Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spider-Man Web Of Shadows

Bone

Öne çıkan mesajlar

kontroller çok karışık çünkü oyuna çoooooook şey entegre etmek istemişler.
maşallah god of war ile yarışıyor kombolar...

grafikler o kadar da kötü değil. elbette crysis değil ama güzel grafikler. gökyüzünün biraz daha çeşitli olmasını isterdim ama kaplama kalitesi baya iyi.

ancak oyun çok problemli geldi bana. örneğin çatı katlarına çıkarken mouse sapıtıyor.
savaşlarda karakteri kontrol etmek zor, büyük ihtimalle developerların çömezliğinden kaynaklı.
bir de "heavy hitters" denilen adamlar maşallah hulktan güçlüler. bi vuruyorlar şehrin öteki yanına kadar uçuyorum. yok bi de bunlar superhuman felan değil. bildiğin uzun boylu bouncer tipli herifler.

oyunun bir yerine takıldım. bilmiyorum orayı oynayan var mı.
çok kazık geldi, zaten timerun görevlerinden nefret ederim. sağolsun adamlar beni de düşünmüşler, timerun görevi eklemişler.
çatıda 3034561 sniper var, ben de onları öldürmeye çalışıcam. her seferinde bir yerde zonkluyorum, bölümü geçemiyorum, retry etmek isteyince de oyun çöküyor.
deli oldum.
geçen var mı orayı?
Sosyal ağlarda paylaş

ilk parçayı geçtim, "they are professional" dedi, (ulan professional 50 tane adamla zergleme ihtiyacı mı duyar)
2. parta geçtim, fail oldu, 2. parttan tekrar başladı, ama bu sefer oyun tamamen bozuldu, süre göstergesi aktif olmasına rağmen tuşlar muşlar çalışmadı.

baya bug'lı oyunmuş ya :(
Sosyal ağlarda paylaş

kötü son(ps3)

bütün oyunu kötü olarak oynarsan kedi kızı ölümden kurtarıosun ve acaip sexy bi şekilde simbiyot kıyafetine sahip oluo... shield da büyük venomun içinden eddie iyi çıkartıp pervanenin birine atıosun... sonra sen, simbiyot kedi kadın şehri ele geçiriosunuz... dier simbiyotlar senin adamların oluo... kötü olarak ortadan 2 ye ayırdıın simbiyot wolwerine, kingpin ve black widow a yardım etmeyi kabul edio ve senin peşine düşüo...

uzun zamandır bu kadar güzel combatları olan bi spiderman oynamamıştım... ultimespiderman den bile daha güzel... baya eğlendim. güzel rp yaptım... hep kötü oldum... ama gönül isterdi ki bu kötülükle beraber adam gibi villain olim gidim banka kasalarını kırim, polisten falan kaçim ama olmadı... yinede büyük zevk aldım... combolar falan çok güzeldi... arada görüntü bugları oluordu ama olsun spiderman aşkına spiderman 2 (pc) bile oynarım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Şu ana kadar envai çeşit Spider-Man oyunu oynadım, Spider-Man 3'ün oyunu hala yüklüdür PC'de, bu oyun gelene kadar MMO'lardan vakit kaldıkça oynardım. Ama bu oyun gerçekten şu ana kadar oynadığım diğer SM oyunlarından çok daha farklı.

Bir kere kontroller bana gayet rahat geldi. Mouse + Klavye ile çok rahat bir şekilde oynuyorsunuz, zira ben seneler önce çıkan SM:The Movie oyununu sadece klavye ile oynadığımda da çok rahat oynuyordum. Oyun bir Devil May Cry değil sonuçta, bence gayet akıcı bir şekilde oynanabiliyor.

Grafikler ilk başta bir kaç dakikalığına düşündürttü beni. SM-3'ün oyunundaki grafikler bana SM oyunlarında bir devrim olarak gözüküyordu. Ama 5-10 dakika oynadıktan sonra Web of Shadows'un çok daha gerçekçi, çok daha canlı grafiklere sahip olduğunu farkettim. Hiçbir detay atlanmamış. Mekan ile inanılmaz iç içesiniz, her yer yıkılıp dökülebiliyor. Yaşayan bir şehir var, insanlar asıl kostümünüz ile oynarken sizi destekliyor, alkışlıyor, laf atıyor. Siyah kostüme geçtiğinizde ise tam tersi sizden korkup bağırınıyorlar.

Spider-Man'e gelince.. Önceki oyunların hiçbirinde, bana göre, bu kadar Spider-Man'in perspektifinden oynayamıyordunuz. Akrobasiler, Web-Swing, Wall-Crawling, Combat.. Hepsi yıllardır bölümü bölümüne Spider-Man çizgi romanları okuyan beni fazlasıyla tatmin etti. Öyle iki tane Q sonra üç tane E tarzı combat değil aslında oyun. Yukarıda söylediğim gibi mekanla iç içe olan, her yaptığınız hareketin farklı sonuçlar doğurabildiği, çok yaratıcı bir combat sistemi var bana göre.

Henüz oyunun başındayım, oyunu iyice yaşamak için optional görevleri ana görevlerden önce tamamlayarak ilerliyorum. WoW'u bıraktırttı valla bana şu günlerde, öyle söylüyor, ve gelmiş geçmiş en iyi 3 Spider-Man oyunundan biri olduğunu rahatlıkla söylüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...