Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

Uzun bir aradan sonra herkese tekrar merhaba..

Askerlik bitti tekrar iş güç koşuşturmaca..
Oyun release olduuğunda askerdeydim, ama anlaşılan çok da mesafe kaydedememişler..

Artık sizden haber beklicem, şu dakka oyuna başlıyoruz die. İşte o zaman full time action dolu günler dileğiyle..

Not: Narsor, Smarthan msn leri değiştirmediniz değil mi..Bundan sonra çoğunlukla msn açık olr..Orda da görüşürüz
Sosyal ağlarda paylaş

hosgeldin hocam askerden, gecmis olsun. Oyun acisindan birsey kacirmadin, ancak alt yapiyi oturtup oyunu yazmaya basladilar diyebilirim, durumu iyi anladiysam hizli bir gelistirme surecine girebilmeleri icin daha 1 ay kadar sureleri var, UI vs ancak o zaman oturur ve birseyler yapmaya baslarlar. Minimum 1 ay gibi goruyorum, bakalim ne hizda birseyler cikacak su 1 ay icinde.

Oldukca yakinlar oyunu keyifli hale getirmeye, ama halen oldukca eksik goruyorum durumu
Sosyal ağlarda paylaş

Development roadmap for the coming weeks. Please keep in mind that these are NOT the complete patchnotes and the roadmap can be subject to change at any time.

Current:
· Bug fixing and tweaking of the game

Upcomming:
· Fledgling flag
· New creatures & more spawns in Myrland
· GUI overhaul (flash)
· New "pickables"
· New player first experience "tasks"
· Final fishing system
· New dungeons
· Option to aim up, down and move siege weapons
· Increased storage space for keeps including a vault chest to keep tax money in
· Basic Alliance option
· Craftable Mount gear
· Mount weapons
· New weapon group: crossbows
· Texture optimization for players
· New armor sets
· Magic overhaul and new magic school
· Alchemy
Sosyal ağlarda paylaş

valla arkadasin hesaptan girip baktim da, guzel olmus, yani ne biliyim iste agaclar ruzgarda sallaniyo filan, golgeler, karakterlerin hareketi vs.

Ama sehirden disari cikmadim, simdi biri keser zirhi filan alir, kasamam sonra zirh buluyum vs. Ciplak kosmak da prensiplerime aykiri valla (at yoktu ben de usendim kosturmaya :))
Sosyal ağlarda paylaş

yok yok aman gaza gelmeyin, gecen patch sirasinda ghoul khor muydu neydi onu koymayi unutmuslar, sehirde login olanlar bosluga dusup olmus, abi saka gibi :)

Biraz daha bekliyelim, yani goruntuler gayet iyi, zirhli atli bikac kisiyi inceledim saglam gorunuyolar ama biraz daha toparlasinlar yaw, girip kufretmeyelim sonra, ben de oynuycak bisiy olsa da dagitsak diyorum ama forumlarda okuduklarima gore halen basit problemler var, kil oluruz simdi girersek.

Yani benim icin erken biraz ama girip bakiim derseniz bikac kisi dalin isterseniz ama ben girmem simdi, kil olurum kesin :) Ama oyunda adam olma potansiyeli var halen, umitliyim olaydan, adamlar(SV) da pes etmedi daha
Sosyal ağlarda paylaş

ya abi bu kadarını yapan devamını da yapar, ne bilim fail olan oyunlar gibi olsaydı şimdiye çoktan kesmişlerdi ilgiyi alakayı, adamlar hırsla devam ediyor baksana. kaldı ki, open beta döneminde zibilyon buga rağmen ben keyif alabiliyordum hani.

ama o boşluğa düşme olayı epic failmiş hakkaten ahah
Sosyal ağlarda paylaş

yaw ati zirhi filan kaybetsem basardim kufru sanirim :) Valla ben de cok eglendim sizle vaktiyle ama artik yeni biseyler olsun, bi npc vendor olayi gelsin, biraz ortalikta loot birakan moblar olsun, iste armorlarda ve silahlarda dengelemeye gitsinler, bi de ne biliyim her maden heryerde var, gidip direk en baba zirhi yapiyosun otomatikman, diger zirhlar bi halta yaramaiyo, iste garip buglar geliyo halen, ne biliyim gecen girmisler suyun kaldirma kuvveti mi ne yokolmus, suya giren herkes bogulmus, suprizlerle dolu bi dunya halen, biraz daha otursun, girip pasalar gibi oynayalim yaw. (Simdi boyle diyip alicam bi ay subscription o olacak :))
Sosyal ağlarda paylaş

evet evet, gaza gelmeyelim, takilin baska seylere simdilik, Civ filan oynayin, Diablo 3 cikar yakinda, bu arada oyun adam olur, e bomba bi MMO cikmazsa oynariz MO'yu. Simdilik oynanmaz emin olun, forumlari takip ediyorum da basit cok problem var halen. Ve forumlardan olumsuz postlari tirpanliyolar ciddi bi sekilde, o yuzden oyunun eksikleriyle ilgili cok fazla post yok ortalikta, herseyi silmiyolar ama siliyolar sonucta, oyle bir goz atmayla sorunlari goremiyorsunuz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...