Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kutlu Dogumgunune Cok Az Kaldi

pwnbot

Öne çıkan mesajlar

Zamanın bütün yazılı kaynaklarında bu adamın böyle bir ahlak yapısına sahip olduğu geçiyorsa bu adam ya büyücü bütün insanları etkilemiş yada gerçekten böyle ben oyumu ikinciden yana kullanıyorum.Siz neye inanmak istiyorsanız ona inanın
+
Olayın Kuran'da geçen boyutu varki başlı başına ispattır ama ben ona hiç girmiyorum çünkü Allah vardır yoktur varsa islamiyet gerçek din midir tartışmasına giricek ki burda daha önce çok anlattım şimdi tekrar açılması gereksiz
Sosyal ağlarda paylaş

O işin ayrıntısı işte ben konseptten bahsediyorum nedir ?Yaratıcı güç oluşu , şimdi burda bahsettiğim kimin taptığının doğru olduğu değil esasında aynı şeye taptıkları,yunanlılar tek tanrıya inanmıyorlardı ama bi yaratıcı güç olduğuna inanınyorlardı.Tek tanrı var mıdır yok mudur ise tamamen ayrı bir konu tabi :)
Sosyal ağlarda paylaş

ZaugnaKhaldun said:
Hallo Dela!

Wir möchten Dir ganz herzlich zu Deinem Geburtstag gratulieren und wünschen Dir ganz viel Spaß an diesem Tag!

Liebe Grüße sendet Dir
Das ganze Team von GayRoyal
http://www.gayroyal.com

Ahahah gz dela nice kutlu doğumlara.

Ayrıca topikten ikinci bi hitler durdurulmasaydı havası sezdim, sanırım adamın kaderi bu lol
Sosyal ağlarda paylaş

Merak ediyordum, paticik garbage yüzünden kapatılırmı diye. Daha önceki benzer bir konudan rahatsız olmuştum. Bu sefer bu merakımı gidermek için, çarşamba günü savcılığa suç duyurusunda bulunacam (bu ve buna benzer konuların adreslerini yazacam :) ). Merak ediyorum sonucu...
Not: Sanıyorumki, savcılığa yapacağınız suç duyurusunda, mahkeme sizi hiç bir şekilde alakadar etmiyor. Yani birşeyleri şikayet ederim sonra uğraşmak zorunda kalırım diye bir şey yok. Gerçi çarşamba öğreniriz :)

Farkındaysanız kimse niye inanmıyorsunuz veya benzeri birşey yazmıyor. Sorulan soru basit "başkalarının inançları ile dalga geçmek ayıp değil mi?"

Herneyse. Burada her zaman buna benzer konular dönüyor.
Cons sanada diyecek birşey yok.

...

Cons said:
şüphesiz ki, biz onu ottan boktan yarattık. onun doğumgünü kutlamayanlar ki maymundan, hatta seamonkeys den aşağıdır.

Cons said:
benim tanrı olmadığıma dair bir kanıt yok okke

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...