Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

@guden ben pes ediyorum artık walla ben bıktım bu extration olayından beceremicem.ben crafter deilim abi kanımda yok :)

aranızda 1h yada 2h sword craftlıyabilen varsa aynı zamanda aynı şehirde falan buluşalım.ne kadar para gerekliyse vericem.5-10 tane sword alıcam.hem craftlayan kişinin skiili artar hemde bana yaramış olur.yeni char açıp direk savaş makinesi yapmayı düşünüyorum.gerçekten biriyle buluşalım bana sword craftlasın siliyorum charı mı.yada silmem daha 600 küsür point var ama daha kasmam craft için.deli mining var bende bi vuruyorum 10 calx alıyorum.deli de para kazanırım yanı ilgilenen arkadaş burdan yada pm yoluyla ulaşşsın.

guden sen yapabiliyorsun heralde haber bekliyorum senden :)
Sosyal ağlarda paylaş

yok bende silah yapamıyorum full extraxt/refine olunca sp yetişmiyor(blast furnace bile öğrenemedim), silah için resource biriktiriyordum bende bu char la yarın silah işine giricem bakalım, yay gerekirse onu sağlıyabilirim ama.
yanlız extract olayı zor değilde çok uzun, 10k oredan 50 çelik elde edince sadece insan bi üzülüyor, ki grain steel bu sadece, tungsteel denesem 1 tane bile çıkmıyabilir :D
Sosyal ağlarda paylaş

@guden hangi şehirdesin? çok rahat resource toplamana yardım ederim gathering mining woodcutting çok yuksek benım.beraber kasarız açıkçası tek takılmanında anlamı yok gerçekten.kolay av moduna giriyo insan.direk kafanı koparıyolar biraz şehirden uzaklaşmaya başlayınca.yanına gelirim üçbeş bişeyde öğrenmiş olurum yarın akşam burdan haberleşelim.

ve arkadaşlar hafiften bi community olayına girsek artık.releasede wipe gelecek ama bazı olayları öğrenmek için iyi olur bi toplansak falan bi yerde nası olur?
bi saat belirlesek?
Sosyal ağlarda paylaş

bu at olayını anlamadım ben. tameledim kullandım falan iyi güzelde. uzun süre logout olunca gidiyor bu at. şehirlerde de göremedim stable tarzında bir olay. önceki sayfalarda evin olunca stable yapıp oraya koyabiliyorsun denmişti de evim olmayana kadar atsızmıyım ben?
Sosyal ağlarda paylaş

Pluton said:

bende indirmeye başladım sonunda bakalım.

İşlem zaman aşımına uğradı diyo ya tühh

updater'ı bikaç defa aç. bi tanesi bağlanıyor en sonunda.

@Dwinz şu anda onda bug var, attan inikken log out olursan tameden çıkabiliyor yüksek ihtimalle. o yüzden log out olmadan önce atına bin öyle ol.
Sosyal ağlarda paylaş

Sehir

Bu sehri bilen var mi ? Adı nedir ?
Birde cikis yolunu bilen :). Cogu yerini gezdim cikacak bir noktasi yok. 2 dag arasinda kalmis diger tarafi ise deniz.

Edit: Sehirden ciktim ama karakteri weapon smith acmistim anladim ki tek basina karakterler bir ise yaramiyor. Yeni char actim Refining / Extractor hepsi var :). Simdi mutlu ve mesutum.
Sosyal ağlarda paylaş

ev kurulumu baya kasıntılı bi işti en son anlatılanlara göre bu topicte. bi tutosu falan linki varsa alalımda işe koyulalım. community olaylarına girelim falan.

bide fena lag var yine.

haydaaaaaa. lag var derken elemanın teki starter axe'mi çaldı. neyle gather yapacam ben şimdi?
page mi atayım osman kılıcımı çaldı diye illa :P
Sosyal ağlarda paylaş

ya illaki bi şekilde hallederiz. para sorununun çoğunu çözdüm ben ama şöylede bişey geldi aklıma. tüm güçleri birleştirelim tier 3 alalım hepimiz eve ortak oluruz.

eğer ev kurmak için skill gerekecekse yeni karakter açarız, onun dışında deed'i aldıktan sonra habire materyalle beslemek lazım evi kurulması için. wiki'sinde falan okudum, ironwood baya bi hp kazandırıyormuş eve. ironwood'u toplamasıda kolay 30'ar 30'ar geliyor mübarek. parayıda öyle topladım zaten. herkes biyerinden tutarsa tier 3 bir evin üstesinden gelebiliriz bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...