Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

IFF : Be Kind Rewind

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Az önce filmden geldim ve son dönemde en çok güldüğüm filmdi. Michel Goundry gene döktürmüş.

imdb linki

official sitesi

Mos Def ve Jack Black gerçekten güldürüyor. Filmlerle dalga geçme gibi değilde yeniden yorumlamakla ilgili aslında.

Konusuna gelince; bir takım olaylarla (Filmin en komik sahnesi idi bence- kamuflaj kısmı hahaaha) manyetik sorunlar yaşıyan Jerry (Jack Black), Elroy Fletcher'ın (Danny Glover) dükkkanında bazı şeyler yapar istemeden. Fletcher dükkanda olmadığından dükkanada Meki (Mos Def) bakmaktadır bu arada. Daha sonra kasetlerde sorunları kendilerince çözerler.

Sweded ediyorlar kendi deyimlerince hahahah

sweded filmlerde burada

Of spoiler olmasın diye bu kadar kötü yazdım fragmanı filan var sitesinde izleyin. bulun indirin. bişeyler yapın...

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
DarKRideR said:
o değilde BiTcH_oFBaT'a "Empire'da yazıyor" diye cevap atacaktım,gidip mesajını editleyip yazmışım.

Artık nasıl bir ruh haline veya kafaya sahipmişim o zaman bilmiyorum ama özür dilerim sdfsd

hahaha efsane hareketler gelmiş senden :D
şimdi farkettim neler olduğunuda benden :p

bu arada film vizyonda ne zamandır bilmiyorum ama hep ufak salonlara atılmış bir film durumunda. umarım bu hafta kaldırılmaz. gidicem gene. gidin yani hala gülüyorum bazı sahnelerde düşündükçe.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...