Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar, herkese selam..
uzun i süre iş yoğunluğumdan ne oyuna girebildim ne de buralara..
mortal online tekrar indiriyim dedim..takıldı %25 de inmiyor torrentten..varsa bi çözüm söylerseniz sewinirim..

Bu arada narsor, smarthan nasılsınınız.. Görmeyeli de baya bişi değişmiş oyuında.. Her ikinize de msn adresimi atıyorum.. eklerseniz sewinirim oyunda beraber takılırız.. akşam eve gidince tekrar deneyeyim oyunu indirmeyi..
Sosyal ağlarda paylaş

smarthan said:

bi ara ben yapmaya çalışırım şöle atlı okçuluğu fln gösteren bişi. pvp deneyimim pek olmadığı için boşuna rezil etmiyim kendimi pvp videosu yaparak :P

bu arada geçen atla bi adamı kovaladım. adam suya kaçtı vs. bıraktım adamı. canımda azdı arkalarda bi yerlerde indim attan oturdum dinleniyorum. adamın kaçtığı tarafa sırtım dönük.
adam peşimden gelmiş beni izliyormuş. arkamdan ok attı bi tane. 10 damage (equip) yazdı. bende düşünüyorum ulan ben çıplağım neye çarptı bunun oku. (normalde 25 fln vurması lazım)
meğer sırtımdaki kılıca çarpmış. :D
bu sayede ölmedim tekrar adamı kovaladım vs.
yani kaç mmoda varki böle bişi dimi :D

ahaha bu nası bi olaydır ya :) ne sövmüştür adam ama cünupluk seviyesi max.
Sosyal ağlarda paylaş

smarthan said:

bi ara ben yapmaya çalışırım şöle atlı okçuluğu fln gösteren bişi. pvp deneyimim pek olmadığı için boşuna rezil etmiyim kendimi pvp videosu yaparak :P

bu arada geçen atla bi adamı kovaladım. adam suya kaçtı vs. bıraktım adamı. canımda azdı arkalarda bi yerlerde indim attan oturdum dinleniyorum. adamın kaçtığı tarafa sırtım dönük.
adam peşimden gelmiş beni izliyormuş. arkamdan ok attı bi tane. 10 damage (equip) yazdı. bende düşünüyorum ulan ben çıplağım neye çarptı bunun oku. (normalde 25 fln vurması lazım)
meğer sırtımdaki kılıca çarpmış. :D
bu sayede ölmedim tekrar adamı kovaladım vs.
yani kaç mmoda varki böle bişi dimi :D

Yuha iyiymiş vallaha
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada online oyunlarda lagi (ekranda diğer online oyuncuların hoplayıp zıplamalarını filan) azaltan bir yontem var, olayi turkce yaptim, webe attim, linki gonderiyorum, isteyen deneyebilir, ben de cok ise yaradi MO'da son patchdeki lag problemlerine ragmen durum bayagi iyi benim tarafta artik

http://narsor.webs.com/apps/blog/

Blog modasina uymus oldum bu arada :)
Sosyal ağlarda paylaş

yok bunlar mavi ekran vermez, ama bilgisayarin her mavi ekran verdikten sonra acildiginda checkdisk atip yeniden baslatmazsan durum hizla kotuye gider zaten aklinda olsun

chkdsk c: /f
chkdsk d: /f filan diye komut satirini kullan sonra boot et, yoksa diskte dosyalar bozulur, zamanla durum iyice kotulesir. zaten mavi ekran aliyosan yeniden kurma vakti gelmis te gecmis bile
Sosyal ağlarda paylaş

smarthan oyunun kendisinden dolayi mavi ekrana dusmez, ya isletim sistemi dosyalarin bozulmus ya da suruculerden biri bozuk (ekran karti surucusu, ses karti surucusu filan). Haftada birden fazla mavi ekrana dusuyosan ve eskiden dusmuyoduysan yeniden kurmadan komple duzelmez olay. Repair etmeyi de deneyebilirsin elinde isletim sistemi cd'si varsa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...