Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Open Beta

Gangren

Öne çıkan mesajlar

5-10dk aralıklarla bakıyordum ama benden başka bakan çok varmış demekki. İşin kötü tarafı PST'a göre sıradaki 25/4/08 key'lerinin dağıtımının başlaması 10,5 saat içinde herhangi bir zaman olabilir. Geceyi her ne kadar nöbetçi olsamda ayakta geçiremeyeceğime göre kaçırırım demekkii.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de download basladım ama usa serverından cekioruz die mi bole 10-50 arasında gidip gelio 100 saat dio, yoksa firewall vs falan fln port mort olayları var mı bu file planet ın downloaderında , kingdom reborn u normal hızda indirmiştim die hatırlıorum .. Yok mu yakın zamanlarda veya sık sık kullanan tecrubeli arkadaslar . Bu gidişle 1 mayısa da yetimicez :)
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun official release tarihinde Türkiye'de raflarda olacak mıdır? Hadi diyelim release tarihinde gelemedi, ne kadar sonra TR'de satın alıp oynayabiliriz. Hangi dağıtımcının anlaşması var, bilen var mı?
Yurt dışından getirip ilk 1 ay stabilite problemleri çekmek, boş yere 30 günlük süreyi harcamak istemiyorum. Önce bir çıksın, ağız tadıyla, en azından crash olmadan oynayabilecegimiz bir hale gelsin istiyorum şahsen. Ama tabii release tarihinde burada olursa, basar parayı direk alır oynarım o ayrı :]
Sosyal ağlarda paylaş

Stabil oyun derken muhtemelen open beta'daki tüm pati üyeleri yorumlarını yazar buraya, ben de yazacağım zaten, dağıtımcı konusunda bir fikrim yok, ama batch 3 şu an kaming suğun'a girdi, 2 saat boyunca uyumayınız, takip ediniz, telefonumu vereyim refreshleyenlerden olup da gören olursa haber versin, bir ihtimal dalgınlığım tutarsa falan diye de, herkes uyuyordur şimdi böhüh. =/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...