Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TSL: Beşiktaş-Trabzonspor

Xobalt

Öne çıkan mesajlar

Beşiktaş 58
Galatasaray 57
Fenerbahçe 57
Sivasspor 55

Haftaya:

Fenerbahçe-Kasımpaşa
Galatasaray-Denizlispor
Sivasspor-Konyaspor
İstanbul B.B-Beşiktaş

Fenerbahçe'nin Kasımpaşa'yı rahat yeneceğini düşünüyorum.
Galatasaray'ın Denizlispor'u rahat yeneceğini düşünüyorum.
Sivassor'un Konyaspor'u rahat yeneceğini düşünüyorum.
Beşiktaş, İstanbul B.B karşısında favorim ama puan kaybı yapabileceği yerlerden.

Büyük ihtimal haftaya da 4 takım puan kaybetmez. Düşük bir ihtimal Beşiktaş, o da belki.
Sosyal ağlarda paylaş

bir fenerbahceli olarak kasımpasa macından supheliyim.butun rahat maclarda oldugu gibi gene takımıma guvenmiorum bu tarz maclarda.. sampiyonlar liginde yarı final oynar ama 3. oluruz.seneye sampiyonlar ligine gidemeyiz.fenerbahce boyle macların takımı deil fakat turkiye liginin gercegi bu.
Sosyal ağlarda paylaş

aydın ın golü çok hoştu.

toraman ın kırmızısını görmedim birşey diyemeyecem de, barış ın kırmızı ve ibrahim üzülmez in verilmeyen 2. sarı nedir ? hakkaten komik bi maç yönetmiş hakem. sanırım toraman ın kırmızısının saçmalıığının altında ezilmiş herkes öyle diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Limbeck said:
bir fenerbahceli olarak kasımpasa macından supheliyim.butun rahat maclarda oldugu gibi gene takımıma guvenmiorum bu tarz maclarda.. sampiyonlar liginde yarı final oynar ama 3. oluruz.seneye sampiyonlar ligine gidemeyiz.fenerbahce boyle macların takımı deil fakat turkiye liginin gercegi bu.

Ben de bir fenerbahçeli olarak basit maçlardan puan kaybedeceğimizi düşünüyorum, ancak şöyle bir durum olucak, Fenerbahçe Bjk ve Gs deplasmanlarında farka gidicek, boyle obaaa felan olcaz. Bunu da yaziyorum buraya, bjk olmasa da gs su anki haliyle bildigin fark yer fenerden, artik 6 kasim hatirasi degişir tarih neyse o olur. Fenerbahçe'nin şampiyon olmasi bu 2 maca bagli işte beşiktaş fener maci dişinda puan kaybı yaşarsa ( nolur yaşasin ) Fenerbahçe şampiyon olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Baluu said:
Limbeck said:

Ben de bir fenerbahçeli olarak basit maçlardan puan kaybedeceğimizi düşünüyorum, ancak şöyle bir durum olucak, Fenerbahçe Bjk ve Gs deplasmanlarında farka gidicek, boyle obaaa felan olcaz. Bunu da yaziyorum buraya, bjk olmasa da gs su anki haliyle bildigin fark yer fenerden, artik 6 kasim hatirasi degişir tarih neyse o olur. Fenerbahçe'nin şampiyon olmasi bu 2 maca bagli işte beşiktaş fener maci dişinda puan kaybı yaşarsa ( nolur yaşasin ) Fenerbahçe şampiyon olur.

Derbilerde bu haliyle fark olur demek doğru değil. Bu seneki Galatasaray-Fenerbahçe eşleşmesi için de aynı muhabbetler döndü. Sonunda 2 maçı da kazanamadan elendi, Fenerbahçe. Buradan Galatasaray'ı favori gösterdiğim anlamı da çıkmasın. Demek istediğim derbilerde her ne kadar takım formsuz olsa da çok farklı bir oyun ortaya koyar. Hem derbilerde fark atılmaz, kolay kolay. Hele deplasmanda isen, çok daha zor. Kendi sahanda arka arkaya 2 gol attın diyelim, taraftarın gazıyla farka gidebilirsin belki.

Ligde genel olarak baktığımızda en iyi top oynayan takımlar Fenerbahçe ve Galatasaray ama Beşiktaş lider. Fenerbahçe bu sene kötü oynadığı hiç bir maçı kazanamadı, Galatasaray kötü oynadığı 2-3 maç kazandı. Beşiktaş 5-10 tane kötü oynadığı maç kazandı, son dakikalarda çok gol attı. Ayrıca Fenerbahçe'de Şampiyonlar Ligi'ne konsantre olmuş durumda, Galatasaray'da seçim kargaşası mevcut. Fenerbahçe'nin deplasmanda 2 derbi oynayacak olması da dezavantaj olacak.

Şampiyonluk şansını en fazladan, aşağı doğru sıralasam Beşiktaş-Galatasaray-Fenerbahçe gelir ama bence Galatasaray veya Fenerbahçe'den biri şampiyon olmayı hak ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

az once once gs macini sonra bjk macini gordum, gs cok kacirmis arkaya, beşiktaş gene oyle. attıklarına bakıyorsun, hata var hep. yani rakip zaafi kullanılmış.

Beşiktaşa gel, delgado'nun bir frikigi var, digeri holosko'nun efsanevi koşusu, 3.gol zaten komedi. Onu degerlendirmiyorum.

Delgado'nun serbest vuruşu guzel, ancak her zaman oyle bir şey olmas..

Beşiktaş'ın kanat topculari, Gokhan Gonul ve Roberto Carlos'u geçebilir mi ? Düşündürücü, Sevilla'yi kanatlarda kitleyen Fenerbahçe bence bu şampiyonlugu isterse beşiktaş'ı bildigin ezer. Ancak Fenerbahçe'nin en büyük eksisi, defans göbeğinde yapılabilecek hatalar, kk gibi. Ama bence Fenerbahçe eger maca asılırsa bjk karsisinda 2-0 geriye düşse dahi 3-2 yapar.

Galatasaray'a gelelim, kanatlardan cikardigi o toplari Fenerbahçe'ye karşı cıkaramaz gs bence. Diyorsun bana, Kupa maçi, Kupa macinda Fenerbahce bence gayet guzel oynadı, ama cok basit kartlar patlatan bir hakem vardı. Ona ragmen 1-1 i yakaladi. Son dakikada bir şanssızlık. Adam akilli bir hakem olsun Fenerbahçe bildigin ezer diyorum Galatasaray'i 6 degil 10 bile atabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Baluu said:
az once once gs macini sonra bjk macini gordum, gs cok kacirmis arkaya, beşiktaş gene oyle. attıklarına bakıyorsun, hata var hep. yani rakip zaafi kullanılmış.

Beşiktaşa gel, delgado'nun bir frikigi var, digeri holosko'nun efsanevi koşusu, 3.gol zaten komedi. Onu degerlendirmiyorum.

Delgado'nun serbest vuruşu guzel, ancak her zaman oyle bir şey olmas..

Beşiktaş'ın kanat topculari, Gokhan Gonul ve Roberto Carlos'u geçebilir mi ? Düşündürücü, Sevilla'yi kanatlarda kitleyen Fenerbahçe bence bu şampiyonlugu isterse beşiktaş'ı bildigin ezer. Ancak Fenerbahçe'nin en büyük eksisi, defans göbeğinde yapılabilecek hatalar, kk gibi. Ama bence Fenerbahçe eger maca asılırsa bjk karsisinda 2-0 geriye düşse dahi 3-2 yapar.

Galatasaray'a gelelim, kanatlardan cikardigi o toplari Fenerbahçe'ye karşı cıkaramaz gs bence. Diyorsun bana, Kupa maçi, Kupa macinda Fenerbahce bence gayet guzel oynadı, ama cok basit kartlar patlatan bir hakem vardı. Ona ragmen 1-1 i yakaladi. Son dakikada bir şanssızlık. Adam akilli bir hakem olsun Fenerbahçe bildigin ezer diyorum Galatasaray'i 6 degil 10 bile atabilir.

Zaten bizim ligimizde üç büyükler iyi oynamadan çok maç kazanabiliyor. Evet Galatasaray ile Beşiktaş zaafını kullandı ama bugün Konyaspor maçında Fenerbahçe aynı golden 4 tane attı. Sadece Galatasaray ve Beşiktaş için geçerli değil.

Bir önceki mesajımda da belirtmiştim, derbilerde kolay kolay ezemezsin futbol olarak. Hele deplasman derbilerinde çok çok zor, bu iş. Ayrıca bana göre Fenerbahçe'nin kadro kalitesi, Beşiktaş ve Galatasaray'a göre daha iyi olsa da abarttığın kadar uçurum yok.

Kupa maçının ilk ayağında Galatasaray, Fenerbahçe'ye karşı daha üstün oynadı. Fenerbahçe'nin Alex'in şut çekemediği pozisyondan başka hiç tehlikeli olamadı. Galatasaray buna karşın 3-5 net pozisyon buldu. İkinci maçın ilk yarısı da Kadıköy'deki maç gibi oldu. İkinci yarıda Fenerbahçe oyunu dengeledi, golü bulduktan sonra 9 kişinin kalması etkisiyle savunmaya çekildi. Son 15-20 dakika gayet iyi savunma yaptı ama tek pozisyonda golü yedi.

Bana göre hiç de iyi top oynayamadı, Fenerbahçe. Galatasaray 2 maçta da daha iyi oynadı ve turu hak etti.

Neyse. Maç oynanmadan kazanılmıyor. Benim derbilerde şu kazanacak diye kesin bir iddiam yok. Bekleyip, göreceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaş iyi oynadı. rüştü çok iyiydi ama zaten büyük takımlar kalecilerini bu işleri yapmaları için seçiyolar dedi mehmet demirkol haklı olarak çok doğru söyledi. holosko çok iyiydi. nobre yine iyi oynadı. şu nobreyi tam anlamıyla hiç sevemiyorum ama adam gol atmasını biliyor işin garip tarafı. delgado ayrı paragraf ister. türkiyedeki üst düzey bir kaç oyuncunun başlarında geliyor kesinlikle. tekniği, pasları, çalımları şutları herşeyiyle üst düzey bir futbolcu kendisi. çok da severek izliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi fikstür avantajı bizde çok rahat maçlarımız var sadece Fenerbahçe maçı var.

Fener in o maça kadar tökezlemesi lazım yoksa Beşiktaş çok gergin olup kaybedebilir.Yine liderliği bırakabilir.

Ama Beşiktaşta şu an oluşan hava 100yıldaki şampiyonluk havası.Tüm futbolcular aç.
Fenerbahçe başarılara imza atarken Beşiktaş ın böyle kalması hırslandırıyor ve aldıkları liderliği vermemek için diretiyor futbolcular gerçekten hırslılar.
Defanstaki bireysel hatalar bizi yakarsa yakar.Yoksa kaza bela olmadan Şampiyon oluruz.
Sosyal ağlarda paylaş

LucifeL said:
Zegna said:
tello + holosko

bu 2 adam belkide bjk nin tarihindeki en iyi transferler bana göre.

ne carew ne nouma
en iyi transferleri baki :D

baki'ye laf yok! TANK BAKİ!

birgün baki diye stadda gol attıktan sonra adını haykırmak istiyorum dajskd

ajax'ta futbola başlayıp, ingilterede futbol bilgisini geliştirmiş bir oyuncu o haha

şaka maka baki sağlam adam. top geçiyr adam geçemiyor. evet futbol zekası kötü ama bazen şaşırtıcı şeyler yapabiliyor. mesela rize maçında holoskoya asisti. o maçta en iyi 2 ortadan birini baki diğerini kaş yaptı.

maça gelince; erken gol bulunca bjk trabzon bastırdı. tek kaleye döndü oyun ama delgado bizi şaşırtarak harika bir gol attı. ibrahim'in ilk sarı kartı doğru değildi. müdahale yok adama orda. tehlikeli hareketten faul ama kart gereksiz.

aydın'ı daha erken alsa oyuna belki daha da gol bulabilirdik. gene pozisyona girdik ama atamadık.

geçen senenin en iyisi ve bu senenin kaybı serdar kurtuluş artık iyileşsede takıma katılsa. bu takımın ona çok ihtiyacı var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...