Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Bana bir su (veya X item) getirirsen questini tamamlıyacak item'ı veririm"

Bone

Öne çıkan mesajlar

"Çarparım ağzına, ver şu item'ı hasta etme" diyemiyorsun tabii. Paşa paşa gidip buzlu suyu bulup getirmen gerekiyor.

Keşke şu MMORPG'lere en azından questler için bir dialog opsiyonu koysalar. "Çok çişim geldi, fermuarımı aç da işiyim" denilen questlerde en azından çekip baltayı gömeriz kafasına.
Sosyal ağlarda paylaş

CoolRider said:
Anlıyamadım ben bu topici.?!?

şimdi diyo ki şu mmorpg lerin en gıcık yanı şu questler, bi karakter kasıcaz diye abuk subuk questler yapmak zorunda kalıyoruz üstüne üstlük gerekli özgürlüğü sağlayamıyolar

-ki katılıyorum, bi item için ezik büzük tiplere office boy luk yapmak zorunda kalmak gıcık bi durum. git dünyanın öbür ucundan hede getir diyo, hede yi buluyosun birisinde, o hödö getir diyo, şimdi ben hedeyi almak için ne diye iki saat dolaşıyim, çakarım kafatasının ortasına baltayı, alırım itemimi. Ama olmuyo öyle, ille de hödöyü bulup götürceksin 2. npc ye, hedeyi alıcaksın vıdıvıdıvıdı... Hiç çekilmez ya
Sosyal ağlarda paylaş

Luriel said:
iyi diosunuz da oyunda quest veren adamların hepsi sonuçta sizden guclu elemanlar kendileride yaparlar isteseler sana paranı verip adam evinde oturuyo gibi düşün. nasıl bi quest yapılabilir ki başka yani ne istersiniz quest koymasalarda sıkıldık dersiniz sonuçta.

Aslında hepsi değil, ezik büzük tipli npc ler de aynı tarzda görevler veriyo bol bol. Sorun da o zaten=) Kafasına çekici gömüp itemi almak gibi güzide bi çözüm yolu varken salak salak 2. quest itemini arıyoruz 1. yi almak için...
Sosyal ağlarda paylaş

Bone abi sen gittikce siyirmaya basladin, ya bu adama acilen Aoc ye yada Warhammera sokun bir seyler yapsin, yoksa realda gidip milleti baltalicak :P

Aslinda quest muest olmicak oyunda,oyundaki crafter playerlar kardes bana su su lazim getirirsen sana ahanda bunu yaparim diyerekten questler olucak,ya da bounty sistemi olucak.Kardes ben ezigim bu adam bana gunde 30 kere chain kill atiyor yok mu hic cengaver bunu su kadar expye (tabii bir exp siniri olmali yoksa biz turkler kanka sen beni kes bu kadar expi alirsin ben seni kesiyim bu kadar expi alirim diye lamerligin son haddi olur.) yada bu kadar para karsiliginda zuten diye.

Iste boyle bir mmorpg olsun opup basima koyucam. Ama yok illaki bizi ordan oraya essek gibi kosturucak adamlar ben bu mmorpglerdeki questleri yapan adamlarin kafasina ....
Sosyal ağlarda paylaş

tamam iste EVE Online oyna , bounty de soyle isliyor, adam seni kıll etti kouyorsun adamın basına parayı, herifi bulup geberten parayı kapiyor.
Ki adama baskaları da para koydu ise o oylece birikip duruyor,
geberten herifin basına konan butun parayı aliyor.
Yalnız gemiyi patlatan değil, POD layan aliyor parayı,
Orda herkesin boyle yumurta benzeri bir gemi yonetim aleti mi desem ne desem artık (POD) u var.Gemin patlayınca POD cıkar ortaya onu patlatacan :), onu da patlattın mı adam zaten clone de uyaniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sen git ejderhaları orduları kes, dünyayı yarım düzine kadar sefer kurtar, krallardan görevler al...

Sonra adamın biri "karnım acıktı bana şu kadar akbaba butu getir".

Sieeeee....

Birde tabii nasılsa her akbabanın 2 bacağı olmasına rağmen 3-4 tanesinden sadece 1 but çıkar.

Ayrıca adamın 3-5 buta karşılık verdiği para, 20 lvl önce kral tarafından verilen ve canınızı dişinize takarak kestiğiniz ejderhaya karşılık verilen ödülün 10 katı paradır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de bu olaya cok uyuz oluorum ama gerçekten oynamak istediginiz bi oyunda kastıgınız ilk karakteri bir an once geliştirme, yeni itemlar, abilityler edinme, yeni yerler monsterlar gorme hevesi bu questlerin bayağılığını çok da güzel şekilde alaşağı edio . Büyük zevkle yapıorum hepsini ama 2. bi karakter için farklı bişeyler düşünüşebilir, düşünülmeli : )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...