Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shaman pvp

ohyeah

Öne çıkan mesajlar

İki sınıfla pvp yaptım (arena ve bg). Mage ve warrior olarak. İkisi ile de taş kamas kağıt misali kolay kestiğim veya kolay kesildiğim sınıflar oldu. Shaman'ları her ikisiyle de, karşımda görmeyi seviyorum şahsen. Bazen çok pis heal yapıyorlar ama yinede druid, shadow priest falan gibi gıcık sınıflardansa shamanlarla karşılaşmak daha iyi.

Ben seni öyle bir keserimki wwwouuuuuwww falan diyenler olacaktır. Gear farkıyla kesersiniz kabul ediyorum:D
Sosyal ağlarda paylaş

shaman warrior'ı cok rahat parcalıyo zaten s3 e gerek yok. ama silahı saglam olacak. bende mesela gorehowl var cok iyi değil ama executioner bastım armor ignore versin diye. önce frost shock ı yerlestiriyorum sonra earthbind dikiyorum adam arkamdan yetismeye calısana kadar bi saga bi sola kosarak her yanından gectigimde bi oturtuyorum. cok rahat dalga gecebiliyorum yani warriorla. eger cok iyiyse karsımdaki charge attıktan sonra sanslıysa yamultur ama kurtulursam hiç sansı yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim arkadaşlar kastı işte şaman s1 gearla 2k yaptilar resto shammy/rogue combo ile puanlarla paso s3 enh aldılar.
s3 enhancement gayet güzel stat bazında çok tatlı brust atıyorsun stam/resil yerine str/crit asılıp gemleri
melee gelicne 1h+shield dönüyorsun çok rahat gidior
Sosyal ağlarda paylaş

valla bi warlock druid ikilisi olarak ilk korktuğumuz şey shaman warrior çünkü shamanın healleri abartı olup damage i de abartı olabiliyo warrior zaten anti fear üzerine bide buff alınca çekilmez oluyo o yüzden pvp de çekindiklerimin başında geliyor shaman
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...