Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

youtube, yine yeni yeniden

Truwan

Öne çıkan mesajlar

evet bugün youtube da sağnak kapanma geçişleri görülebilir, wordpress ise kapalı. google ise karşıt hareketlerin bloglara doğru kaymasında dolayı önümüzdeki üç gün açık.

evet böyle bir TRT kanalının gelmesi muhtemel.

saçmalattırdınız beni de akşam akşam :p
Sosyal ağlarda paylaş

Embesilliğin uç noktalarında gezinmeyle tahrik olduğunu anladığımız mahkeme-davacı ikilisinin bir yeni hınzırlığı diyorum ne diyeyim.

Fosfor eksikliği kötü şey nitekim, yarın öbür gün kendi kakasıyla oynayacak kapasitede karbon zararlılarına sorumluluk verilirse böyle olması normal.

Hep derim, çocuk sahibi olmak isteyen ailelere test yapılmalı, bakalım doğacak çocuk ne kadar angut olacak diye. Aksi takdirde bu şekil, çevresine bağı gevşek anüs aroması verenlerin bu mevkilere gelmesi normal.

Hatta, sakat atı kesmek lazım be.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Embesilliğin uç noktalarında gezinmeyle tahrik olduğunu anladığımız mahkeme-davacı ikilisinin bir yeni hınzırlığı diyorum ne diyeyim.

Bu durumun içinde mutlaka bir tahrik ya da bir çeşit orgazm olmalı katılıyorum, özellikle davayı açanın tarafından. mahkemeye ben yine bürokrasinin ve devletin kurbanı diyorum ama bu zinciri kıracak insiyatife sahip bir allahın kulu yok mu diye sormadan edemiyorum? nerden penguene açılan davada rteye kapak yapan savcılar?
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu düşündükçe garipleşiyor durum kafamda,

Şimdi demek ki bir yerlerde , ülkenin ikonlarından birine küfreden, yabancı kaynaklı bir materyalin cezasını, konuyla alakasız vatandaşların çekmesini midesi kaldıran, buna aklı yatan insanlar var.
ve tüm bu itler, bir şekilde ilköğretim müfredatını görmüş, yani temel mantık sistemine sahip oldukları kabul edilmiş. kimse, bu herifler yetişirken yaptıklarını görüp " alla allah bizim oğlan 18 yaşında hala okumayı sökemedi" " allah alla, oğlan 30 yaşında hala dudaklarını oynatmadan trafik levhalarını okuyamıyor" "oğlum ısırma o senin pipin" diyememiş. şimdi de " lan köpeğe bak göz göre göre ağzımıza işiyor" diyoruz da, it almış başını gitmiş o geçen sürede..
Sosyal ağlarda paylaş

atıyorum bir ingiliz veledi olsaydım her ay bir hakaret videosu yollardım ne güzel. manyak bir tatmin duygusu; "koskoca ülkenin siteye erişimini engellettim."

bazen onların da böyle düşündüklerine inanıyorum. suistimal edilebilir bir açık bu, ben olsam ben de ederdim. bulmuşum komik bir düzen, eğlenmeyecek miyim?
Sosyal ağlarda paylaş

Cynthia said:
atıyorum bir ingiliz veledi olsaydım her ay bir hakaret videosu yollardım ne güzel. manyak bir tatmin duygusu; "koskoca ülkenin siteye erişimini engellettim."

bazen onların da böyle düşündüklerine inanıyorum. suistimal edilebilir bir açık bu, ben olsam ben de ederdim. bulmuşum komik bir düzen, eğlenmeyecek miyim?

biz kapadikca millet eglenmek icin yine bu tip videolar koyucak evet
chnthia +1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...