Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

youtube, yine yeni yeniden

Truwan

Öne çıkan mesajlar

kopekolduren said:
ya arkadaslar su ana kadar youtube bir cok kez kapatıldı. icinizde youtube un kapatılmasına gerekce gosterilen vidoe lardan herhangi birini izleyen var mı?

atatürke hakaret içeren y.m.c.a şarkısıyla yapılmış videoyu izledim bitek.

(tabi devekuşu zihniyetiyle başımızı kuma sokarak, bizi rahatsız eden olayı bertaraf etmek yerine sadece kaçındık, tüm dünya epey bir süre izlemeye devam etti)
Sosyal ağlarda paylaş

Cynthia said:
atıyorum bir ingiliz veledi olsaydım her ay bir hakaret videosu yollardım ne güzel. manyak bir tatmin duygusu; "koskoca ülkenin siteye erişimini engellettim."

bazen onların da böyle düşündüklerine inanıyorum. suistimal edilebilir bir açık bu, ben olsam ben de ederdim. bulmuşum komik bir düzen, eğlenmeyecek miyim?
+1
Sosyal ağlarda paylaş

opendns falan kullanıp youtube a giriyorsunuz oh bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantıgı degilmi bu arkadaşlar,

bu gidiş bi dur demeli, bi kampanya falan düzenleyelim site hazırlayalım, mantıklı bi şekilde açıklayalım bu sansürlerin nden saçma oldugunu,

sinirlendim akşam akşam ya ne salak insnlar yönetiyor bu ülkeyi
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:
ı ıh yüklenmiyo :(

dün gece evden vtunnel ile bağlanabildim çatır çutur, death notelarımı seyrettim oooh canıma değdi. ama dün ve şimdi de şirketin proxyleri mroksileri, bi takım ileri net ayarları da limon ekiyor olabilir (mi acaba?)..

animelerin çogunu www.veoh.com da bulabilirsin bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...