Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

Hunter 'ı tamamiyle baştan dizayn ediyo sanki adamlar bence TBC öncesi gibi olucak hunter çok imba olmuştu casterlar daha yanına gelemeden ölüyodu pis nerflediler arcane shotı WOTLK dada önceleri hunter çok imba olcak herkes aglıcak sonra nerflicekler gene kesin.

Bu arada distraction shot eger misdirect ile çalışıyosa imba olmuş mocking blow gibi olması.
Sosyal ağlarda paylaş

Klasik blizzard anlayışı, WoLK için level kasarken gidip outlandda kasmayın istiyor. O sebeple yeni haridaki quest exp'lerini ve mo explerini 2'ye katlıyor level için gereken exp'ide abartıyor.

Aynı şey WoW-BC geçişindede vardır, bu sebeple 58'de outlandda gidince 5-10 questte 60 olursunuz sonra kasma hızınız normale geri döner. Ne uzun ne kısa gelir size level kasmak.

Aynı durum abartılacak bişeu yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

WoW oynayan çiftlere çok özeniyorum. Arkadaşım olan bir evli çift var, karısı hamileydi ve suyu geldiğinde battleground bitene kadar hastaneye gitmeyi reddetmişti. Korku dolu gözlerle heal atmaya devam edişini izlemiştim.

-Colin, my water just broke. Darn it, let's finish this WSG first.
-This is why i love you so much.

Ps: Çocuğa beastmaster hunter aldılar.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:
WoW oynayan çiftlere çok özeniyorum. Arkadaşım olan bir evli çift var, karısı hamileydi ve suyu geldiğinde battleground bitene kadar hastaneye gitmeyi reddetmişti. Korku dolu gözlerle heal atmaya devam edişini izlemiştim.

almanyadada karı koca oyundan kalkıp kim cocuga bakıcam diye anlasamamıslar kim bakarsa baksın demişler cocuk aclıktan ölmüş.
Ben bir yıllık evliyim hanım oyun oynamama deliriyor öyle bi durum isterdim oyun seven biri olmasını
Sosyal ağlarda paylaş

bizim guildde de var bi cok cift, ama casual, carsamba futbol antremani var cumartesi cocuklari maca goturucem, pazar gunu baledeyiz tarzi seyler daha cok oluyo. bi de arada ventte arkadan coluk cocuk sesleri geliyo, bi dakka cocuklari yatiricam, yemek vericem tarzi seylerde olmuyor degil. hatta anne, baba, coluk cocuk oynayanlar var.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

oha yok artık
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
xunn said:

oha yok artık

haha saka gibi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...