Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

ya düzelticeklerinden şüphem yok fakat

en kısa zamanda böle şeyleri düzeltsinler ki öbür türlü iptal edio oyunu

mesela şu patch del oyalty barlar gözükmüodu hiç

o transfer muhabbeti, yok işte taming sorunu falan dibine giriosun tuşu 10 kere spamliince tamelemeye başlio falna onları bi düzeltmeleri lazımdı

neyse şu an ki patch bari düzgün olsun , o petler artık nodeları geçiomuş dedikleri olursa sorun yok
Sosyal ağlarda paylaş

Peti birakin abi silah milah girisin sizde :)

Ben bir warrior, bir armorcrafter yaptım şimdi bir de extractor kasıorum, steel tungsteel bron vb yapıp armorcrafterıma atıcam armorı ondan yapıcam, silahı da baskasına yaptıracam aynı metallerden sonra ha babam warrior koydumu nası oturtuo gorucem :D
Sosyal ağlarda paylaş

Evet patchledim oyuna girdim durum raporu veriorum:

Öncellikle feci lag ve desync olayı var massive bi şekilde herkesde. Onun dışıdna gece gündüz desynci yok anladığım kadarıyla kimsede

İyi tarafına gelicek olursak: Işıklar harika olmuş şehirlerde, tam gece atmosferini ii vericek ışııklar şehirin dışı karanlık ama şehir içersinde sokaklarda rahat rahat görebiliosun. Sonra çıktım biraz şehir dışında bakiim die, şehire giderken ki yollara da meşaleler koymuşlar belli aralıklar da onlar da güzel aydınlatio, ormana girdim, Etraf öle zifiri karanlık değil hiç gayet de gözüküo , ki bazı yerlere ay ışığı vurduğundan çok rahat gözüküo. Tam kıvamında ayarlamışlar gece olayını. Kısacası patch öncesi gibi ulan nerdeyim boşlukta karanlıkta yürüorm, gibi bi olay olmuo çok kıvamında ayar olmuş. Ayrıca günleri uzattılar ama ne kadar belli değilmiş.

Targeting sistemi çoook ii olmuş, tabe basılı tuttuğun gibi cursor gelio artık beklemeden ve kime doğru bakiosan hemen adamın nicki altında da bi çizgi ile Flagi gözüküo. Fakat sağ üstte target etmek için o adama tutup tabi release etmen gerekio, yani TABE basılı tutup insanlara doğru döndükçe değişmio targetın release etmek şart tabi. Çok temiz ve net olmuş.

Librarian a gittim, bütün kitaplar var, zaten yanda renkleriyle gösterio, hangi kitapı okuyamazsın hangisini okudun ve hangisini okuyabilirsin die, Alfabetik sırayla dizilmiş ama category category dizmişler gibi. Çok incelemedim. Tek sorunu baya bi sayfa geçiosun bir sürü kitap olduğu için navigasyonu kolay diel yani, Oraya sağ menuye bi category filterı koymaları lazım yoksa böle ileri bas ileri bas kitabı buliim derken uzun sürebilir, ama yine de ben bi kaç kitap aradım çok zaman almadan buldum alfabetik olduğu için

Şimdilik bu şekilde, lag vs sorunun çözsünler yarın iice test edelim, güzel olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...