Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

Bisi sorucam bu wotlk hakkında , deathknight için diyelim benim bi horde 70 karakterim var , normalde ally karakter sevmem fakat sırf deathknight için ally açmak istiyorum bu 70 olan karakterimin oldugu serverda ally human deathknight açmam mümkünmü yada nasıl mümkün olur horde 70 ken ally açmak ama deathknight , ally mage fln deil sadece deathknight için soruyorum
Sosyal ağlarda paylaş

@Helcaraxe

Daha bu konu tam net olmasada, eğere yeni bir serverdan bahsetmiyorsak, yani migrate'in açık olduğu bir serverda level 55 karakterin olmasada bir DK açabilirsin. Başka bir serverda da olsa o hesaptaki 55+ karakter yeterli olacaktır.

Redo said:
Ne zaman çıkıyor bu oyun varmı kesin tarih?

Kesin tarih yok ama daha oyuna WoLK öncesi DK bir patchle eklenecek, hatta büyük ihtimal bu patchle yeni talentlerde gelicek, insanlar DK' ile 70 olacak (ki heralde bir 30-45 gün süre tanırlar insanlara) ve bu sayade DK olmak isteyenler WoLK'a geriden başlamayacak. Böyle bir patch duyurulacak, hazırlanacak, eklenecek derken 2-3 ay geçer zaten o sebeple ya aralığın son günlerinde ama benim tahminimce gene ocak sonunda çıkar piyasaya.
Sosyal ağlarda paylaş

nayn ...

DK patch le gelmeyecek, sadece yeni Exp e sahip olanların oynayabildigi bir class olacak, oncesinde bir pre patch vs gelmeyecek, 2.4.x en son major patch di zaten sonra bir patch gelmeyecek. keza TBC oncesi patchde Ally Shaman/Belf Pala gelmemisti. DN lerin encounterlara gec katılmasının Blizzin derdi oldugunu sanmıyorum acıkcası.

kasım sonu/aralık bası gelecek bence ...
Sosyal ağlarda paylaş

DK gelicek. Blue postları takip ediniz. Yani bu bizim fikrimiz değil adamların açıklaması. Talentler konusu daha yeni konuşuldu verdiğim linkin 3. sayfasında bile bulabilirsiniz bu konudaki başlığı. Şimdilik net olmadığı belirtildi ama eklenip eklenmiyeceği hala tartışmalı. Yani "hayır eklenmiyecek" diye bir durum yok.

Dahsı son content patchi demek başka patch gelmeyecek demek değil, başka content gelmeyecek demekki zaten gelmeyecek.

Ama DK'lar önceden eklenecek bu kesin, hem blizconda söylediler hem blue post var bu konuda.

TBC öncesi Blood elfler ve draineler oyuna başlayınca bir anda ortalık healersız yüzbin kişi ile dolmadı. Yeni eklenen ırklar kendi partilerini kurdukları için zorlanmadan ilerlediler. Üstelik herkezin bir anda Outlannda yüklendiği bir ortamda outlandın yükünü bile azaltmiştir azda olsa. Ama DK'da durum farklı heal atamayan, full melee classtan bahsediyoruz. Ortalık ne grup bulabilen ne de instance yapabilen DK'larla dolup taşması hiçte istenen bişey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla 2 ay önceki blue postu bulmak biraz kasar doğrusu, taaa blizcon zamanındaydı o post. Ama bu başlıkta bile konuşmuştuk diye hatırlıyorum.

http://forum.paticik.com/read.php?43,3227085,3400539#msg-3400539 hatta burdada taa 68. sayfada konuşmuşuz o zaman. Blizcondaki konuyu, sonrasında blue postta vardı ama onada bakayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bana saçma geldi Wotlk almamış birisinin DK açmasına izin verilmesi olayının. XPack'ten önce bir Patch ile yeni talentler ve Azeroth değişiklikleri gelebilri ama DK geleceğini sanmam. Wotlk almamış (ki oyun çıkmadan kimse accountunu update etiş olmayacak) kişilere DK açma izni versinler. O zaman yeni content haricinde oyunun büyük kısmı gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

WoLK gelince zaten WoW'un level cap'i 70'e yükselecek, TBC ile gelen herşey beleş olacak.

Dahası gerçekten level 70 olarak DK'ların ortalıkta dolaşması gayet güzel bir test olur. Talentler ona keza. Tbc öncesi benzer şey yapılınca baya güzel bir mass beta test olmuştu. Şahsen WoLK'un çok daha az buglı olmasını sağlar bu tarz bir ekleme.
Sosyal ağlarda paylaş

abi iyi de, dk tbc ile gelen bir sey degil ki... expansion'ın da onemli bir bolumu yeni bir class... bu class icin expansion gerekmiyor derlerse biraz sacma olacak... tbc'den once blood elf veya draenei gelmemisti patch'le hatırladıgım kadarıyla... yalnızca yeni talentlar falan gelmisti... talent'lar gelsin zaten, eninde sonunda wotlk'si olmayanında, tbc'si olmayanında talentları aynı olmak zorunda zaten...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...