Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş taraftarından ilginç protesto

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Hakem Bülent Yıldırım, Trabzonsporlu Barış'ı komik bir kararla oyundan atınca Beşiktaş tribünleri bile "Eyyamcı Yıldırım" diye bağırdı, genç futbolcuyu alkışladı..

Ligin ilk yarısında Trabzon-Beşiktaş maçını yöneten ve Rüştü'ye gösterdiği kırmızı kart daha sonra Tahkim Kurulu'nda iptal edilen hakem Bülent Yıldırım'ın bu karşılaşmanın rövanşına atanması şaşkınlık yaratmıştı. Yıldırım'ın dünkü yönetimi bu atamaya tepki gösterenleri haklı çıkardı. Yıldırım, ikinci yarıda İbrahim Toraman'a çıkardığı kırmızı kartın ardından Ali Tandoğan'ın açık faulüyle yerde kalan Barış Memiş'i "Hakemi aldatmaya yönelik hareket" gerekçesiyle ikinci sarıdan oyundan attı. Genç futbolcu bu karar sonrası büyük şaşkınlık yaşarken, Beşiktaş tribünleri de uzun bir süre "Eyyamcı Yıldırım" diye bağırarak hakeme tepki gösterdi. Genç Barış'ı da sahadan çıkışında alkışlayarak teselli etti.
Sosyal ağlarda paylaş

bLackcha0s said:
Hakem Bülent Yıldırım, Trabzonsporlu Barış'ı komik bir kararla oyundan atınca Beşiktaş tribünleri bile "Eyyamcı Yıldırım" diye bağırdı, genç futbolcuyu alkışladı..

Ligin ilk yarısında Trabzon-Beşiktaş maçını yöneten ve Rüştü'ye gösterdiği kırmızı kart daha sonra Tahkim Kurulu'nda iptal edilen hakem Bülent Yıldırım'ın bu karşılaşmanın rövanşına atanması şaşkınlık yaratmıştı. Yıldırım'ın dünkü yönetimi bu atamaya tepki gösterenleri haklı çıkardı. Yıldırım, ikinci yarıda İbrahim Toraman'a çıkardığı kırmızı kartın ardından Ali Tandoğan'ın açık faulüyle yerde kalan Barış Memiş'i "Hakemi aldatmaya yönelik hareket" gerekçesiyle ikinci sarıdan oyundan attı. Genç futbolcu bu karar sonrası büyük şaşkınlık yaşarken, Beşiktaş tribünleri de uzun bir süre "Eyyamcı Yıldırım" diye bağırarak hakeme tepki gösterdi. Genç Barış'ı da sahadan çıkışında alkışlayarak teselli etti.
o tepki ibrahim toroman atıldığı için yapılmış olmasın?
Sosyal ağlarda paylaş

LucifeL said:

olmasın. barış memiş oyundan atıldıktan sonra o tepkiyi verdi tribünler. çünkü hakem hatası lehine de olsa aleyhine de olsa karşı çıkmak gerekir. tabi siz kendi lehinize olan her karar için göbek atarken en azından bizler kendi lehimize olan kararlara da isyan etmeye başladık.
Sosyal ağlarda paylaş

bak prudent, laf sokma amacı güdüyor olsaydım, burada bir çok insanın yaptığı gibi " BİZLER SENELERDİR HER LEHİMİZE OLAN KARARA DA İSYAN ETTİK " diye atıp tutardım. dedim ki, en azından bizler başladık ufak ufak isyan etmeye bunlara da. çünkü artık ligimizin gelişmesi için profesyonel hakemlere ihtiyacımız var. bunu elde etmeden de iki adım öteye gidemeyiz haberiniz olsun.

hanginiz karşı takım yanlış bir k.k gördüğünde "ulan banane inşallah diğer 10 tanesi de görür" demiyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu said:
LucifeL said:

olmasın. barış memiş oyundan atıldıktan sonra o tepkiyi verdi tribünler. çünkü hakem hatası lehine de olsa aleyhine de olsa karşı çıkmak gerekir. tabi siz kendi lehinize olan her karar için göbek atarken en azından bizler kendi lehimize olan kararlara da isyan etmeye başladık.
Şimdi hakikaten senin okuduğun anlıyamama gibi bir sorunun olduğuna kanaat getirdim ben.Ben maçtaki o tepkinin nedenini o şekilde anladım ve sordum tabiki sen lafı 6.duyu organın ile anladığın için yapacak bir şey yok.

Haklısın biz her lehimize kararda göbek atıyoruz ya gecen sene şampiyon olurken 34 hafta penaltı atmadık(2006-2007 sezonun son 5 maçı dahil)ve onun üstüne şampiyo olduğumuz sezonlarda bile federasyondan ve mhkden şikyetçi olan tek takımdık ama sen buu göremeyecek kadar körsün o yüzden kusura bakma.

Ama seni mod yapanlar bir daha düşünmeli ne objektifsin ne de bir bölümü yönetenbilecek liderlik vasfına sahipsin kusura bakma.
Sosyal ağlarda paylaş

LucifeL said:
Şimdi hakikaten senin okuduğun anlıyamama gibi bir sorunun olduğuna kanaat getirdim ben.Ben maçtaki o tepkinin nedenini o şekilde anladım ve sordum tabiki sen lafı 6.duyu organın ile anladığın için yapacak bir şey yok.

öncelikle, şurada söylemek istediğim şeyi anlaman çok basitti. farkettiysen eğer ki farkettiğini düşünmüyorum, iki üst mesajımda bir soru sormuşum. hanginiz kendi lehinize olan bir hakem kararına sevinmiyorsunuz diye. bana kimse kalkıp da, hayır ben onlarada karşıydım bugüne kadar demesin yalan söyler. ben burada ben karşıydım hep hala da karşıyım da demedim. en azından bizler ufak ufak tepki göstermeye başladık dedim. bu lafımdan isteyen istediğini anlayıp yoluna devam edebilirdi.

LucifeL said:
Haklısın biz her lehimize kararda göbek atıyoruz ya gecen sene şampiyon olurken 34 hafta penaltı atmadık(2006-2007 sezonun son 5 maçı dahil)ve onun üstüne şampiyo olduğumuz sezonlarda bile federasyondan ve mhkden şikyetçi olan tek takımdık ama sen buu göremeyecek kadar körsün o yüzden kusura bakma.

MHK dan ya da federasyondan şikayetçi olmak, bir kulübü bağlar, taraftarlarını değil. benim burada bahsetiğim şahıslar, kulüp yöneticileri vesaire değildi zaten ki burada tartıştığımız insanlar tribündeki taraftarlar. sen ve ben de kulüp yöneticisi olmadığımız için şu anda mhk nın gitmesini istemek bu konuya verilebilecek bir cevap değil kusura bakma ama saçmalamışsın. mhk nın veya federasyonun gitmesini istiyor olmanız da, sizin kendi lehinize verilen herhangi bir kararda ( ki bu kırmızı kart olur penaltı olur bilemiyorum )seviniyor olduğunuz gerçeğini de değiştirmiyor farkındaysan. ( ki burada da altını çizerek söylemek istiyorum, siz dediğim bölüme biz de koyabilirsin. kendimden veya galatasaraylısından fenerbahçelisinden bahsediyorum ) VE ÜZERİNE BASA BASA YENİDEN SÖYLÜYORUM Kİ, BAHSEDİLEN KONU KULÜPLER YA DA YÖNETİMLER BAZINDA MHK'YA YA DA FUTBOL FEDERASYONUNA KARŞI ALINAN TUTUMLAR DEĞİL.

LucifeL said:
Ama seni mod yapanlar bir daha düşünmeli ne objektifsin ne de bir bölümü yönetenbilecek liderlik vasfına sahipsin kusura bakma.

bırakalım o kararı beni mod yapanlar düşünsün. çünkü bu senin işin değil zaten. burada futbol bölümünde moderatörlük yaptığım günden beri asla ve asla objektifliğin dışına çıkarak tek bir söz dahi söylemedim. eğer bana karşı verebileceğiniz ve burada insanların da mantıklı bulabileceği tek bir örnek cümlem dahi varsa, ben moderatörlüğü bırakır, 8 yıldır üyesi olduğum paticik forumlarından da uzaklaşırım. isteyene hodri meydan diyorum. benim beşiktaşlı olduğumu beni tanıyan herkes biliyor zaten ki benim beşiktaş maçlarına getirdiğim yorumlarda da bu rahatlıkla anlaşılabilecek birşey. beşiktaş taraftarı olabilirim ama emin ol ki uzunca bir süre önce iğrenç fanatikliği bıraktım ben. kime neyin günahını çıkardığımı da bilemiyorum ama şurada bana etmiş olduğun haksızlık yüzünden gerçekten çok sinirlendim. git şimdi istediğine şikayet et bu postumu.
Sosyal ağlarda paylaş

kingpin said:
kimin öncelikli olarak laf soktuğu daha doğrusu sokmaya çalıştığı gayet açık ve net görülebiliyor pru ?

evet görülebiliyor, mumu. açıkça diğer takım taraftarına "biz sizin gibi bana dokunmayan yılan bin yaşasın demiyoruz, şerefliyiz haysiyetliyiz" diyor.

Mumu said:
hanginiz karşı takım yanlış bir k.k gördüğünde "ulan banane inşallah diğer 10 tanesi de görür" demiyor?

demiyorum ben allah allah psikopat mısın.
Sosyal ağlarda paylaş

lol

tabi ben de demiyorum.

şu laf sokma tribiniz nereden geldi acaba. benim kimseye laf sokmak gibi bi derdim yok zira laf sokmam söyleyeceğim bir şey varsa açık açık söylerim bunu da öğrenin artık. orta okulda değiliz hiç birimiz laf sokup imalarla birbirimizin altını oyalım. lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

Lucifer ve Pru nun futbol forumunda , laf sokma , kışkırtma dersleri vermesi kadar saçma birşey olamaz. her forumda , her topicte insanlarla tartışmalara giren kişiler , burda sadece tuttuğu takımın rengini belli eden bir moda ahkam kesmesi gerçekten çok gülünç. Lütfen gereksiz konuşmayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...