Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lostta Türklere terörist yakıştırması

Devilmanta

Öne çıkan mesajlar

Emaleth said:
hastasıyım bu mantığın.

bütün aksiyon filmlerinde çatır çutur italyan mafyası, çin mafyası, nazi deli bilim adamı, amerikalı cinsi sapık, macar kiralık katil, sırp terörist filan görünür, bir kişi çıkıp "ulusumuzu lekeledinoaaz" demez de bu iş türkiye ile alakalı olunca dokunuyo bazısına, çok ilginç.

+1
Sosyal ağlarda paylaş

giyim kuşanım ve kullandığı silah orta doğuyu anımsattığı için adam orada orta doğu ülkelerinin dillerini deniyor teker teker.
Hem araplara benzetmesi durumunda araplar ne etsin , onlar neden kızmıyor peki? Adamlar aşmış artık onlarıda ondan.

Ayrıca Türkleri terörist gördüğü için deil bildiği dillerden biri Türkçe olduğundan dolayı konuşuyormusunuz diye de sormuş olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi Türklere terörist yakıştırması yapıldığını iddia edenleri anlamak zor harbiden.

Adam orada canını kurtarabilmek için karşı tarafla iletişim kurmaya çalışıyor ve bildiği tüm dilleri sıralıyor; İngilizce biliyor musunuz, Türkçe biliyor musunuz, birde başka birşey daha dedi tabi anlayamadık haliyle.

Orada adamlar 'evet biz Türküz tabi bilicez Türkçeyi' dese tepki göstermenize filan kimse karışmazda böyle cahillik olmuş tümüyle, kim gaza getiriyor sizi.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:
Asteroth said:
Ellerinde kaleşnikof olan atlı araplar terörist mi oluyor senin gözünde? (Empati)

abi adam araştırıp gelse, ne bileyim evet terörist çünkü arabistan ya da o civar ülkelerde ne asker de ne poliste keleş kullanılmıyor ya da yasak o yüzden keleşli araplar %99 terörist olanlar falan dese de cekirdek çitlesek bizde fsdds

valla ben de gözlerimi Harran ovasında açsam ve ağların keleşli heriflerini görsem ben de ilk laf "türkçe biliyor musunuz" derdim
Sosyal ağlarda paylaş

bir cok sey dusunulebilir.icinin ne kadar fesat olduguna dogru orantili bir sekilde tabi.mesela Ben, turkiye'ye yakin bir yer oldugu icin soylemis olabilir.2. konustugu dil ne bilmiyorum ama farsca falandir buyuk ihtimalle.en nihayetinde adam colun ortasinda ve peceli&kalesli tipler gelio.once ingilizce sonra x dilinde en sonunda turkce.veya turkiyenin terror ile basi belada oldugunu dusunerek bole bi baginti kurup sormus olabilir.turkiye'nin terroristleri turkce bilmiyor sanki..herseyi dusunebilirsin.ama yurdum insani bu kategoride bir klasik yasatmis yine
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...