Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

Armor Crafting
-Heavy Robe
-Soft Armor Crafting
--Khurite Scout

Knowledge
-Material Lore
--Animal Materials
--Scales Lore
---Leptoid/Placoid Scales Lore
---Keeled Scales Lore
--Mammal Skin Lore
---Leather lore
----Quality/Fullgrain
---Fur Lore
----Ground Fur

full armor crafter olmak için bunlar lazımmış hemen işe başlıyorum =)
Sosyal ağlarda paylaş

guild için biraz verimli adam laızm ya

açtıım çarlarda oyunun verdii acemilikten hiç verimli olamam bitane recruit açıcam.

ona tamer ve armor craft özellikleri koyucam butun o lore ları öğrencem biriside weapon craft kasarsa hepimiz kılıç at armor kuşanırız ağa oluruz ağa
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar su 2-3 gun giremiycem internete, o yuzden yuk biraz gleoddyn'in ustune kalacak. Umarim bilgisayarini kisa surede halleder yardiminiza kosabilir, geldigimde kaldigimiz yerden devam. Buyuk hizla metal kasabilecegimize inaniyorum, malzeme sikintisi olmaz yani. Tungsteel yapmayi bilmiyorum ama steel olarak bayagi birsey uretebiliriz. Ya da cuprum ki betanin asamalarindan birinde saglam bi metaldi zirh icin.

Neyse gelicem yine gorusuruz, sagol gleoddyn yardimlar icin
Sosyal ağlarda paylaş

ben bow crafterım, bitane armorcrafterımız olacak sanırım yakında, çalışmalara başlandı :) weaponcraft'te var galiba. ben tam detaylı bilmiyorum ama armorcraft'le weaponcraft'i incelemek lazım, bütün tip bowları yapabilmek için bile skillcap ucu ucuna yetiyor ki bowcraft diğer craftlerden daha az meşakkatli. armor ile weapon'larda 2'ye bölünmek gerekebilir. en olmadı, 2. bi armorcraft iyi olabilir, sonuçta weapon tek parça, armor 4-5 parça :) stoğu hızlandırır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...