Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Engineering ile para kazanılır mı?

Absolut

Öne çıkan mesajlar

Günde 1 saat Outlands ve IQD SSO daily questlerini yaparsın, 150g civarı öyle gelir, Supplies'dan çıkan itemleri disenchant yaparsın, bi 50g civarı da öyle gelir = saatte 200g.

Sonra gidersin Netherstorm'a, Manaforge farmlarsın 1 saat kadar, düşen NW Clothları 3.5g stackten satarsın, Sunfury Signet ile Arcane Tomeları satarsın, yeşilleri DE edersin. KirinTor'da Primal Mana farmlarsın.

Günde 1 - 2 saat ile haftada 1500g kazanılıyor rahat rahat.
Sosyal ağlarda paylaş

Engineering den para kazanmayı geçtim. Bu proffun ağırlıklı olarak pvp olması lazım ama ne düzgün tirnket var ne de hunterlar için bir gun. Yapabildiğimiz epic gun epicler arasında sondan 2. sanırım. 2.4 le beraber özellikle jewel craft'a bir ton yeni recipe gelmesine rağmen engineering de hiç birşey yok. Benim asıl uyuz olduğum bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Günde yaklasık 10-15 tane primal air farmlıyorum, bizim serverda şu aralar 35g+ gidiyor, yani oldukça karlı.

Toplama hızı, helm i yapınca oldukça artıyor, 2 saatte 450gold çok rahat elde ediliyor.

İlk başlarda tank gun yapınca gold kazanılıyordu ancak su an hem netherlar boe hemde cok daha iyi weaponlar cıktıgından kar getireceğini sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...