Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

merak edilenler topiği

Apache

Öne çıkan mesajlar

Mortis said:
"combolar ekranda çıkıyor ve bir süre sonra otomatik olarak comboyu execute edebiliyorsun."

bu cümleyi anlamadım abi? =) işaretler ekranda çıkıo. bi süre sonra otomatik execute edebilme ne demek? O kombolara basmassan beklersen bi süre sonra kendiliinden yapio mu hareketi demek?

bir combo starter a bastığında ekranında combo işereti ve o combonun gerçekleşmesi için gereken tuşlar çıkıyor ve bu tuşlara basman gerektiğinde yanıyorlar

başlarda comboya basıp combat ı bırakıyorsun tamam şimdi sola basıcam tamam şimdi sağa basıcam kahretsin elim kaydı alta bastım combo gitti şeklinde combolar sadece tuşa basmaktan ibaret de değil diyelim ki sol üst sağ alt ve üst gerektiren bir combon var combo başladı ilk tuş yanıyor bastın eski wow roguelarından kim kaldı alışmışsın 5 sinister bir eves e çat çat çat listedekilere bastın hızlı olmak lazım dimi GÜÜÜÜÜM combo fail ekranda 3 ün 1 i combosunu yaptınız yazısı, sol üst e bastın karakterin sol üst savuruşunu yapmadan sağ alta basarsan combo fail olmaz ama durur bağlantıdan kaynaklanıcak geçikmeleri engellemek için ilk hatanda fail olmuyor ama üstüne bide üst tuşuna bastın bye bye combo

otomatik kısmına gelince belli bir süre oynadıktan sonra comboları ezberliyorsun elin swing sürelerine alışıyor ve herşey hızlanıyor ama bir daha belirtmek istiyor önemli olan kimin önce tuşa bastığı değil
Sosyal ağlarda paylaş

Apache said:
early access bittikten sonra kutudan çıkan ayrı bir key ile account un devamlılıgı saglanacak diye bir konusma okudum forumdan.eğer bu dogruysa gamersloot yeni keylermi gönderecek?

evet, bu early lerle 10 gun devam edicegiz, ayin 20 si gibi asil key ler gelieck ve onlari reg liyecegiz account larimiza.
Sosyal ağlarda paylaş

Quel-Thul said:
bende vista tavsiye ederim, ama eski oyunları oynayamassın, kesin sorun çıkartıyo

15aydır ultimate kullanıyorum hiç bi sorun çıkartmadı şimdiye kadar..

ya 23ünde kesin gelirde ben ve buradaki diğer alıcılarda hemen girebiliriz inş.. yok gelmedi yok gelecek yok kalmadı derlerse fatality yaparım çok pis..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...