Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fb-Bjk

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

ya yapmayın bariz kasti bastı adam
herif sağ ayağıyla yere bastığında %100 dururdu istese
durmasa,kaysa yine geriye doğru kayar
bencesi yok aslında bu olayın bariz ortada bi olay kasti bastı

"temiz" kırmızı kart[hline]Lord British Sucks
This song is for anyone........fucky
HARR <------ Evet evet tıkla sende istiyosun.... :)
Sosyal ağlarda paylaş

fatihin kırmızı cok dogru herif bi de utanmadan laf ediyor ya. bu arada evet emrenin pozisyondan baya farklıydı emre sırta basmıstı, fatih direkt pis yere bastı sonra da basmaya devam etti herif. allahtan iboya birsey olmadı ya ayıptır orda sakatlansa adam nolcak ekmegini futboldan kazanıyor adam.

mac icinse tam besiktasın istedigi gibi oynandı fatihin de kırmızı görmesi süper oldu ehe yannız beesiktas forvetlerine lafım var. bu kadar da olmaz ya bu mac ya rüstü süpermendi ya da bizim forvetler kazmaydı oha hadi kacır 2-3 tane de kac tane kacırdılar ya yuh! (bu arada rüstünün kurtardıklarını diyorum tabi ahmetin gidip 7 metre kale yerine auta attıgı topu fln degil o direkt kazmalık ötesi)

neyse kazandık macı yolumuza devam ediyoruz. bu arada kaanın penaltıyı atladı ama son dakikada ahmet abarttı tamam müdahele avr da öle de uculmaz.[hline]Raid3r-19016599

[Bu mesaj Raid3r tarafından 02 Şubat 2003 23:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Helal olsun bize ya :D gene yaptık yapacagımızı...
Kırmızı kart deildi diyenler oğuz un ve 1 yöneticinin maçtan sonraki yorumunu dinlesinler.
2 tanede penaltı yendi maçın sonucunu deiştirmediğinden önemsenecek bişi değil :)[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
kadıköye gidince unuttu gsden geldiğini kadıköyün ortaçağdan kalma fanatiklerine özendi
üzüm üzüme baka baka kararıyo demişler doğrudur

fblilerin övündüğü noktalar: muhahah gsliler maça geldi 50sini denize attık 20sinin üstüne torpil attık, 5 tanesine çamur dolu kova boşalttık, 10 taneside kaçarken çıkmaz sokağa saptı iice benzettik

e böle şeyler yapıp nihahah diye gülen naçizane bir takımımızın birbirinden degerli seyircileri(üstüne alınmasın herkes ama maça giden kitlenin çoğu böyle) haliyle futbolcularıda benzetir kendine:P

neyse o pozisyondada fatih en baş 1 kere bastı sonra çekebilirdi ayagını yok kaza eseri basıyo izlenimi vermeye calıstı bird ebastıktan soınra kendini yere atması yokmu sanki takıldım düştüm diye lol

bu arada fatih bilerek yapsa daha sağlam girerdi en azında ntakıma yararlı olurdu demişler , abi allah aşkına sıyrılın şu mantıktan, kavga dövüş oyunu değil bu futbol, bi futbolcu kendi gibi para kazanan ekmek yiyen meslektaşına takımıma yararlı olam diye sakatlamak için tekme tokat girermi gözünüzü seviyim
yok böyle bir futbol ahlakı
sporcu dedigin böyle olmaz[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net

Sosyal ağlarda paylaş

Fatih için bişe diyemem de sazı eline almışken ağzına/aklına/hayaline geleni söylediğin FB taraftarı kadıköyde oturmuyor sadece

o bahsettiğin kitleden her takımda olduğu için böyle fırsat buldukça "herkes üstüne alınmasın ama..." diye başlayan cümleler öyle anlamsız geliyo ki

[Bu mesaj BlackRose tarafından 03 Şubat 2003 09:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Walla hiç güzel maç olmadı, biz böyle biter heralde diyoduk ki johnson'ın hatasından kaptırılan top gol oldu. Zaten su balesine dönmüş olay yenilen bi golün de çıkması çok zordu
O kadar ıslanıp üşümemize hiç değmedi yani

P.S: bjk ezdi diye bi laf geçmiş yoktu öle bişey =][hline]Ghost of The Navigator
Sosyal ağlarda paylaş

simdi ezmekle neyin kastedildigine baglı eger oyun olarak ezmekse böyle bir sahada olamaz zaten o iki takım da iyi mücadele etti ama oyun cok iyi degildi. ama sanıyorum ezdi diyenler pozisyon olarak kastetmistir besiktas bir sürü bariz gol pozisyonu buldu cünkü.[hline]Oleyyy oley oley oleyyy şampiyonnnn Beşiktaşşş
Sosyal ağlarda paylaş

Fatih muhtemelen kasti yapmıştır. YAni kırmızı doğruydu. Ama beşiktaş nedendir bilinmez iyice eski Galatasaraya benzemeye başladı. Düşen kalkmıyor sekiz takla atarken gözünün ucuyla hakemi kesiyor falan. E anladılar tabi hakemler ağlayana prim veriyor onlar da başladı. Fenerde de var bunları yapan oyuncular ama Kartala göre ispeten daha az. Özellikle İbrahim'de yüksek derece serserilik potansiyeli seziyorum. Eskiden severdim İbrahimi ama adam iyice it olma yolunda ilerliyor.
Beşiktaş daha iyi oynamadı daha akıllı oynadı şans faktörüde yanıda olunca temiz bir galibiyet elde etti. Tebrikler.
Sosyal ağlarda paylaş

ibrahimi sahada dövdüler resmen nasıl ibrahime laf atıyorsun bi de anlamadım ben ali ibrahimi tutuyor yere cekiyor kartı ibrahim görüyor normal olarak tiriaz edince serseri mi oluyor?

yere yatıp kalkmama olayı avrupada da oluyor daha da yakın örnegi inönüdeki her macta oluyo hangi takım gelirse gelsin aynı seyi yapıyor bu serserilik filan degildir futbol kuralları icinde aklını kullanmaktır ki fener macında öyle cok atma fln da yoktu[hline]Oleyyy oley oley oleyyy şampiyonnnn Beşiktaşşş
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
BlackRose, 03 Şubat 2003 09:03 tarihinde demiş ki:
Fatih için bişe diyemem de sazı eline almışken ağzına/aklına/hayaline geleni söylediğin FB taraftarı kadıköyde oturmuyor sadece

o bahsettiğin kitleden her takımda olduğu için böyle fırsat buldukça "herkes üstüne alınmasın ama..." diye başlayan cümleler öyle anlamsız geliyo ki

[Bu mesaj BlackRose tarafından 03 Şubat 2003 09:06 tarihinde değiştirilmiştir]

ağzıma gelen oke
aklıma gelen oke
hayalime geleni söylemek? böyle bir olay yok türkçede

benim söylediklerimin hepsi doğru orda , 1 tanesine sallıyosun diyemezsiniz. Göz görüyor burda ve gözlerin gördüğünü parmaklar yazıyor. Olay bundan ibaret. Diğer takımlarda böyle taraftarlar olabilir ama bu taraftar kitlesinin büyük çoğunluğunu oluşturdugu için (şu maça gelen veya stad etrafında bekleyen)
fb seyircisine insanların bakış açısını büyük ölçüde değiştirdi.
Zaten fb de olan 2 grup bile birbirini sevmiyor, genç fenerliler ve unifeb . Aynı takımı tutmak ve desteklemek amaç olacakken iç çatışma var. Ne beklersinki..
Bu arada maçlara futbolu izlemek ve takıma tezahüratla destek vermek için gidiyosan söylediklerime alınmasın dediğim kitledesin, ha yok rakip takımdan adam dövcez bizim stada gelmek neymiş görsünler... tipinde düşünenlerdeysen zaten söylenecekler yukarıda

bu arada luce beşiktaşın eksiği olan kazanmayı bilmek felsefesini çok iyi oturttu bu bakıma o adama nekadar minnettar olsa azdır bjk nin. Fatih Terim'in bu sene çok hata yaptıgını herkes biliyor ama sanmayınki bu böyle gidecek.
Sene sonunda BJK mi GSmi şampiyon bekleyip görelim bakalım baya güzel geçicek sezonun 2. yarısı[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net

Sosyal ağlarda paylaş

Türkçe dersi istemedim ki ben senden?
yani Türkçede böyle bir şey yoksa sen de gerisine cevap verirsin geçer işi sidik yarışına neden çeviriyosun ki anında? Türkçede "ne beklersinki" diye de bir şey yok ama bak kullanmışsın :)

ne olursa olsun bir gurup insan da olsa bahsettiğin bunu FB taraftarı böyle böyle diye yazamazsın, bir gurup insan oyuncusunu kendine nasıl benzetir? insan her yerde aynı insandır FBli olmak veya BJKli olmak hiç bir şeyi değiştirmez öğrenin artık bunu

o bahsettiğin insan türünden her yerde her alanda var malesef, ben onları savunmuyorum, bir FBli olarak maçın 1 dakikasını bile seyretmememin sebebi o insanlar çünkü ama yine de Kadıköy/FB/taraftar/çatışma kelimelerini bir arada görünce içinde olmak istediğim ama bunları hatırladıkça nefret ettiğim bir spor dalı geliyor aklıma

bu kelimeler her yerde karşına çıkabildiği gibi senin yan koltuğunda oturan insan için de geçerli olabilir, ee o zaman bunu bir FB meselesiymiş gibi sürekli pişirip pişirip getirmenin anlamı ne ki?
Sosyal ağlarda paylaş

yenildik ama son 10 dakika bir anda herkesin bu taraftar sizinle gurur duyuyor diye bagirmamiz ve kisik sesime ragmen o anda ne kadar bagirabildiysem bagirmam ve herkesin ayni durumda ayni sogukta , iliklerine isleyen sogukla birlikte orayi inletmesi inanilmazdi .
bu mactan sonra sinirlenmedim,sadece uzuldum ilk defa bu kadar istekli , mucadele eden bir fenerbahce vardi.herseye ragmen golu atamadik ama mucadeleyi hicbir zaman birakmadik.
desteklerinden dolayi buyuk fenerbahce taraftarini ve aldiklari galibiyet icin besiktaslilari tebrik ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ya helal olsun işte bunu duymak istiyorum ben, ne o tarafa ne bu tarafa dokunup kısaca özetleyip, maçını izleme zevki bile bırakmadıkları bir takımın taraftarının diğer takımı kutlaması

bu kadar zor mu bu yahu? yani şu şöle dedi bu böle hayvan, bir gurup taraftar var oyuncuları kendilerine benzetmiş, bu kadar hayal gücünüzü zorlamayın [nasıl olmuş mu şimdi?] olmaz böyle şey, o zaman ben de derim ki futbolunu çok beğendiğim İlhan Mansızı kim benzetmiş de böyle kuduz gibi oluyor arada sırada? olmaz böyle bir yorum, hepsi belli yaşta ve malesef eğitim eksikliği çeken insanlar, hem futbol oynayıp hem tahsilini düzgün yapabilen çok azdır aralarında, ve sonuçta da İlhan gibi Fatih gibi işin dozunu kaçıranlar hep olur, seyirciye bakıp olmazlar ama

ve aklıma gelmişken televizyonda öğleden sonra görme fırsatım oldu, Fatih kesinlikle çok hatalı ve haketmiş başına gelenleri, takımını da zor durumda bırakmış olay budur
Sosyal ağlarda paylaş

İlhana laf sokmak için yazmadım
zaten maçı da izlemedim bilmiyorum nasıl oynadığını, ben genel tavrından bahsettim, herhalde kartlar veya kendi kulübünün yöneticileri de laf sokulduğunu kanıtlamıyor değil mi? adam böyle bunu da mı tartışalım şimdi

dediğim gibi o değil olay, bunun sebebinin yanlış yerde aranması, adam böyleyse "o modeller öyle" deyip geçiştirebiliriz ancak, yoksa nukem sen mi yapıyosun İlhan'ı da böyle? ;)
Sosyal ağlarda paylaş

İlhan: sinirli
Serhat: puşt

kelimelerini bile özenle seçiyosun nukem, eğer vicdanının sesi burada senden ayrı mesaj atabilseydi "çok övülen Tuncay" ifadesinde bir yeteneği ayağının altına alıp ezmek niyetini de açık edebilirdi

Tuncay iyi bir oyuncu, çünkü çok koşuyor çok çalışıyor, tecrübe eksiği olabilir ama hiçbir yerde de diğer "sinirli" oyuncular gibi fotomodellik yapmadı sahada, olduğu gibi bir adam öyle dayı falan da değil yine "sinirli" bazı oyuncular gibi, Tuncay'ın üstüne birkaç kere basan hangi oyuncuydu hangi maçtaydı hatırlamıyorum ama herhalde o pozisyondan sonra onun yerinde herhangi bir "sinirli" oyuncu olsa dağıtırdı üstüne basanın suratını

demek istediğim Tuncay çok övülüyor evet bak ben de övüyorum insanlığı güzel o adamın, ama maçtır biri daha yeteneklidir adamı iyi marke eder ve oynatmaz eyvallah

topa deyemez senin tabirinle...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...