Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Open Beta

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Fileplanet'in kendi download managerı da durdurmaya izin veriyor yanlız kazara durdurmdan restart yada bilgisayarınız takılırsa bütün veriyi kaybediyorsunuz. Bana gelen mail cevabında o tür durumlarda verilerin geri alınmadığı söylendi, stop yapıp normal kapatmak felan gerekiyormuş. Yani bilgisayarınız göçmeyecek , elektrik kesilmeyecek vesaire..
Sosyal ağlarda paylaş

mail a gelen linki firefox la actım. en son aşamada browserınız download manageri desteklemiyor dedi. save target as link i verdi. hemen flashget le indirmeye basladım o linkle. keramet firefox taymış yani. :) durdurdum başattım devam etti. ama 30-50kb arası. sava target as sayfasını kapamamıştım. ordan bi link daha aldım. flashgette de add mirror dedim. şimdi iki koldan indiriyor. gece bilgisayar reset atmış, elektrikler gitmiş. şimdi başlattım devam ediyor gene.inşallah bi sorun çıkmaz. şuan 90-106kb (1024 var bende. :( ) arası gidip geliyo.
Sosyal ağlarda paylaş

freedream said:
bende firfox ta da kendi download managerını çalıştırdı.
flashgetle indirdiğin linki yazabilirmisin?

linki kopyalayıp flashgette new download a ekle. olması lazım öyle.

hayvan said:
3 gb oldu benim, yeniden baslamak zorunda kalırsam bu sefer dediği denicem ama donwload listesinde bulunun mirrorlara mı yaptın sen save as i ?

download listesindeki mirrorlardan birine tıklayınca ufak bi pencere açılıyor ya. bende o ufak pencerede browserınız desteklemiyor su linke tıklayarak indirin yazısı çıkıyor. o link işte indirdiğim.
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun said:
http://www.fileplanet.com/promotions/ageofconan/beta/temp_closed.aspx

galiba burada dagitacaklar anladigim kadariyla .. ne zaman gelicek peki oraya ? geldigini nasil anliyacam ? dakka basi reflesh yapmam gerekiyordur umarim

Bu siteyi refresh yaparsan eline birşey geçmez, yanlızca key'lerin ne zaman geldiğini ve tükendiğini görürsün. Mail ile gelen link'i yada fileplanet ana sitesindeki signup adresini kullanman gerekiyor. Eğer key'ler tükenmiş ise yukarıdaki link'e yönlendirileceksin eğer key var ise başka bir sayfa üzerinden ad/soyad ve email adresi ile key alacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

betada oyun denemeden de para alındığını bu oyunda gördüm, wow dahil birkaç tane de sonradan patlayan mmo denedim betalarda hiçbirinde böyle para istenmemişti, çok saçma, almıycam ben 15 dollar flm veremem beta için, oyun çıksın oyunu alırız o da güzel olursa ya da bir yerden free key bulabilirsem bir bakarım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...