Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fb-Bjk

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

O "sinirli" adam dünya kupasında ve geçen sezon kim olduğunu zaten kanıtlamı$tı. Tuncay ise sadece parLadı ve söndü. Budur. Ayrıca Serhat'ın pu$tluğu konusunda nukem'e hak vermemek imkansız.

Geçen maçta Ali Eren'e dirsek attı ve Ali Eren kar$ılık olarak hiçbir$ey yapmadığı haLde kendini yerden yere vurdu. Hakem de kırmızı kartı vermi$ti. Maç gitmi$ti..[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaş aynı dili konuşmuyoruz sanırım???
ben adamın oyununa bişe demedim ki
kendini ispatlamadı mı dedik burda?
kaldı ki tek bir golle kendini nasıl ispatladıysa...bari örnek olarak kupayı göstermeyin, ligde çok daha iyi oyunları oldu çünkü, ama bu kesinlikle maçlarda gösterdiği tavrı değiştirmez, tek bir maçta sakindi diye de adama "sinirli" demek pek uygun olmuyor gibi

Tuncay kendini ispatladı çok parladı mı dedik? ben söndüğüne falan inanmıyorum Tuncay FBli olunca sönüyo da genç millide 4 er 4 er atınca golleri havaya fırlamıyo musunuz?

sizin niyetiniz belli neyse moderatöründen fanatiğine kolay gelsin ne diyebilirim ki? forum gibi bir yerde puşt kelimesini bu kadar rahat kullanırsanız maçlardaki pu$tluklardan da şikayet etmeyin o zaman ne diyim

[Bu mesaj BlackRose tarafından 03 Şubat 2003 19:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SM0KE, 03 Şubat 2003 10:43 tarihinde demiş ki:
Fatih muhtemelen kasti yapmıştır. YAni kırmızı doğruydu. Ama beşiktaş nedendir bilinmez iyice eski Galatasaraya benzemeye başladı. Düşen kalkmıyor sekiz takla atarken gözünün ucuyla hakemi kesiyor falan. E anladılar tabi hakemler ağlayana prim veriyor onlar da başladı. Fenerde de var bunları yapan oyuncular ama Kartala göre ispeten daha az. Özellikle İbrahim'de yüksek derece serserilik potansiyeli seziyorum. Eskiden severdim İbrahimi ama adam iyice it olma yolunda ilerliyor.
Beşiktaş daha iyi oynamadı daha akıllı oynadı şans faktörüde yanıda olunca temiz bir galibiyet elde etti. Tebrikler.

bunu söyleyen bir fblimi?

önce terbiyeni takın arkadaşım benim sonra tekrar konuşalım dicem ama sana cevap vermezsem çatlarım..

o it dediğin ibrahim warya.. türkiye liglerinin en efendi adamlarındandır.. kolay kolay sinirlenmez kendini yere atmaz.. ve sen ibrahime it diyebiliyorsan sizin o serhat, tuncay, hakem abdullah , fatih, johnson ve nicelerine ne isim takmamız gerekiyor bilemiyorum.. babası belli olmayan diyebiliriz hani vidanın şu döner kısmı warya o çok uygun..

ee arkadaşım ağlamayan bebeğe emzik yok demişler zamanında siz az yapmadınız bırakın bizde yapalım o şerefsizlikleri(ki biz hala yapmıyoruz siz aynı hızla devam)

bide şey war fenerli futbolcular gs'li ariften yere nasıl düşülür, hakem nasıl aldatılır , nasıl artisli uçarım faul olmasa bile vb. dersler almışlar sanırım.. inanılmaz estetik yere atıyolar kendilerini ali güneş falan..[hline]Siyah Beyaz Rengi, Taraftarın Sesi, Bütün Basın Traş, FORZA BEŞİKTAŞ!!
Sosyal ağlarda paylaş

maç için yorum yapmak gerekirse;

14.dakikada fatih'in kırmızısı çok haklıydı.. bi insanın üstüne yanlışlıkla 4 kere basılmaz merdiven çıkar gibi yada erman hoca'nın dediği gibi "pekmez yapar gibi" basılmaz..ali aydın war o maçta ve adam bu tip pozisyonlara verdiği kartlarla ün yaptı resmen.. ama haklıydı..

ali aydın aynı başarıyı maçta gösteremedi.. bazen saçma fauller werdi ve en önemlisi beşiktaş'ın iki penaltısını hemde %100'lük penaltıları wermedi.. ayıptır günahtır.. abdullah'ın yaptığı penaltıya orda penaltı werse maç farka gider fener'in cimboma yaptığını biz onlara yapardık..

fener bütün maç boyunca tarla saracogluna ragmen iyi oynadı hemde baya iyi.. hele abdullah şov vardı resmen sahada.. ama beşiktaş'a bakarsanız o iyi oynayan fener'den 5 gömlek üstün bi takım.. ciddi anlamda baya iş yapıcak bi takım olduğunu gördük dün tekrar..

son olarak 23 milyon$'lık arkadaşımız ortega'ya değinmek istiyorum. eh sen neymişsin be.. oynadığın sürede darma dğın ettin bizi .. (pancu'yla mücadelesini unutmayın pancunun pasınıda unutmayın biri 23 milyon diğeri 500 bin.. ) lol..

eh işte böyle.. cimboma 5 gb'ye 7 fenere 9 puan..
süper ligmiş.. neresi süper be dandik resmen.. bekle bizi uefa..
Edit:bide Büyük futbolcu Tuncay maç boyunca topa bile değemedi :) onu da şettiriveriim dedim / Nukem
[hline]Siyah Beyaz Rengi, Taraftarın Sesi, Bütün Basın Traş, FORZA BEŞİKTAŞ!!

[Bu mesaj Nukem_Verite tarafından 04 Şubat 2003 01:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ooleey oley oley oley
şampiyon
beşiktaş..!![hline]Avrupa fatihi efsane yalan
Siz yokken o vardı göklerde uçan
Bir asır devirdik senin sevginle
Ne mutlu Be$ikta$'a gönül verene

Benzemez aşkımız başka sevgiye
Eksilmez sevdamız geçse bin sene
Ölümün bizlere geldiği zaman
Sevgin olur Be$ikta$'ım geride kalan

Sosyal ağlarda paylaş

önsöz v1.2:)

Fizban o kadar sanki gizli istihbarat almış gibi yada beşiktaştan daha büyük bi favori varmış gibi konuşmuşun peki kim şampiyon olucak ?
Buna cevap weremicene eminim

Maç sonrası v1.2(a.k.a sakin kafa yorumu) :)
Maçtan sonra ve ertesi gün gazeteden okudğum kadarıyla.2 yorumcuya değinicem biri Rıdvan dilmen.Fenerbahçeli olduğu bilinen bu yorumcu şahız maç bittikten sonra.Beşiktaşın bariz hakkıyla aldığı maç binbir kelime oyunuyla yok işte zaten 16.dk dan sonra maç bitti,yok beşiktaş çok iyi oynamadı,zaten 10 kişi kaldıktan sonra yenmesi lazım gibi yorumlar ile sanki havadan maç almış gibi göstermesi.Ehhe ayrıca bişeye kafayı takmış yok beşiktaşlı futbolcular laobali tavırlar filan sergiliyo 4 tane topuk pası yaptılar bu nedir filan diyo....
Töbe töbe yahu insan söylücek bahane bulamazda ancak bu kadar saçma bişey uydurur heh

Hıncal uluç a gelince 90dk da demin biraz izledim.Adam dedi ki Beşiktaş bu maç ı almadı.Hehe fener verdi yani maçı ?.Zaten Lucescu kompleks i olan Hıncal Uluçtan pek farklı yorum yapmasını beklemiyodum.Beşiktaşın en süper taktik oynadığı maçlardan sonra bile Lucescu yu eleştircek bişeyler uyduran bi Hıncal Uluç[hline]Lord British Sucks
This song is for anyone........fucky
HARR <------ Evet evet tıkla sende istiyosun.... :)
Sosyal ağlarda paylaş

ben mantıksız bir şey yazmadım o mesajlarda
ama sizin seviyesizleştiğiniz ortada

ok yazın hoca bişe demeye hakkımız yok ki siz de haklısınız yazın puşt, it, babası belli olmayan [ya da kısaca piç], yarın neler yazarsınız siz kim bilir

bana mantık ölçüsü koyacağınıza sakin ve seviyeli yazın yazdıklarınızı, beni takımımın oyunu ilgilendirir iyidir veya kötüdür, hiçbir zaman sizin gibi galip de gelse takım yenilse de böyle tamamen karşı takımla alakalı fanatik şeyler söylemem

bilmem deydi mi?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 03 Şubat 2003 19:18 tarihinde demiş ki:
Beşiktaş farka oynadı ve verilmeyen penaltılar ahmet dursun vs derken farkı kaçırdık.

Sahanin bataklik olmasi, sansiniz ve aligunes faktoru sizi 6-7 kere kurtardi golu atana kadar, hala gelmis burda farka gidiyoduk falan diyosun, insaf.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
Level 50 Eldritch of Soul Reavers
Email: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Delanoresse, 04 Şubat 2003 00:57 tarihinde demiş ki:
gene burda olmasa bile "besiktasin can sikan oyunu ile aldigi maclar" vs. laflari eden fenerbahce taraftarida bala tode ortada birikmis sulara takilan toplarin yarattigi kayiplari ve dandik sahalarini goz onunde bulundurmalilar 50 bilmem kac sosisliyi bir arada tutmaktan ovuneceklerine.

Dandik saha? 90 dakika yagmur yagiyorsa saha ne yapsin, toprak yerine sunger dokelim istersen altina?[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
Level 50 Eldritch of Soul Reavers
Email: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaş popülasyonu ağırlıkta (modlar +1244356 :)]
ve beşiktaş çok iyi gittiği için gündemde oluyo genelde
zaten bu topic ye bjk-fb maçının topic i,e dolayısıyla bjk ve fb tartışılıyo,

fb yenildiği için fbliler pek bişey demiyo beşiktaşlılar içinde tam tersi geçerli :)[hline]Lord British Sucks
This song is for anyone........fucky
HARR <------ Evet evet tıkla sende istiyosun.... :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...