Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Resto druids GG !

solidhammer

Öne çıkan mesajlar

Daha önce scare beastin pvpde hiç bi olayı yoktu. Druid dediğin zaten karşısında hunter varsa cast barını not eder bi kenara, fear attığı sırada shift eder cc yemezdi. Artık yer olduk, fena da olmadı keza paladinsiz takımlarda resto druid tutmak mümkün değil. O yüzden saçma değil, son derece mantıklı hatta. Umarım geri almazlar.

Gelelim ağlama konusuna. Scare beast tartışılır ama druide ne getirir ne götürür diye tartışılır. Ne kadar saçma olmuş lanet olsun blizzard hunterları kayırıyor Q_Q falan bayıyo bu muhabbetler. Ne kadar saçma olmuş nedir arkadaşım ehue saçma maçma değil işte. Saçma olmuş diye tartışma mı olur. Bi git. Lütfen. Hahaha bi de bu kadar basit diye kestirip atmışsın. Şimdi gidin şurda ağlayın
http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=3779579539&sid=1

Neyse konuyu da atlamayalım. Her ne kadar druidlerin feral pvp seti olsa da sonuçta feral dediğin pve speci. Her classın her speci pvpde iyi olamaz falan diye özellikle hybridlere yönelik baya bi mavi post geldi qq'lara cevap olarak. Prot var kadar etkisiz olmasa da feral druidin arenada da iyi olmasını istemiyorlar aslında. Blizzin kafasındaki class balance yaklaşık böyle bişey, bide taş kağıt makas işte.
Sosyal ağlarda paylaş

şu ağlama olayı cidden can sıkıcı konuma geldi. yok efendim buna ağlamak için şuraya gidin yok şunu yapın. gereksiz laflar. sb nin 30 yard'a çıkması ve instant olması demek lock+hunter setupının akması demek. şu anda sb nin bu kadar bufflanmasıyla olabilecekler neler onları düşünmek lazım. Arenada hangi healer buna dayanabilecek? Bufflanmasına bişi demiorum da bukadar über bufflamasınlar. Hunter CC class olmus resmen;

sb+fear+sb+fear

gg
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
Ya arkadaşlar tamam, ben druid oynamayı bilmiorum n00bun da önde gideniyim ok?

Birisi bana bir feral druid bir hunterı nasıl alırı izah etsin desin ki bak şöyle yaklaşırsın yanına şöyle de vurabilirsin.

Bende anlıyım diyim ki ne salağım ya afedersiniz bu "scare beast" buff ı önemsizmiş valla ya diyebileyim içim rahat etsin.

Hala arenada feral druid oynayan mı var? Taş kağıt makas oluo yani başka birşey değil. Ben de warriorlara karşı 3 shotum (disc priest). Her classa üstünlük olacak diye birşey yok. Resto ol, öyle yaşahayatını. Druidin olayı bu zaten, resto olmak zorundasın arena için.
Sosyal ağlarda paylaş

Druidlere bir anti lazım evet ama bu hunter mı olmalı bunu anlayamadım ben. Blizzard ne zamandan beri iki class arasını birinin pve(feral) specine göre ayarlıyor. Yani hunterlar feral druid kesemiyor diye öyle buff vermezler. Ayrıca son derece abartı. Hunterların CC eksiği yok ki.

Hunter zaten arenaya girdiği zaman druid, hiç olmadı paladinle girer. Druid hunter'ın organize oldukları zaman yaptıkları CCden bahsetmemize gerek yok.

Shamana ver onu. Şu an hunterı imba yaptıgından imba yapmıyor ki, vs.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:
Off önce sheeplicen sonra scare beast atıcan, mage hunter teamler kombo cc yapacaklar artık arenada asdsfsa.

İşin dalgası bir yana cidden merak ettiğim bir şey var shamanlar ghost wolf moddayken scare beast yiyorlar mı?

shaman forumların whine topicleri var ghost wolfun bu fearle alakası için. evet yiolar.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
Daha önce scare beastin pvpde hiç bi olayı yoktu. Druid dediğin zaten karşısında hunter varsa cast barını not eder bi kenara, fear attığı sırada shift eder cc yemezdi. Artık yer olduk, fena da olmadı keza paladinsiz takımlarda resto druid tutmak mümkün değil. O yüzden saçma değil, son derece mantıklı hatta. Umarım geri almazlar. .

Zaten ok bu buff restolara nerf gibi bişi oldu buna bi itirazım yok

axedice said:
Gelelim ağlama konusuna. Scare beast tartışılır ama druide ne getirir ne götürür diye tartışılır. Ne kadar saçma olmuş lanet olsun blizzard hunterları kayırıyor Q_Q falan bayıyo bu muhabbetler. Ne kadar saçma olmuş nedir arkadaşım ehue saçma maçma değil işte. Saçma olmuş diye tartışma mı olur. Bi git. Lütfen. Hahaha bi de bu kadar basit diye kestirip atmışsın. Şimdi gidin şurda ağlayın
http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=3779579539&sid=1

Evet basit. Çünkü resto nerfi olan bu SB hedesi aslında sadece restolarda geçerli olsa mantıklı olmakla birlikte ferallar hep beast form da dolaştıkları için onları direk silen bi olay olmuş. Saçma işte arkadaşım olayın bi yönünü (resto speci) düşünüp getirilen bi buff ın aynı class ın diger üyelerine ne yapacagı konusunda düşünülmemiş gibi gelio.

Hayır ferallerin zaten range bug ı var ben birine vurmak istiosam içine girmek zorunda kalıorum bu da ayrı bi “ağlama” konusu...

axedice said:
Neyse konuyu da atlamayalım. Her ne kadar druidlerin feral pvp seti olsa da sonuçta feral dediğin pve speci. Her classın her speci pvpde iyi olamaz falan diye özellikle hybridlere yönelik baya bi mavi post geldi qq'lara cevap olarak. Prot var kadar etkisiz olmasa da feral druidin arenada da iyi olmasını istemiyorlar aslında. Blizzin kafasındaki class balance yaklaşık böyle bişey, bide taş kağıt makas işte.

O zaman Blizzard kalkıp feral pvp seti koymasın direk. Yok öyle feral pve spec idir bilmem ne. Bu da saçma işte. Warriorlar için kaç pvp seti var? 1. Druidler için? 3. E indir kardeşim druid pvp setlerini 2 ye. De ki pvp druid ya moonkin olur ya resto.

Buyur sana tartışma hadi gel tartışalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Kusura bakmayın arka arkaya iki sınavım olduğu için hızlı cevap vermiyorum. Gerçi axedice gerekli cevabı vermiş, ama ben de bir kaç şey ekleyeyim.

@Dworgian & solidhammer

Flare dediğin şey 20sn etkisi ve 20 saniye cd'si olan bir yetenek. Zırt pırt istediğin her yere atamazsın. Ayrıca gördüğüm kadarıyla sadece arena hakkında ağlıyorsunuz. Yapılan değişiklik en çok arenayı etkilemiş olabilir ama pvp sadece arenadan ibaretdeğil. Arena'yı iyi bilmiyor olabilirim ama tüm setini bgden çıkarmış biri olarak bgleri iyi bilirim. Öyle druidler gördümki 10 kişinin arasında dalıp istediği adamaı kestikten sonra canlı çıkabiliyorlar. Gerçi sizi dinlerkende aklıma başka bir grup"40 range'den hunterın(yada herhangi bir classın) üstüne bear formda koşan" geldi. Siz de bu tiplerdenseniz zaten söyleyecek başka birşeyim yok. Arenada bir dezavantajınız oldu diye burayı ağlama duvarına çevirmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Orada olması işlevsel yada populer olduğunu göstermez varsayalım haftada 100 arena maçı yapıyorsun kaçında feral druide denk gelirsin?

Ki aman feral druidler göçtü yandık bittik kül olduk mantığına giren druidlerin armory e bakıyorsun alayı resto başka spec'in zafiyeti üzerinden rant yapip kendilerini haklı göstermeye çalışacak kadar Beyinsiz/dangalak insanlar var orada tartışmaya bile değmez.

Ps: Bende resto oynuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Rock said:
Kusura bakmayın arka arkaya iki sınavım olduğu için hızlı cevap vermiyorum. Gerçi axedice gerekli cevabı vermiş, ama ben de bir kaç şey ekleyeyim.

@Dworgian & solidhammer

Flare dediğin şey 20sn etkisi ve 20 saniye cd'si olan bir yetenek. Zırt pırt istediğin her yere atamazsın. Ayrıca gördüğüm kadarıyla sadece arena hakkında ağlıyorsunuz. Yapılan değişiklik en çok arenayı etkilemiş olabilir ama pvp sadece arenadan ibaretdeğil. Arena'yı iyi bilmiyor olabilirim ama tüm setini bgden çıkarmış biri olarak bgleri iyi bilirim. Öyle druidler gördümki 10 kişinin arasında dalıp istediği adamaı kestikten sonra canlı çıkabiliyorlar. Gerçi sizi dinlerkende aklıma başka bir grup"40 range'den hunterın(yada herhangi bir classın) üstüne bear formda koşan" geldi. Siz de bu tiplerdenseniz zaten söyleyecek başka birşeyim yok. Arenada bir dezavantajınız oldu diye burayı ağlama duvarına çevirmeyin.

ya sen hunter oynadıgına emin misin?

dur bi yerde üstüne at flare bittikçe yenile

druid nasıl yaklaşır sana?

ben bu komik yzından senin bg leecher autoshot ftw hunter oldugun kanaatine vardım nasıl?
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:
Orada olması işlevsel yada populer olduğunu göstermez varsayalım haftada 100 arena maçı yapıyorsun kaçında feral druide denk gelirsin?

Ki aman feral druidler göçtü yandık bittik kül olduk mantığına giren druidlerin armory e bakıyorsun alayı resto başka spec'in zafiyeti üzerinden rant yapip kendilerini haklı göstermeye çalışacak kadar Beyinsiz/dangalak insanlar var orada tartışmaya bile değmez.

Ps: Bende resto oynuyorum.

feralim

dangalak olmuorum dimi?
Sosyal ağlarda paylaş

Normalde gayet sakin düzgün yazan ve seviyesizleşmeyen biriyimdir bilenler bilir.

Ama siz kalkar da "oynamayı öğren" "ağlama len" "özürlü" fln yazarsanız sizin kalite ve seviyenizde cevap verebiliyorum görmüş olduk.

Terbiyeli olun ki terbiye görün. Yaşınız kaç bilemem ama burada yazabilecek yaştaysanız ve hala terbiye alamadıysanız bişey demiyorum.

Son postumdur buraya.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

senin anlama özrün olduğu terbiye yoksunu oldugun ve muhattap almaya degmicek kadar da lüzumsuz oldugun gerçeği var bide

Şakamısın sen? yoksa erken yaşların verdiği emoist/alıngan akımamı tutuldun orada Resto oynayıpda ferallar bitti diyerek kendilerine pay çıkarmaya çalışan dangalaklardan bahsediyorum sen geliyorsun ben feral oynuyorum dangalakmıyım diyorsun?
Ben diyorum Ankara sen diyorsun tencere düş kapağı hüş (td)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...