Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Demonoid tekrar açıldı.

Masticore

Öne çıkan mesajlar

valla işte boyle davetiyesi cok fazla bulunmayan, ratio olayını cok ciddiye alan yerler genelde tam hızla indirilebilir yerler oluyor. torrentleach de onun gibi, öm atmayın ama benim üyeliğim yok.

demonoid'de baya farkeder, çünkü ne ratio'ya dikkat ediliyor, ne de üye olmanın bir zorlugu var. rahat bi yer oldugu için, seed eden de olmadıgı için tam hızda cekemeyecegin kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Yeni torrentler üç gün boyunca kullanılabiliyor. Zaten Demonoid yarı-public bir site. IsoHunt.com gibi arama motorları aracılıyla indirdiğin eski-yeni tüm torrentleri kullanabiliyorsun. Performans biraz düşük oluyor sadece, önceliğin olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

demonoid valla iyi güzeldir axxo ftcn gibi herifler varken baya işe yariyor.. ilkler genelde burda oluyor oda farklı bir bakış açısı axxo zaten 1.5 ay evvel tekrar piyasalara döndü miniova veya iso'dan görebilirsiniz... :) tl.org zaten ap ayrı bir olay ama kalite konusunda tartışılır kiyaslayınca ikisini... bakalım yeni yönetim birşeyler yapicak torrentfreak'den takip ediyorum... başka eden varmı bilemeyecem ama baya atak'da..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...