Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

guden said:
Aspect of Viper bug limi?
5-6 snde manami fulledi 0 dan, deli gibi arcane-steady rotasyonuna devam etmeme ragmen.

dmg %50 düşüyor viper açıkken. hoş şu çılgın mana regen varken 123123 tane classtan viper kullanmaya gerek kalmıyor. full manayla bitiyor combatlar.
Sosyal ağlarda paylaş

valla viper bu şekilde kalsın.Diğer klaslara inanılmaz şeyler gelirken huntera gene slk sacma ozellıkler geldi.Bari manamız bitmesin.chimera shot nedir ya?Palaya gelene bak,locka gelene bak bize chimera shot.Once sana sting atıımki sonra onun %40ını vurıyım...(gerçi bm olduğumdan denemedım ama gözüken bu.)
Sosyal ağlarda paylaş

Sawer said:
valla viper bu şekilde kalsın.Diğer klaslara inanılmaz şeyler gelirken huntera gene slk sacma ozellıkler geldi.Bari manamız bitmesin.chimera shot nedir ya?Palaya gelene bak,locka gelene bak bize chimera shot.Once sana sting atıımki sonra onun %40ını vurıyım...(gerçi bm olduğumdan denemedım ama gözüken bu.)

2k ap ile falan arada 3k 4k falan vuruyor. ama yine de çok büyük bi buff değil gibi şimdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

MM dps iyi chimera harbien cok gzuel ve diger speclere verilen abidik bayik talentlardan sonra ohh beee dedirtiyor

2k filan vuruyor harbi harbi ki MM nin su anki problemi GCD
iyi dps tutmak icin basilmasi gereken cok tus var ama zaman yok GCD ile bogusmaktan

bide heyvanogluheyvan blizzard butun hunterlara serpent sting kullandirtmayi koymus kafaya o yuzen en superi her raide BM hunterin yanina lazim bir MM dps i ne olursa olsun serpent i tuttukca BM hunter steady glyph den faydalanir MM hunterin ise steady rotasyonu tutmaya zamani yok zaten

ha bide longetivity haric BM de daha asagi inmemek lazim kindred spirits filan harbiden degmiyor
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:
abi her mesleğe birşey var leatherworkinge verilen bi buff göremedim ben trainerda da yok bi meslek bu kadar mı öksüz bırakılır.

zaten hayvanlar gibi bufflıyıdı, raiding guildlerin raiderlarının %95+ ında lw vardı :)

bufflamadılar, Profflar biraz yayılsın diger mesleklere bişey eklerler, omuzluk enchantı gibi bişi duymustum, bi bakmak lazım :)
Sosyal ağlarda paylaş

The_Delucian said:
Buyse said:
abi her mesleğe birşey var leatherworkinge verilen bi buff göremedim ben trainerda da yok bi meslek bu kadar mı öksüz bırakılır.

zaten hayvanlar gibi bufflıyıdı, raiding guildlerin raiderlarının %95+ ında lw vardı :)

bufflamadılar, Profflar biraz yayılsın diger mesleklere bişey eklerler, omuzluk enchantı gibi bişi duymustum, bi bakmak lazım :)

abi vardı da sadece bi drum için vardı. o mesleğe gerçekten ihtiyacı olan classlara bi t5 seviyesinde set dışında bir de para kazandırmayan don enchantı dışında hiç bi getirisi yok o mesleğin.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

ha bide longetivity haric BM de daha asagi inmemek lazim kindred spirits filan harbiden degmiyor

ne yaptin sen ya. kindered spirit degmez olurmu. bm hunter a gelen en iyi sey desem yeridir. su an icin bm ile max dps buildi 50-11-5 bence.

@buyse bracer enchanti var wotlk de lw icin. bide drum var ama o nerflendi zati. onun disinda craftable itemlerde cok kotu deil gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:
Viktor said:

ne yaptin sen ya. kindered spirit degmez olurmu. bm hunter a gelen en iyi sey desem yeridir. su an icin bm ile max dps buildi 50-11-5 bence.

@buyse bracer enchanti var wotlk de lw icin. bide drum var ama o nerflendi zati. onun disinda craftable itemlerde cok kotu deil gibi.

50 ve 51 arasındaki farkı göremedin herhalde aluriel? o pet cidden değer yani 5 survival yerin 4 survival yap daha iyi hatta hic gerek bile yok survival e bence direk eski usül aban BM+MM en temizi exotic petler cidden exotik bişi :D 2 günde öldürmediği rogue mage neyin kalmadı tek başına hehe
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.wowhead.com/?talent=ctbMztgRmu0eRZ0eVb Bence bu talent PvE'de daha yüksek dps yapar. Petin dps'ini %20 arttırmak yerine kendi crit bonusunu %18 arttırmak, üstüne petin tüm focus problemini çözüp %40 ihtimalle ciritlerinden sonra petinde crit çıkarması daha büyük avantajdır bana göre.
Sosyal ağlarda paylaş

Denemeye gerek yok zaman bulunca oturur hesaplarım. Petin senin dps'nin ne kadarı kadar dps yaptığı belli. Onu %20 ile çarpıp bir değer bulunur. Sonra kendi critine %18 bonus verilir bir değer bulunur. Diğer talent etkileride biraz uğraşla sayısal hale getirilirse 1-2 saate hesaplarım.

Ama %20 pet dps'ine karşılık bir sürü talent etkisi kazanınca, bana sanki 50-11 le kıyaslanınca daha yüksek dps çıkar gibi geldi. Yoksa hesaplamadan sadece tahminden ibaret söylediklerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:
yaptigimiz bosu bosuna bi tartisma acickcasi, lvl 80 de ikiside olucak nasilsa pve icin kullanilan talentta.

Çoook pardon, harbiden biran 80'ni tartışıyoruz gibi geldi. Level 70 için hangisinin daha iyi olduğu hiç önemli bile değil. Yapsa nolur yapmasa nolur %1-2 fazla dps zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...