Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

yav şu synch problemi için elden gelen bişiy var mıdır player olarak yoksa başa gelen çekilir mi?

4-5 gündür oynuyorum oyunu sadece bu sabahtan beri synch problemim var ama deli gibi var. bağlantıdan mı felan diye giriştim her türlü ayara hiç birşey değişmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

samael said:

yav şu synch problemi için elden gelen bişiy var mıdır player olarak yoksa başa gelen çekilir mi?

4-5 gündür oynuyorum oyunu sadece bu sabahtan beri synch problemim var ama deli gibi var. bağlantıdan mı felan diye giriştim her türlü ayara hiç birşey değişmedi.

o olayın nedeni nedir bilmiom ama çok random

ilk oynadıım zamanlar 1-2 hafta önce falan sürekli desync problemim oluodu , attan kaynaklanio zannediodudm çünkü böle at tamelieyip bi yere koşuodum böle çok hızlı bi şekilde vairodum geldiğimde böle desync olmuş oluodum biraz bkeliodum sync olsun die vs. Ama nedense son 1 haftadır hiç desync olmuorm fakat mesela Screwy sürekli yaşio her girdiinde sycn olmasını beklio. Ben de ondan önce öleydim, çok random yani

işte adamlar oyunun Engine ıyla ilgilenen bi firma var, onun düzelticeği bişeymiş onları bekliolar. En büyük sorunlardan biri o oyundaki.
Sosyal ağlarda paylaş

Son durum özeti:
-Servera attıkları patch'deki en önemli özelliklerden biri gece/gündüz olayı. Henrick (SV CEO'su) release'den sonra ekleyebilecegimiz gece gündüz olayını bi şekil kotardık hayde bre atıyoruz önünüze hede höde filan dedi attı, sorun şu ki özellik kafamıza denk geldi yardı direk, kimi clientlarda sorun var, millet gündüz sen gece giriyosun filan. Bi de ben 2 gündür geceyim, hiç bi şekil gündüz olmuyor :X
-Onu ekliyoruz bunu ekliyoruz derken şu an server uzun süredir gördüğüm en önemli buglara sahip, yani şu aralar oynayanlara sabırlar dilerim
-Adamların release'e sıkışmış gibi bir durumu yok. Sanırım para buldular, büyük çaplı yazılım işinde hızlı bir şekilde içeriği değişirsen tüm kod tosurur bunu işin içindekiler bilir, bu yüzden şu anki durumda şaşılacak bir şey yok, sorunlar tasarım problemleri değil de kodlama hatasıysa çok hızlı bir şekilde de düzeltilir, tecrübeyle sabittir
-Screwy'ye laf yok :)(geyik uyarısı), kendisi gayet iyi niyetli bi şekilde gelir vente şikayetini eder saydırır ama herkese yardım eder, muhabbeti iyidir. Postu biraz falza olumsuz görünüyo gibi ama dedikleri şu anki server durumunu doğru anlatıyor. Evet oyunun potansiyeli, var olanlar vs vs ama şu anki durum keyifli bit oyun ortamı değil server, bu aralar oynayanlar dikkat.
-Vente gelin laflayın bilgi almak için, bu aralar biraz depresifiz ama yine de geyige her zaman biri atlar. Bu aralar ki moda wipe gelmiş abi her karakter silinmiş geyigi, dikkatli olun :)
Sosyal ağlarda paylaş

gece vakti olduysen goctun direk, ruhlar alemi de karanlığa boğuluyo bi şekil, ruhlarımıza da meşale lazım. Gece olunca da ortalıkta meşale dağıtan amcalar gezsin, ne o öyle karanlıkta 2 adım ötesi görülmüyo be, meşaleyle de 4 adım ötesi :)

Geyik bi yana, biraz ortalığı tanıyosan, bi harita açıp nerde olduğunu anlamaya çalış yoksa kesinlikle bulamazsın şehir filan.

Harita: http://www.anothersoft.net/newmap.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

narsor said:

-Adamların release'e sıkışmış gibi bir durumu yok. Sanırım para buldular, büyük çaplı yazılım işinde hızlı bir şekilde içeriği değişirsen tüm kod tosurur bunu işin içindekiler bilir, bu yüzden şu anki durumda şaşılacak bir şey yok, sorunlar tasarım problemleri değil de kodlama hatasıysa çok hızlı bir şekilde de düzeltilir, tecrübeyle sabittir

Şu duydugum en iyi haber oldu oyun hakkında. Yarım cıkarılmış bir oyun patlamaya mahkum.
Sosyal ağlarda paylaş

sinad said:

abi trade ne büyük dert öyle
para üstünü bile kendin ayarlıyorsun

evet çok ilginç bi sistem ama

tam böle takas modunda alışveriş yapiosun

dielim işte bişey alıcan 1500 copper, sen 1000 copper koyuosun atiorum üstüne bi kaç parça deri kouosun 1500 oluo senin koyduun şey öle satın alabiliosun vs.

aynı şekilde paranı 10 silver yerine 1000 copper olarak da alabiliosun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...