Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Resto druids GG !

solidhammer

Öne çıkan mesajlar

Scare Beast: The range on this spell has been increased to 30 yards and it is now instant cast.

Talent: (Restoration)- Natural Perfection will no longer proc by normal melee attacks

Source: http://www.worldofwarcraft.com/patchnotes/test-realm-patchnotes.html

Vatana millete hayırlı olsun 2k ratingi unutun artık druidler, zaten speedide nerflenmişti gg.
Sosyal ağlarda paylaş

SoulCube said:
yine yapılır korkmayın
hep hunter mı gelicek karşınıza.

ne hunterı be asıl problem meleelerde yakaladımı 2 vuruşta gg artk zaten yakalamayı kolaylaştırdılar ben(rogue) warrior arkla giriyorum 2v2 fantezisine 1.8k lardayız druid healerlı takımlarda nerdeyse hiç kaybetmedik. (undead shadow pri ve locklar zorluyo:( fear blind ccsini yemiyolar)

Edit: Talent: (Restoration)- Natural Perfection will no longer proc by normal melee attacks
Sosyal ağlarda paylaş

ohyeah said:
hunterlara verilen 1 skille druidler gg?

alla alla şakamasınız siz asıl olay o değil melee critlerde artık %15 hasar düşürüen skilleri açılmıycak yazıyo orda l2read. Hunterdan ziyade meleeler tenhada sıkıştırdımı artık kaçma şansları kalmıycak ki zaten 4 parça pvp setinden gelen speed buffı nerflenmişti hatırlatma ...
Sosyal ağlarda paylaş

Solid said:
alla alla şakamasınız siz asıl olay o değil melee critlerde artık %15 hasar düşürüen skilleri açılmıycak yazıyo orda l2read

Orada sadece normal melee cirtlerinden bahsediyor.Heralde adamlar druidi white attackla kesmicel.Droodlar zaten gereginden imba bi karakter;fakat 2k yalan falan hikaye.Druid her bracketda rahatlıkla 2k görür.Ben de druidle oynuorum ve ne pislik bi class oldukları malum tabii oynayabilene.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...