Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

şükür kavuşturana. artık at sürebiliyorum. ata binip sadece gezmek bile keyifli. etrafı araştırmak. haritasız olmanında ayrı bir tadı varmış. etrafı öğrenme içgüdüsünü tetikliyor. vadda şehrine gitmek için yola çıktım şimdi bi patika buldum yön olarak vadda tarafına gidiyor gibi görünüyor bakalım bakalım nereye çıkıcak ucu.

mutlu mesut yolculuğumu yaparken bug yüzünden atım kayboldu kaldım öyle şey gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

hakkaten. gm çağırdım "aga at gitti at pls" dedim öle bi gücüm yok dedi. içimden hadi len ordan dedimde dışımdan thank you dedim.

şimdi başka bi at buldum. şu vadda'ya bi sağ salim gidebilirsem mutlu olucam. böle çöl gibi biyerden geçtim bi kasaba vardı deniz kenarında hoş biyer. adını unuttum şimdi. sevdim orayıda.

ha bide yolumun üstünde koskocaman bi kale buldum fakat kapıları kapalıydı. acayip hoş bi görüntüsü vardı ama. neresi orası?
Sosyal ağlarda paylaş

zipzip said:

Xenocide said:

ha bide yolumun üstünde koskocaman bi kale buldum fakat kapıları kapalıydı. acayip hoş bi görüntüsü vardı ama. neresi orası?

sanırım fabernumdan meduliye giderken deniz kıyısından gitmişin.yanarlı bi kale demi?
ben dun o yolları yürüyerek gittim ah ah

meduli'ydi adı evet. Fabernum'u göremedim ama. Vadda'ya ulaşmaya çalışıyordum.

bu arada binekle ilgili yine sıkıntım var. burayada yazayım sizde yapmayın aynı hatayı, bilinen bir bug'mış. binekten indikten sonra log out olup tekrar girerseniz binek kontrolünüzden çıkıyor. tekrarda tameleyemiyorsunuz. hala üstünüzde gibi görünüyor, ama aynı zamanda değil. yine kaldım şey gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...