Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Resto druids GG !

solidhammer

Öne çıkan mesajlar

solidhammer said:
Scare Beast: The range on this spell has been increased to 30 yards and it is now instant cast.

ahahahah
oldu olacak tame de edebilsinler druidleri
dengelemek icin yapilmistir belki, uzun zamandir oynamadim bilmiyorum pvp durumlarini ama loreun icine ediyor druide scare beast yapilabilmesi
bilmemkacbin kusur yasinda burning legiona karsi savasmis elf kicikirik hunterdan korkup kaciyor lol
Sosyal ağlarda paylaş

biri bana karşısına hunter gelen feral druid in nasıl ayakta kalacağını açıklasın

blizzard bu kadar mı dangaloz ben anlamadım ki

ya da

"eh zaten feraller arenada iş yapmıo, eee restolar da pıtır pıtır kaçıo, biz restoların işine ot tıkayalım feraller zaten aglıodu biraz daha fazla ağlar" mı diolar
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
biri bana karşısına hunter gelen feral druid in nasıl ayakta kalacağını açıklasın

blizzard bu kadar mı dangaloz ben anlamadım ki

ya da

"eh zaten feraller arenada iş yapmıo, eee restolar da pıtır pıtır kaçıo, biz restoların işine ot tıkayalım feraller zaten aglıodu biraz daha fazla ağlar" mı diolar

Doğru bir tespit malesef :(
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Görünmez ol>>Gözüne sokmadan hunterın yanına gel>>hunterı kes

Bukadarını kendin tspit edemiyorsan zaten druid oynamayı bırak. 50yarddan hölöhölö diye hunterın üzerine koşarsan doğal olarakta adam ölmemek için elindeki herşeyi sana fırlatır. Ayrıca ben bglede arkadan casterlara dadananlar dışında direkt bana saldıran bir druid üzerinde kullanıcağımı sanmam. Sonuçta belli bir cast timeı var ve bunu kasana kadar kullanacak daha güzel şeyler var. Okadar abartmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Rock said:
Dworgian said:

Görünmez ol>>Gözüne sokmadan hunterın yanına gel>>hunterı kes

Bukadarını kendin tspit edemiyorsan zaten druid oynamayı bırak. 50yarddan hölöhölö diye hunterın üzerine koşarsan doğal olarakta adam ölmemek için elindeki herşeyi sana fırlatır. Ayrıca ben bglede arkadan casterlara dadananlar dışında direkt bana saldıran bir druid üzerinde kullanıcağımı sanmam. Sonuçta belli bir cast timeı var ve bunu kasana kadar kullanacak daha güzel şeyler var. Okadar abartmayın.

şaka mısın sen?

hunter sence arena da karşısında 2 rakip olması gerekirken 1 veya sıfır görünce digerinin stealth oldugunu farkedip flare atmaz mı? ben olsam atarım, ki atıolar.

ayrıca cast time ı var dedigine göre okudugunu da anlamıosun sanırım

"instant cast" ne demek?

töbe yarabbim
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
Paladin ve druid. Ayrıca forumda ağlamayın derken ciddiyim, gerçekten bu "whine" topicleri çok sıkıcı oluyor. Offical blizz forumları var bilimum ağlama vs. için orda dökün içinizi. Burası daha gerekli tartışmalar için kullanılsın.

LÜT
FEN

plz define "gerekli"

abi forum bu

her konuda konuşmak tartışmak için

"ya bu böyle saçma olmuş" demek ağlamak mıdır?

ya da ben atıyorum druidim, bir update oldu ve roguelara gereksiz nerf geldi (mesela) bu foruma girip "ya ne saçma şey" desem yorum mu yapmış oluyorum ağlamış mı oluyorum.

lütfen demagoji yapmayın.

çok kolay "ağlama len" diye mesaj atmak.

oMg n00b l2p ffs wtfomfgbbq fln da yazsaydın tam olucakmış postun da işte resim yüklerken düşünmemişsin sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya arkadaşlar tamam, ben druid oynamayı bilmiorum n00bun da önde gideniyim ok?

Birisi bana bir feral druid bir hunterı nasıl alırı izah etsin desin ki bak şöyle yaklaşırsın yanına şöyle de vurabilirsin.

Bende anlıyım diyim ki ne salağım ya afedersiniz bu "scare beast" buff ı önemsizmiş valla ya diyebileyim içim rahat etsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...