Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warhammer 40k Dawn of War 2

aktiftablet

Öne çıkan mesajlar

Ekleyin beni sınavlar bitti yaparız bi organizasyon

arcanebabs windows live
arcane steam

Ya ben paso kaybettim ama takım arkadaşlarım çok kötüydü, gerçekten ehueh. Bir oyun kazandım, EfeNejat diye bir Türk arkadaş vardı belki buradandır :D İlk oyunuymuş base falan almıyordu, avans verdim haritanın yarısını toparlasın diye, bi yandan da diyorum base al falan, ses gelmiyor. Tyranid vs tyranid, kamyon yapmış bi anda saldırdı dedim nooluyoruz. Ben de misilleme olarak 3 kamyon yaptım yıktım evini barkını, kazandım.
Sosyal ağlarda paylaş

coha gore daha basit derken ben tek eksik olarak bina olayini biraktiklarini gordum... bina dikmekle falan ugrsacagimiza daha cok unit based bir oyun var. Bi de open beta bu, demo da degil, amac bazi seyleri gormek ve dengelemek. Belki full surum daha degisik olur bilemeyecem (gerci sistem yine bundan cok farkli olmaz).

Coh ile birlikte cilgin atarim ben bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

marineler ve orclar ıcın konusursam, unıte cesıtlılıgı az.
artıllary yok,
long range indirect atış yapıcak nıte yok.
deployed unıtelerın menzıllerı az geldı bana,
marınelerde plasmacanon devastator team cok işlevsiz
butun unıteler hq da kendı kendıne heal olurken, zaen adam kebeden her unıteyı base2e gonderdıgımız bır oyunda apocthecarynın bonusları zayıf kalmış, ustelık melee hero olarak yeterınce dayanıklı gelmedı bana.
land speeder yok land raıder yok whırlwınd yok
bu commander skıllerı az geldı cesıtılık ordada az.

en zen benı unıte azlıgı oldu.
heroların cesıtlı upg alması ıyı

ama oynanırmı oynanır, lakın coh'un yerıne gecmez
Sosyal ağlarda paylaş

Ya umarım betadandır ama, haritalar ÇOK kötü. Hem de ÇOK kötü.

Biri map builderı açmış, kafasına göre bişeyler serpiştirmiş sanki. Nerde cohtaki düşünülmüş uğraşılmış haritalra nerde bu haritalar.

Pointler birbirine çok yakın, güyya cover ve bina olayı gelmiş dowa, ama maplerde bina bulabilene helal olsun, cover alacak düzgün yerler çok yok, manpower resourcesunun resmen bi anlamı yok enerjinin yanında,

ve evet harita üzerinde ünitelerinizi seçtiğinizde cohtaki gibi ne seçtn ne seçmedin gösteren bi arayüz yok, harita üstünde de şenlikler rengarenk efektler eşliğinde bu squad shootaazz mı yoksa sluggaaaz mı anlamak için bikaç saniye geçiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Daha önemli bi problem, t1 ünitelere abanıp haritaya hakim olayım erkenden stratejisi acaip çöküyor oyunda.

Buna karşın, rakibiniz bunu yaparken, siz tek bi enerji pointini koruyup full upglerseniz, çok kısa sürede bi walker getirip adamın tüm t1 harcamasını boşa çıkarıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

cok dengesızlık var zatende normal olr bu asamada bunlar,

tacticallar işlevlerını yıtırmıyor o bakımdan ıyıler yanı t2 ye gecıce mıssıle verıyorm walker falan kalmıyo etrata.

yalnız mesela orc walker2ı komık derecede guclu ve ucuz, 300'req 1 dread+1 mıssılesız tactıcal alıyor kendı basınakı bu ıkı unıtenın toplamı 1000 ve dreadde teorıde ondan daha guclu bır walker.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada şu ana kadar ki gözlemlerime göre oyunu kazanmak microdan çok doğru seçim yapmaya bağlı. yaptığım micro ranged üniteleri meleelardan kaçırıp arada bir grenade tarzı abilityleri kullanmaktan öteye gitmedi ki bunları yapması gayet kolay
Sosyal ağlarda paylaş

ambush yapan herolarda micro one cikiyo aslinda.
bir de fallback oldugundan oyunda. adami ünitelerle sıkıstırmanız gerekiyo (herosunu ya da ölmesi gereken unitesini)
onun dışında mapler bence de iğrenç.
ama betadır o dur budur diyerek beta oyuncu gözüyle oynuyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

cüce bu ve bunun gibi sıkıntılarda çok çok haklısın bence betanın offical forumlarında bunları dillendirmelisin.
ben bakıyorum bazen bu ve benzer bir çok sıkıntıyı gündeme getirmiş insanlar.
sonuçta beta olduğundan bu tip sıkıntıları çözmek için oynuyoruz zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...