Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Iki Grup ( Savaşmayın , Scriptin ! )

Bleeding

Öne çıkan mesajlar

Artık yeni bir thread açacak konuma geldim çünkü artık paticik uo emülatörleri bölümü yardımlaşmadan çıkıp iki grubun kendi arasındaki tartışmalarına sahne olan bir topic oldu. Artık bu topicde gezinirken eski zevki alamıyorum , eski yardımlaşma ortamını göremiyorum.
Lütfen dikkat edelim.[signature][hline]Paticik Album Resimlerim
Istiaron
Gözlerinin hastasıyım grafiklerin ustasıyım
Sosyal ağlarda paylaş

Eskilerden Kim Kalmış Diye söz wardır ..
Ben Ona Katılıyorum...
Yardımlaşma mı kaldı artık bi Topic acılıor hurra TÜm herkes o Kişinin bir Hatasını veya Acığını görünce üstüne üstüne gidior..[signature][hline]+Ravena And Other's+
Coming Soon Your Dream...

Sosyal ağlarda paylaş

bugüne kadar yardımlaşmadan asla kaçmadım, beni tanıyan tanır. 2 senedir bu bölümde faaliyet gösteriyorum. paticik forumlarına yazdığım mesajların %98'i sphere bölümünedir. 1,5 senedir bu bölüme yazılan tüm konuları (her ne kadar cevaplamasam da..) okuyorum. aynen de devam edeceğim..
Sosyal ağlarda paylaş

birde yeni adet çıktı evinden yeni bir scripter olmanın hevesiyle server açan herkesi ezme adeti..
kardeşim sizde açmadınızmı zamanında scripting öğrendiğinizde heveslenip açmadınız mı server?? böyle bir thread geliyor direk : b@b sen süp3rsin b@b'ım sen 3z1ksin..
Bu nedir ya?[signature][hline]Blackice a.k.a [Vulture]
Baggio, 01 Şubat 2004 22:42 tarihinde demiş ki:
Arkadas rogue galiba, Allah akil dagitirken acaip saklanmis gibi duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Becerisinin ve arastirmalarinin yetmedigi yerde adam gibi sorusunu sorup tesekkur eden adam var, bir de kaydolup direk 'cift tikladim simdi napicam plssss' diyen adam var, ikisine esit muameleyi -mod olarak- ben bile yapmam Blackice.

Bir de once soru sorup, sonra cok birsey bildigini sanip milleti tersleyen insanlar var ki onlar yardim alamamaya mahkumlar zaten, ustunde de komik duruma dusuyorlar.[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | www.gesparts.org
Exc/Hib | L50 Eldritch, Ranger, Bard | LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

tabi bunda forum ortamında vücut dilinin kullanılamamasının da etkisi var. bazen mesajınızda verdiğiniz düşünce vermek istediğinizden çok farklı olabiliyor.

bu yüzden okurken hep iyi niyetli okumak gerekiyor diyerek poliannacılık oyunuma son vermek istiyorum. -hemen ardımdan polyanna öyle yazılmaz tepkisi bekliyorum.[signature][hline]its supersonic
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baggio, 05 February 2004 01:19 tarihinde demiş ki:
Becerisinin ve arastirmalarinin yetmedigi yerde adam gibi sorusunu sorup tesekkur eden adam var, bir de kaydolup direk 'cift tikladim simdi napicam plssss' diyen adam var, ikisine esit muameleyi -mod olarak- ben bile yapmam Blackice.

Bazen öyle thread'ler görüyorum ki ilk mesajda direk adamı aşağılamışlar.. hadi adam yanlış bi laf eder (serverı açan) onu anlarım ama daha ilk post'da da adamla dalga geçilmezki..
Ben böylelerini anlatmaya çalışmıştım umarım mesaj yerine ulaşmıştır..[signature][hline]Blackice a.k.a [Vulture]
Baggio, 01 Şubat 2004 22:42 tarihinde demiş ki:
Arkadas rogue galiba, Allah akil dagitirken acaip saklanmis gibi duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TheCoder, 05 February 2004 02:13 tarihinde demiş ki:
Peki ben çok açık bir şekilde söylüyorum bu topic altında lütfen karşılık da gelsin ;

Çok açık şekilde bahsedilen iki grupdan biri ben olduğumu sanıyorum(yada hüsnü kuruntum)

Şimdi ben savaşmak taraftarı da değilim lakin bu forumlarda çok açık ve net şekilde baggionun açık yetersizliği var (belki de yetkileri kısıtlı) nedir bu yetersizlik bilmek ile yönetmek çok farklıdır baggio çok iyi bir scripter hatta developer bile olabilir fakat baggio bir yönetici değil
Bu açıkları nereden görüyoruz ben mod olsam post altındaki aşağılayıcı tüm postları silerim kullanıcıyı uyarırım bunun yerine baggio ne yapıyor ? "Bu adamlar sizinle geçinemişyor die yaptırım kullanmam" bu belki kendine göre haklı lakin burası "ben uzağa işerim" forumu değil ise burada bilginin haricini yasaklamak görevdir

Ha tek suçlu baggio mu kesinlikle değil en büyük suçlu benim benim hatam ne benim hatam kalkıp 13-14 yaşındaki çocukları kaile alıp onların gazına gelmem karşılık vermem

Yardım söz konusu ise bu konuda kapışalım hangimiz daha yardımcı olacak bakalım hem bi işe yarasın ben daha önce gelin keselim bu anlamsız çatışmayı dedim cevap gelmedi

Bende çok açık şekilde söylüyorum "Eğer bu yapılanlar legalse her post altında bu anlamsız çatışma sürecek" yok değilse bu iş yazılı kurallara dökülsün bizde istediğimiz kaliteye kavuşalım

Eğer bu forumda imzada *rospu yazmak legal ise imzamı *rospu evlatları yapmamda sakınca yoktur dimi ?

Yazıyı yazarken tüm sinirlerim tavanda kırıcı oldu ise herkesden özür dilerim..

fazla söze gerek yok +1 UP[signature][hline]---------------------
Dw Strong Life Admin
---------------------
Sosyal ağlarda paylaş

coder senin bu '13 14 yas veletleri' tanımının orta yaş sendromundan ileri geldiğini sanıyorum. burada 3+ senedir işini yapan moderatorlara da işini öğretmeye çalışmanı haksız ve çirkin buluyorum.
bu arada baggio, 1,5 sene kadar önce.. ben scriptinge yeni baslamısım, an ex por yedigimde nasıl büyü atmasını engellerim gibi bir baslık acmıstım ve alayınız ezmiştiniz, üstelik sitede bu bugı fixleyecek kadar bilgi vermemiştiniz. ben nasıl bunu fixleyebilirdim. "BUG FIXLEMEYI BILMEYENLER SERVER ACMASIN" diyerek oturtmuştunuz beni..
Sosyal ağlarda paylaş

birincisi şu
insanları yaşlarına göre değerlendirmeyin! bugün buralarda insanların yaptıı şey şu; insanların yaşına bakarak önyargı,ezme,kaale almama.bunu ben göre göre alıştım dier yerlerde.ama paticikte (artık evim gibi oldu burası bnm annemden çok sizle konuşuorum) bunun yapılmasına gerçekten üzülerek bakarım
insanların yaşlarıyla yapılan önyargı bu önyargıyı yapanların aslında ne kdr küçük olduunu gösterir.
hee azcık haşereliimiz olur yalan deil.bi iki kişi ile şiddetli tartışmalarım olmuştur.haklıyımdır ya da haksızımdır.şu an burda bugüne kdr tartıştıım herkesten ama herkesten özür diliorum,birbirimizi daha fazla kırmayalım.birbirimizi kollıyacağımıza birbirimizi mikiyoruz biz resmen budur olay.
bu yaptıımı da kaç tane yaşı büyük insan yaptı bilinmez tabii...[signature][hline]Forumlara bir şey yazmadan önce dur iki kere düşün sonra da tıkla
-----------
We are following the will of the one
Through the dark age
And in to the storm
Lord I'm mean
-----------

Ardenia FRP Sitesi|Sözlükçe
Sosyal ağlarda paylaş

Coder iki gruptan biri sen değilsin , orada iki grup olarak geneli kastettim ; her thread in sonuna doğru iki yeni grup oluşuyor ve thread kapanana kadar kapışıyor , sonra başka bir thread de taraflar değişiyor başka politikalar izleniyor vs.
Yani ne bileyim siyaset meydanına dönmeye başladı biraz işler[signature][hline]Paticik Album Resimlerim
Istiaron
Gözlerinin hastasıyım grafiklerin ustasıyım
Sosyal ağlarda paylaş

Heren Gerçekten Öle Oldu
Siyaset Meydanı değil Meydan Muharebesi oldu Paticik
Bir Thread Acılıor
Herkes o Threade gidior Thread i acan adamın bir Eksiğini veya Yanlışını Gorunce Direk Üstüne Ustune gidip Azarlıolar..
........[signature][hline]+Ravena And Other's+
Coming Soon Your Dream...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...