Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

smarthan said:

beta forumda mats persson oyun tam tamamlanmadan çıkcak demiş.
hatta belkide en az tamamlanmış oyun olacakmış. bide umarım insanlar anlayış gösterir demiş. demiş de eğer öyle bişi olursa bu oyun başlamadan biter
inşallah böyle bi delilik yapmazlarda adam gibi bitmiş çıkar oyn

edit: yeni patchle eklenen elf ırkı çok garip olmuş. çin çizgi filmlerinden (anime mi deniodu onlara ?) fırlamışlar gibi (saçlar fln )

sabır degilde kaynakları tükeniyodur adamların, ondan erken cıkarmaya karar vermiş olabilirler, ki bu konuda dürüst olmaları cok güzel bişey bence. Ama şüpheye düşüyürom, bu fikirleri gerçekleştirmek kolay degil, inşallah iyi kotarırlar da uo tadı alırız.

Gerçi o tadı alabilmemize imkan yok artık, oyunlar degişti sıkıcı oldu gibi geliyor ama biz değiştik sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

narsor said:

golgeleri acmadan dolasinca sorunsuz dolasiliyo icerde, golgelerle ne olur bilmiyorum denemedim

gene iyiymiş. forumda adamın biri 5 snde bir crash aldığını mecburen yeni karakter açacağını yazmış :D

edit: şehirlerde ağaç kesenler gri olma ihtimali varmış. (niye bilmiom. belki devletin ağacı kesilmez mantığındandır)(sonraki patchlerde)
Sosyal ağlarda paylaş

andreas springare mıdır nedir ne diyor öle ya. (level designer bu arkadaş)

abi sanırım bunlar oyunu yapıolar şu anda.
hani ben şöle düşünüodum. oyun tamamlandı. parça parça betaya sürüolar. parça parça test edioz.
ama bu vatandaş morin khuru yeni bitirdim. ahanda şekil bu. siz söyleyin isteklerinizi ben eklicem modunda.

sonra bi eleman buna kanyon nereye gidior demiş.
bunun cevabıda bilmem olmuş. bana ne söylerlerse onu yapıcam demiş.
bu ne la böle. :D
Sosyal ağlarda paylaş

eyvah ki ne eyvah heuhe

neyse en azından darkfall gibi aylık para alıp beta testi yapmiolar abi, beleşe oynuosunzu ynai oyunu almış olsanız bile ilerde oyun çıkınca tekrar almıcaksınız zaten sadece aylık ödemeye başlıcaksınız. Pek şikayet etmiodur oyuncular yavaşlığı dışında. Hani bayan adam da bırakabilir, Oyun çıkıncaki haline girer vs.
Sosyal ağlarda paylaş

yok şuan zaten herkes işin bilincinde. oyunun daha çıkma aşamasından çok uzak olduğunu biliyor.
zaten parada almadıkları için kimse sızlamıyor. millet haftada 3 5 saat girip çıkıyor. (ha deli gibi kasanlarda var. ) (bakınız russian. adam ile ilgili youtubeda video bile var :D)
şimdilik sıkıntı yok yani. para almadıkları sürece de olmaz. ha oyun bitince alsınlar.

işte tek korktuğum nokta bu adamların oyunu bizle beraber yapıo olması. eğer öyleyse muhtemelen verilen sözlerin bir kısmını yapamayacaklardır. buda iyi bişi değil.

bilgilendirme: russian 2 metre boyunda ve max agiye sahipmiş. millet speedhack kullandığını sanıyo :D o kadar hızlıo yani :D
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

eyvah ki ne eyvah heuhe

neyse en azından darkfall gibi aylık para alıp beta testi yapmiolar abi, beleşe oynuosunzu ynai oyunu almış olsanız bile ilerde oyun çıkınca tekrar almıcaksınız zaten sadece aylık ödemeye başlıcaksınız. Pek şikayet etmiodur oyuncular yavaşlığı dışında. Hani bayan adam da bırakabilir, Oyun çıkıncaki haline girer vs.

Para almadiklari icin, oyunu release etmek zorunda kalicaklar zaten. Oyunu retail fiyatiyla betaya acess vermek icin satmak sadece gecici bir cozum. Yumurta yaklasmis ki, bitmeden release edicez gibi laflar duyulmaya baslanmis dev team'den. Eninde sonunda darkfall'la ayni terana olucak. Oyunu release ettiklerinde, beta haliyle, herkes pasa pasa aylik ucret odiycek ki oyun gelismeye devam edebilsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Hahaha stick animasyon harikaymis, kim yapiyo bunlari nasil yapiyo direk superler :))

Valla armor icin tungsteel en babasi diye biliyorum. Kullandigin malzemenin kendi disinda ne kadar kullandigin (1.00 orani yetersiz diye biliyorum delikanli koruma icin), zirh tipi de farkli silahlara karsi farkli savunmasi varmis

Oyunun mekan tasarimini tamamlamadiklari kesin. Oyunun kalani da tamamlanmamis oldugu kesin gibi bisey, Oyunu bu haliyle parali yaparlarsa kimse oynamaz o da kesin. Biraz biseyler ekleyip de aylik para isterlerse... Eh sanmiyorum ki cok insan oynasin, ben pek oynayacagimi sanmiyorum, sonucta PvE icin kacarken duz kosup giden domuz kesmek vs pek ilginc degil, e surekli PvP mi yapicaz? Neyse hayirlisi :) Isin kotusu istahimi kabartan baska bi MMORPG yok, belki eve...
Sosyal ağlarda paylaş

pff.. oda çok ağır bea :D en mantıklısı sadece göğüs ve kafayı tungsteel yapmak sanırım. diğer yerlere de ne bilim robe fln koyarık...

dip not: bak harbi ne kadar malmışım. yeni aklıma geldi bu fikir. bende diyorum bu adamlar niye hep üstten zırh alttan robe fln giyiyolar. şekil olsun die mi :D

edit: birde şöyle bir şey duydum. öldürdüğümüz kişinin kafasını alıp evimize asabilecekmişiz. ama ne kadar doğrudur bilmem
Sosyal ağlarda paylaş

evet kafa kolleksiyonu yapilacakti oyle hatirliyorum ben de :)
Strengthin bayagi bi yuksek olursa sanirim bayagi bi zirh tunsgsteel giyersin. Ama savasirken dikkat et genelde goguse, ender olarak kollara yiyosun darbeleri. Kalan kisma hafif seyler giymekte fayda var bence de
Sosyal ağlarda paylaş

ya bide rasgele sslere bakarken aklıma geldi.
su efektleri çok kötü ya. suya bakınca kendini görebilicen demişlerdi bana. (sormuştum)

bide medulinin orda gayet durgun su ama dalga sesleri gelio :D

edit: bide adamlar ağır madenlerden sırf handle yapıp ezici hasar veriolarmış. 25 fln . mantığa bak :D
herşey tamamda silah takmadan sade handle nasıl craftlanıor ki :S

birde istekte bulunucam.
narsor oyunun client kurulu ise müsait olduun bi zaman girip yarı elf yarı orc bişi yapsana. çok merak ettim uzun kulak ork nasıl olcak. (dişi yap ha :D)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...