Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

Freemoon nerdeesiiin? auhauaho "4 ay 4.5 ay diyorum bak, bu yazımı da sticky yapıyorum bak, görüceksiniz bak.." uhahua çok güldüm çıkış tarihini görünce hatta son günlerde bakamamıştım topice 10 sayfa geriden hepsini okudum tek tek, bir tek sen yoksun, tamam abi geri dön herkes hata yapabilir ololo
Sosyal ağlarda paylaş

Düşene bir tekme öylemi :D. Ben 1.5 yıldan uzun süredir 2009 ocakta çıkacak diye tahmin ediyordum, Aynı süre içinde 2008 ocak- nisan- haziran tahminleride vardı hatırlatırım. Ben tahminimi hiç değiştirmedim. Gerçekten şuan söylenen tarihtede çıksa %10 yanılma payının seni bu kadar sevindereceğini bilseydim 2009 haziran derdim daha mutlu olurdun. (ki bence oyun 2 ayda hazır olacak durumda değil, erken çıkarıyorlar, üstelik talentler oyuna eklendikten sonra 2-3 ay vermiyeceklerse niye oyuna ekleme zahmetine katlanıyorlar oda ayrı bir konu)

Dahası bunlar tahmin ama bakıyorum nasıl bir ruh hali içinde isen tahminin %10 sapması bile nerdeyse "ohhh nasıl koydum" moduna sokmuş seni:)

aente said:

bu arada inscription'a bakıyorum wowhead'den her recipe reagentinde mageroyal var, temsili sallamadır heralde? her glyphı mageroyalle yapacak değiliz?

Daha düzenlemediler inscriptionu, her recipe'i verndordan öğreniliyor, onların çoğu sağa sola drop olarak eklenecekmiş. Düşün işte daha bu bile hazı değil. Vivendi salağının gazına geldi Blizzard. Ve bence ilk kez kendi stratejisinede ihanet ediyor

Edit: birde pek dikkatli okumamışsın sadece 3 sayfa geride 251'de de ve ondan önceki nerdeyse her sayfada mesajım var :)
Sosyal ağlarda paylaş

abi alınmışsın ya aşkolsun ahauh, NASSI MOR OLDU gibi bir tripte değilim, maksat gelsin wotlk bir an önce, baydım artık aman 2 ay kaldı zaten kasmıycam hiçbişey çöp olacaklar mantığıyla orgrimmar'da 3 saat zıplamaktan. bir sürü şey fixlenecek daha orası öyle de yine de bi yeni heyecan işte, yavaş yavaş level kasarız yine. ciddiye alıp laf sokmuşsun Galbim Gırıldı :/
Sosyal ağlarda paylaş

30 tane gülücük var yazımda ya, hala laf sokmuşsun diyorsun. cık cık cık. Tüm yazıyı hala yüzümde durun bir gülümseme ile yazdım valla emin ol. Ki daha sertleride gelicektir bekliyorum yani. Sonuçta bir iddeamsı şeyi kaybetmiş gibi oldum (hala ümidim var ertelenecek laaaan bu, çocuğumu keserim bak, erteleneceeeek)
Sosyal ağlarda paylaş

inscription un en son halinde mageroyalın bu kadar cok kullanılmasının sebebi , deişik bitkiler ile karıştırılıp ink yapılmasıydı

örneğin 200-250 skill up için genelde gereken herb khadgar's whisker

ama elinde ekstra mageroyal dolu bunu bi kaç parchment ile birleştiriosun vs.. aynı 200-250 arasında en azından 10-20 skilli bu şekilde kapatabiliosun farklı materyaller yaratıp böylece serverdaki khadgar's whisker enflasyonu önlenmiş oluyordu

en azından benim gördüğüm anladığım bu

skill up alternatifli olacak sanırım professionlarda

1 "optimal" yöntem
1 "opsiyonel" yöntem gibi

yanlışda olabilirim tabii dediiniz gibi komple deiştirebilirlerde 2 ay içerisinde =)
Sosyal ağlarda paylaş

Onu değiştirirler bence. Betadaki sistem bana çok zorlama geldi. Sonuçta haklısın bazı bitkiler karaborsaya düşer. Ama düşsün yani düşük levellara iyi para geliri oluyor. Ben karşı değilim. 20 tane silvera 40g vermek ilk başka "Ohaaaaa" tepkilerine sebep oluyor ama "ne vercem o kadar para toplarım ben" diyince anlıyorsun işin iç yüzünü, 1.5 saate 5 tane bulunca, "abi adamın hakkıdır 40g nedirki 100 vereyim" moduna giriyorsun.

Yani onu diğer skiller gibi yaparlar ve bence gayette güzel olur gereksiz görünen 3-4 bitkinin değerlenmesi.

aente said:
eheh tamam o zaman maksat öyle kırgınlık falan olmasın. yoksa classlar hakkındaki yazılarının falan sıkı takipçisiyiz. /re$pect

kaç para olcak bu arada acaba yeni kutumuz?

Collector's Edition fiyatı 70 dolar
Normal Kutu fiyatı ise 40 dolar

Edit: bu arada collectör edition peti gitttikçe daha tırt oluyor. Nerde o mini diblo- panda peti, nerde Frosty gibi sadece "ehh işte güzelmiş" dedirtebilen pet . Arada dünya kadar fark var bence.

Edit: birde yazabilsemde 30 tane edit yapmasam çok güzel olacak ama dur bakalım :(
Sosyal ağlarda paylaş

13 Kasım perşembe gününe denk geliyor. Blizzard 16 ocak salı 2007'de TBC'yi satışa sunup serverları uyumlu hale getirmişti. Yani paketi alanlar an itibariyle TBC oynayabiliyordu. Şimdi soru şu;

- Blizzard WOTLK'yi 13'ünde satışa sunup 18 Kasım'da mı serverları uyumlu hale getirecek ?

- Yoksa 11-12 Kasım itibariyle yapacağı bakımla beraber serverlar WOTLK için hazır hale mi gelecek ?

Burada altını çizmek istediğim nokta salıyı çarşambaya bağlayan gece düzenine WOTLK ile birlikte son mu verilecek ?

Çok ufak bir detay. 2. senaryonun uygulanacağını düşünsemde aklıma geldi işte :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
In an upcoming build all Priest racials have been retired, except the following:

Desperate Prayer - This is now the 11-point talent in Holy, Holy Nova is now a base ability. Cooldown also reduced to 30 seconds.

Devouring Plague - Now a base ability. Cooldown reduced to 30 seconds, mana cost greatly reduced.

Symbol of Hope - Now a base ability. Now restores 5% base mana every 2 seconds for 8 seconds to your party. Renamed "Hymn of Hope."

While this change does reduce the "uniqueness" of different Priests, we feel game balance as a whole will benefit.

Note: These new "racials" are not racials, they are trainable to all Priests.

İyi bir değişiklik oldu bence bir priest olarak hoşuma gitti :)
Sosyal ağlarda paylaş

Freemoon, abi affına sığınıyorum, yanlış anlama ama

said:

Edit: bu arada collectör edition peti gitttikçe daha tırt oluyor. Nerde o mini diblo- panda peti, nerde Frosty gibi sadece "ehh işte güzelmiş" dedirtebilen pet . Arada dünya kadar fark var bence.

Allah jeffrey ve arkadaşlarına sabır versin, metanet ihsan eylesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Bogachan said:
benim hoşuma gitmedi fıstık gibi desperate prayer talent olmuş :)
getti instant healim gettttii

Eh human priest olarak spirit bonusunun aşağıya çekilmesinden sonra birde bu değişiklik üzmüştür sizi normal. En çok night elf priestler sevinmiştir herhalde işe yaramayan yeteneklerinin yerine 3 tane harika yeteneğe sahip olacaklar :)
Sosyal ağlarda paylaş

Tanking classes in WotLK
There is no reason to bring a druid over a warrior. Not if we do our jobs right. There is no reason to bring a warrior over a druid either. We want you to get a tank. We don't want you sidelining your X tank while you are trying hard to recruit a Y tank.

Bring the tank with the best gear or the most skill. Bring the guy that always shares consumables or can make every raid. Bring the dude who doesn't complain or researches boss strategies or finds great new people to join your group. Don't bring a player because his class has the magic button for a boss fight; if we do our jobs right, there won't be any. (Source)

yazı yeni değil ama "wuuuu yürü be blizz" dedirtti bana :D
Sosyal ağlarda paylaş

Nessarien said:
13 Kasım perşembe gününe denk geliyor. Blizzard 16 ocak salı 2007'de TBC'yi satışa sunup serverları uyumlu hale getirmişti. Yani paketi alanlar an itibariyle TBC oynayabiliyordu. Şimdi soru şu;

- Blizzard WOTLK'yi 13'ünde satışa sunup 18 Kasım'da mı serverları uyumlu hale getirecek ?

- Yoksa 11-12 Kasım itibariyle yapacağı bakımla beraber serverlar WOTLK için hazır hale mi gelecek ?

Burada altını çizmek istediğim nokta salıyı çarşambaya bağlayan gece düzenine WOTLK ile birlikte son mu verilecek ?

Çok ufak bir detay. 2. senaryonun uygulanacağını düşünsemde aklıma geldi işte :P

sunu cevapliyim serverlar 2.0.1 ile TBC ye hazirlandi yani expansiondan 1 ay once

buda aynen oyle olucak 3.0.1 geldiginde northrend acilicak test edilicek expansion cikana kadar, oyuncular filan giremesede zone apacik ortada olucak
o sayede expansion ciktigi gun kucuk bir komutla lak diye outland acilmisti cunki zaten 1 aydir acikti sadece ouncularin girebilmesine izin verdiler

buda oyle olucak aynen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...