Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dolphin Olympics 2

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

bLackcha0s said:
Dolphin Olympics 2Ya aslında bu oyunu forumda buldum ama şimdi arayınca bulamıyorum konuyu.

Neyse ben 5milyon 675 küsür yaptımda.

bu oyunla ilgili tuto falan yok mu bulamıyorum feci sarmış bulunmaktayım.
Restaurant varmış 2000m de oraya çıkmaya çalışıyorum ama imkansız marsa bile zor çıkıyorum =)

138 milyon yapan arkadaşım var ve bu adam gerçek. kendisi gittiğini söylüyor en kısa zamanda kayıt altına alcam. hayır sinir oldum çünkü adama ben gösterdim oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de max 4,5-5 milyon yaptım ondan sonrası biraz şans gibi geliyor. Benim marsa çıktığım en erken vakit 1 dakka 10 saniye kalaydı ama onun da sonrası çok saman gibi geçti ne star slide oldu ne bişey d: normalda 40 saniye kala falan çıkıyorum. bir de starslide yapılacağı zaman dik değil de açıyla gitmek lazım o zaman çok hızlı starslide yapılıyor. dik gidince hızını kesiyor starslide
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse videoda restaurant ı gördüm artık gam yemem =)
How to videosu vardı ama yinede nasıl yaptığını anlamadım adamın lakin bi süreden sonra kafayı yedirtiyor oyuna herşey hıphızlı geçior

Oyunda en çok school out u çok seviyorum =) bide tallside
çok zevkli feci bağımlısı oldum bide tepelere çıkabilsem :s
Sosyal ağlarda paylaş

Benim şu ana kadar geliştirebildiğim en iyi taktik, ilk 1 dakika boyunca mümkün olduğunca nice entry yapmak(yatay olarak yapabilirseniz, 20+ oluyor), ardından extension yakalayıp hafif bir açıyla yükselmek. Sonra ilk birkaç starslide'ı es geçip, yükseklerde bir starslide yakalayıp oradan da zıplarsanız bayağı yükseliyorsunuz.

Hala Restaurant at the end of the Universe'e gelemedim, o ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

bLackcha0s said:
evet bende bu taktiği yapıyorum ama çoğunlukla ya dibe çakılıyorum yada splash oluyor =)

adam aşmış ama şans bence bi noktadan sonra o starslide ların üstüste gelmesi

ayrıca tallslide starslide yaparken nasıl zıplıyor ben zıplıyamıyorum :/

muhabbet yatay girip yatay çıkmakta, özellikle sola doru gidildiğinde yunusun ayrodinamiğinden midir nedir suya girmek daha hızlı ve avantajlı, düşerken ne kadar yatay girilirse çakılma riski de az oldugundan eşek gibi hızlanılıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...