogruca Shadowmoon Valley'de BT'nin hemen yanindaki blood elflerin oraya gittim. Petin lvl 65'ten 70'e gelmesi 1,5 saat surdu. thunderstomp inanılmaz threat uretiyor. ama asıl bomba olan o petin 10+ mobu aynı anda tanklayabilmesi. aggro kacırmadan hemde. volley vurdukca t5 bonusu sayesinde petin hpsi fulleniyor surekli. dogru pet spec ile mend pet 750 tickliyor. olmuyor yani gorilla :>

edit: ust uste 2 post oldu ama tamamen farkli konular oldugu icin birlestirmek istemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Thunderstomp öyle kalmaz yalnız ben sölim, diğer petlerin skillerinin verdiği hasarın 2 katını veriyor direk. 10 saniyelik değilde sanki 2 dakikalık CD'si olan skill gibi olmuş. Yada diğer petlerinde verdiği hasarı bu seviyeye çekerler. Direk diğer tank katagorisindeki petlere haksızlık oluyor.

Tekrar baktımda tank katagorsinde exoticlerden bile imba olmuş goriller :D
Sosyal ağlarda paylaş

thuderstomp iz fiiiine

aoe grind yapamiyorduk ilac gibi geldi

millet boostla dediginde raneg geyiginden iki elime kilic alip geziyordum (pet direk 2-3 vurusta kestiginden xp de gitmiyordu)

bu bole cok rahat oldu yeni volley ile

eyes of the beat ile instans in yarisini topla getir
bas thunderstomp sonra volley aban

mis be miiis
Sosyal ağlarda paylaş

klavyeleriniz degil istatistikleriniz konussun :D

http://www.wowhead.com/?talent=ctbMzgxRau0eoZ0eVbM

aha talent bu

gear desen karazhan, bir ZA bir SW badge bi pvp ve geri kalani hep abidik gubudik itemlar oklar bile abidik karazhan oklari hyjal a rep yetmediginden

guild yazdan beri illidan farmliyan guild dps classlarin %90i 5 parca t6 birazda sunwell

aha buda dunki WWS

http://wowwebstats.com/nr4vbfas4kdvc

shazraz da turksat fatura geyigine netimi kesti ama oraya kadar olan bosslara bakiniz efm

iyy bunun geari dusuk, cocuum biz seni BT de tasiycaz gibi bari pot filan getirde o skeilde yardimci ol vs vs dedikleri hunter in gurtogg u ikinci kesisinde t6 dolu bu cibiliyetsizlerin azina etmesi

http://wowwebstats.com/nr4vbfas4kdvc?s=275734-299671
Sosyal ağlarda paylaş

hem gear olarak hemde oyuncu olarak cok ezdiler oncesinde (3.0 nerfinden baya once girdim)

yok seni tasimiyalim, yok gimp olucan basimiza, yok tecrubesizsin falan filan hirs yapiyor insan tabi bide yok spec tavsiyesi al vs vs dedikleri okuz gearli huntera butun gece toz yutturmam da cabasi ki adam gitmis bugun benim spec i aynen kopyalamis heh kinder sipirit takiliyordu dun

ki wws ye bakarsaniz shaz a gelmeden turksat sagolsun raid in geri kalan %27 sinde olmadigim halde adam genede benim overall damage i gecememis ki harbiden cok yazik bir durum :3

neden gurtogg?
cunki bu herifler kafamin etini yedi cok karisik yatirirsin bizi bak sakin hata yapma vs vs vs birisi hatta olursen kafana takma daha rahat olur izlersin filan dedi karmakarisik zor dedikleri gurtogg u parcapincik etmisim

gecen hafta terronda sanki duymuyomusum gibi bi iki kisi vent te homurdandi yeni ye gelirse yatariz isallah denk gelmez diye geldi takir takir aldim constructlari ilk denemem oldugu halde

tecrube ve gear cok onemli tabi ama class inin nasil calistigini bilen ve reaksiyon zamani iyi olan bir oyuncu icin cokda gerekli degil
full t6 ile gezip supremus da volkanlarda yatan tipler var ki asiri komik cunki TBC raidlerinin %90 i pozisyon ve hariket ustune kurulu
yerden cikan koca yanardagi gorup hariket edemiyorsan ustunde full t10 olsun genede bir halta yaramassin

ha bide milleti gearina classina bakip degerlendirmiycen ummadigin tas tarafindan yarilir kafan yoksa

ha neden burda yaziyorum bole salak salak?

cunki icim dolu, trial da olmasam dosiycem kapaklari gult forumlarindada kalici uye olmam lazim once :3
Sosyal ağlarda paylaş

We have finished a fairly comprehensive look at the dps of various classes and specs and are concerned that warlock dps isn't quite where it should be. It's not abysmal by any means, but we think it should be a little higher.

To give warlocks a little extra nudge in PvP, we increased Soul Link up to 20% from 15%. You may already have this change.

In PvE, overall, we just think a lot of classes benefitted from getting the warlock buffs a little more than the locks benefited from getting everyone else's buffs. So we decided to just buff lock damage across the board (which will also help in PvP somewhat). Rather than change damage and coefficients of a lot of different ranks of spells, we just inflated talents that we were almost certain you'd already have. Shadow Mastery, Demonic Tactics and Emberstorm were all increased by 1% per rank for 5% total.

Let us know how that feels. The changes should go live before Nov 13.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...