Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kurt cobain ruhun şâd olsun.

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

daha intihar ettiği bile belli değil.. neyse konu o değil ki inihar edip etmemesi de umurumda değil açıkçası konuyu garbaçta görünce aklıma o not geldi ondan koydum onu.

yapılan müzikleri seviyorum ve dinliyorum, dandik diyince birden itiraz edesim geldi işte

ve öldü iyi olmadı yapabildiği kadar müzik yapıp sonra ölseydi iyi olurdu :P
Sosyal ağlarda paylaş

PhysX said:
daha intihar ettiği bile belli değil.. neyse konu o değil ki inihar edip etmemesi de umurumda değil açıkçası konuyu garbaçta görünce aklıma o not geldi ondan koydum onu.

yapılan müzikleri seviyorum ve dinliyorum, dandik diyince birden itiraz edesim geldi işte

ve öldü iyi olmadı yapabildiği kadar müzik yapıp sonra ölseydi iyi olurdu :P

o zaman büyük ihtimalle feci şeyler yaptığını ve daima yerinde saydığını ve yenilikten uzak olduğunu görecektiniz. dahası böyle bir hayat ve böyle bir eşle birlikte tüm varlıklarını kaybedecekler herhalde uyuşturucu komasından ölecek veya fakirleşip rezillik içerisinde tv.lere yansıyacaktı..

keşke michael jackson ve whitney houston da ölmüş olsalardı..
Sosyal ağlarda paylaş

ben sıkıldıkça dinlerim seviyorum heh tabi artık insanların sevmiyor olması yeni albüm çıkarmadıklarından olabilir d: dolayısıyla insanları dinlemeyi istemeleri arasındaki periyod genelde 2-3 sene oluyor. Bir albümü alıp 2-3 ay durmadan dinlersen zaten o albüm sana 1 sene falan fazla bir zevk vermez diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

evet açtım şimdi tekrar dinliyorum hala güzel heh

bir de herhalde hit olmak için intahar ettiğini düşünmüyorsunuz değil mi o kadar para yapmış bir adamın komik olmayın d: çocukluğundan beri reçeteli olarak kullanmak zorunda olduğu uyuşturucunun da etkisi var tabi her şekilde intahar etmek mallıktır o baya büyük bir fail kendisi için
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...