Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tugba Ekinci - Kondom.

Bleda

Öne çıkan mesajlar

youtube de klibin yorumları ilginç ya

alıntı:
hiç kimse biz şöyleyiz biz böyleyiz die atıp tutmasın türkiye çığrından çıkmış ben otelde çalışıyorum kaç tane bakire kız gelip yataklarımızı kana bulayıp gidiyo günde haberiniz varmı çoğu lise veya dershane öğrencisi bu şarkı çoıkmu kötü
düşünün bi

dur bakalım daha ne kirli çamaşırlar çıkacak piyasaya
Sosyal ağlarda paylaş

spoiler :(

go go power rangers (yoğun derece Türk mesajı içermektedir)

rezilsin kizim sen rezill !!!

Eyyy Yalçın Polat!... abi sende nasıl bi zeka var yaaaa!!! koymuşun yine çocuğu... bu sefer condomda takmışın :):):) Dolamışın şeyine yavruyu... o kadar şarkın vardır senin bunu mu beğendi garip kadın:D Yakında vibratör diye de şarkı yaparsın... Sponsordan en az 500 milyar almışsındır seeenn;)

sesi bile tahrik edio aq

Bu nE YYAaa BU kArI KAfayI sexle bozmus manyakmii ar namusta kalmadi artik valla dunyanin sonu gelio utanma kalmamis ALLAH ISLAH ETSIN ben sahsen utandim ilk duydugumda bu sarkiyi resmen REZALET... :(

Allah(c.c)im yaksin seni rezil kariii
bigün basimiza tas yagacak ozaman görürsünüz siz ko... ya ama bukadarda olmazki türkiyeyi bunlar mahvediyor isde
arkadaslar kanmayin bunlaraaa böylelerine kendinize gelinnn.rezil oluoz millete rezill utaniyomm böyle insanlardan bunlar müslüman düsmaniii bunlar kafalarini laiklikle bozmus insanlarr.laiklik diye diye bu hale geldiler.kökünüz kurusunnn emiiii

ortululeri bole alaya aliolar ama bole pislik insanlari degil asil bunlarin yaptigi rezillik muslumanlik disi ne bicim insanlar sizi edebe davet ediyorum allahim insallah islah etsin ALLAH HERSEYI GORENDIR aLMA MAZLUMUN AHINI CIKAR AHESTE AHESTE SAPIK KARI
UZULDUGUM seY MUZIGE YAZIK olmus MuZIK hosuma gitti...

Kardesler bu sarki hatti asiyo
kondomun anlamini inss biliyosunuzdur
bundan daha terbiyesiz bi sarki dusunemiyorum

Boyle sarkilara yasak yok Bizim musluman Turkiyede ama Turban a var demiii ??? yazikkk bu insanalr gotlerini aciyorlar onlara yasak yok ama bir basimiza taktigimiz o kumasa yasak var demiii ben kapali deyilim ama turban a karsi deyilim birakis turan icinim !! ama bu ihsanlar yasaklanmiyooo bizim musluman Turkiyemizde ama BNizim bu musluman turkiyede Bas ortu istelinmiyooooooo !!! yazik

bu karının amını tarağını yerim ben. amcığını yerim tuğba senin seni kondomsuz sikeyim ben götten

turkiye musluman ulke ole madem avrupaya benzemek istio bazilari o zaman o kisiler siktirsin gitsin ben sapina kadar muslumanim ve sarkiyada igrenc buluyorum var hemen korumak icin turkiyede ozgurlukk var sarkidada dedigi gibi kiyamet yakin birazda oteki tarafi dusunelim kiyamet alametlerinden biride zaten bu yani edepsizlikk herseyin ulu orta soylenmesi... allah islah etsin

yaazık ya tek kelimeyle yazık utanıyorum sen gibi türk kadınlarından... nelerle uğrasıyoruz hergün şehit veriyoruz çok zorlu bi dönemdeyiz ya yazıklar olsun hemcinsim olarak utanıyorum reyting uğruna insan kendini bu kadar zavallı duruma düsürmemeli ama basardın sırf bu yüzden dinleyip yorum yazıyorum amaç da zaten bu... TEBRİKLER BAŞARDINIZ

ya nekaddar pis bisey ya milletde ahlak diye bisey kalmamisya

tuğba senin kutunu yerim ne güzel hatunsun sen azdırıyon beniiüfff......!

Mal Karı heralde bunu kondomsuz siktiler D:

Bu ne kadar gereksiz luzümsuz basit aptalca bir şarkıdır.. bu şarkıyı seven dinleyen insanlardamı var prezervatif için şarkımı yapılır. sözlerdede uyarıcı bi sikim yok.. eline kondom cebine kondom. nedir bu yaaa türk popunun ta amınakoyim ben... bunun gibi gereksiz insanlar yüzünden türk popu bu halde... yazıklar olsun ülkemin insanına ne müzikalbir kalite var nede şiirsel hiç bi sikime benzemeyen sırfdikkat çekebilmek adına yapılmış bi parça bu parçaya güzel diyenler de varya ben bişey demiom

o condomu amuna soksunlar a.q birde bu karının fan clubu mu var a.q uye olanda onun kasar olan kızlardır erkek lerde mastiramasyon yapmak için tugbaya bakıyordur amına cakayım bu kasarın

yabancı sarkı dinlemiyoruz evet!!!burası türkiye hatırlatayım gelenek görenek var bizde. batılılasmakta neymiş... bu özentilik ne

yazık lan bi yerine girer insallah kondom

sensin adi insan lan terbiyesiz ne demek beğenmeyen dinlemesin kücük cocuklar yokmu her isteyen her istediğini yapamaz gitsin odasında kimle kondomlancaksa kondomlansın Türk milletiyiz biz gelenek görenek varr ayy ne kadar uyuşmuş beynin ya varya yazık yemin ederim yazık ya fan clupmış koyayım fan clubuna ne anlarsın lan sen serefsiz adi utan yarın birgün çocuğunada anlatırsın kondomu sen utan ya diycek bişey bulamıyorum

bu karinin yeri buralar olamaz
ya timarhane yada afedersiniz ama kerhane
herkes cok guzel sosyal mesaj diyoo
bole sosyal mesajin icine ben
hele fun club onlar bence or.....lardann toplanan bi gruptur kesin TURKIYEYI bunlar mahvedioo bence yasaklanmali bu sarki bi bu kalmisti artikk sasirmam baska bi terbiyesiz sarki cikarsa

Orrrospu seni kondom diye şarkı yap milleti azdrı.Bu şarkıyı beğenen kızlar oropsudur amk Tuğbası sen kondom kullanmıon ben biliom göttünü siktim çünkü geçen amına kodumun orospusu

yaww ne pis bir $arki salak mi ne ???
Condom mu$ !!!allah akil fikir versin bu kariya

dünyanın en gerizekalı kadınısın, yeter artık bıktık senden, defol git artık bu ülkeden... utanıyoruz senden ahlaksız yaratık...

(ne kadar çelişkili mesajlar varmış, müthiş)

condom takmadan sevişin, condom takarsanız ahlaksız olursunuz diyorlar...
peki.

said:
Herkes kapalı kapılar ardında yapmadığını bırakmaz; ama günışığında birden onlardan ahlaklı bulamazsınız. Herkes son zamanlarda neden bu kadar ahlak polisliği modunda dolaşıyor ve ona buna 'orospu' damgası vuruyor anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

youtube yorumuna gel. fsfsdfsd

condom

tugbanın sıkıntısı başka..siyahi insanlarla tanışmalı bence..tugbanın ilacı onlarda..şarkı yapmasına gerek yok.bence önce şöyle bi zencilerden birini tanısın şarkı markı siler aklından..biz erkekler olarak bunu ilaç olarak tavsiye ediyoruz..

Sosyal ağlarda paylaş

e halk da ayrı bi alem

spiral takmam! içinde dinleme cihazı varmış, devlet dinler

zamanında çocuk felci aşısı yaptırmıyorlardı bunlar.. şimdi kondoma ahlaksızlık spirale dinleme cihazı muamelesi yapıyorlar.. zuahah komikler ulan bunlar

bu arada prezervatif demek kondoma göre daha kibar geliyo sanki kulağa.. hani ben alırken hep prezervatif diye alıyoum da hiç kondom dememişim sanki.. ne biyim kondom biraz.. "gondom var mu muhakyum!" gibi geliyor sanki.. ne biliyim işte öle. bu cümlede 6-7tane kondom ve 4-5tane prezervatif denmiş olabilir.. kaşların arasına kondom suyu mu deydi? der iğrençliğimi tamamlar ve kaçarım
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...